Skocz do zawartości

Alan Wake II


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, Amer napisał:

@Szermac, Ty dopiero zacząłeś gierkę, tak? To prawdziwe dupnięcie szczęki o podłogę dopiero przed Tobą. Oczywiście daj znać gdy już pojawi się ten moment, ten jeden konkretny. Będziesz wiedział, że to ten właściwy gdy już go doświadczysz :)

Ta no dopiero pierwsza styczność z Alanowym gameplayem. Dam znać ;) Ogólnie grając, to jest tak bardzo natężone bombardowanie "rzeczami" i bodźcami, no ale dobra, mam nadzieję, że nie przegapie i mi się nie zleje z resztą zajebistości :cool:

Edytowane przez Szermac
Odnośnik do komentarza

Została mi jedna sesja do końca. Mam nadzieję, że gra sprzeda się bardzo dobrze i inne studia zrozumieją, że dalej warto wydawać podobne tytuły. Niesamowite, że przez ponad 20h byłem skupiony TYLKO na fabule i żadne popierdółowate side questy nie wytrącały mnie z immersji, tak jak to dziś jest w zdecydowanej większości gier. Byłem tak wkręcony, że jakoś dopiero po kilkunastu godzinach przypomniałem sobie, że na mapach są jakieś znaczniki ze znajdźkami :D tyle, że w tej grze to wszystko jest mniej nachalne, a te kilka zadań pobocznych tylko dodaje do klimatu i świata, zamiast rozmywać rozgrywkę. Raczej GOTY i Remedy wpada na podium moich ulubionych studiów. Control już mnie pozamiatał, bo klimatem trafił idealnie w mój gust, a Alanek jeszcze mocniej podniósł poprzeczkę 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem. Myślałem, że Control jest pokręcone. Tu jest w ogóle wszystko pojebane. Chociaż jeden motyw się powtórzył 

Spoiler

Zabicie dyrektora i strzał w głowę Alana.

No tak naprawdę nie wiem jak to interpretować i czy w ogóle sami twórcy widzą tu sens czy właśnie tylko otwierają pole do domysłów i spekulacji. Gra zajebista i już czekam na dodatki i Control 2.

Edytowane przez creatinfreak
Odnośnik do komentarza

Również ukończyłem wczoraj. Dodatki to sam nie wiem czy coś wyjaśnią czy bardziej zakręcą. Fantastyczny tytuł, klimat, muzyka, gameplay, nie wiem ktoś tam narzekał na walkę wcześniej? Przecież jest bdb wykonana, strzelanie fajne. Poczekajcie na Alone in the Dark bo tam po ostatnim filmiku można się domyślić jak to będzie zrobione:niki:Saga super i dobrze to wyszło z dwiema postaciami.

 

Jedyne co to liczyłem że będzie więcej 

Spoiler

Jesse poza urywkiem w tv :) bo wspomnień kilka się pojawia. 

 

W sumie to spokojnie 10/10 jak dla mnie, muszę się zastanowić na spokojnie jeszcze ale jednak chyba za Baldurkiem będzie jeśli chodzi o GOTY. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Miałem zostawić finał na weekend, żeby "usiąść na spokojnie" ale pomimo zmęczenia nie mogłem już wytrzymać i dokończyłem grę. Chyba wszystko już zostało powiedziane, to po prostu szpil, który wyrywa się z dzisiejszych schematów, trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty, zaskakuje i robi wrażenie dosłownie wszystkim co ma do zaoferowania. To jedna z tych gier, którą kiedyś chciałoby się zapomnieć, żeby przeżyć to jeszcze raz. Spokojnie 10/10, dla mnie gra praktycznie nie ma wad poza bardziej rozmytymi teksturami w niektórych lokacjach i kilkoma irytującymi walkami, ale w porównaniu do stanu większości nowych gierek na premierę, to tutaj naprawdę trzeba szukać tych wad na silę. Jak wyjdzie kiedyś w pudełku, to chętnie zakupie drugi raz, takie to gówno jest dobre. 

Edytowane przez number_nine
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...