Skocz do zawartości

Alan Wake II


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Chyba doszliśmy do momentu w którym aby gra była na poziomie dobrego PC-ta musimy schodzić do 30 klatek.

Oby nie. Już nie umiem grać w 30 i cieszę się, że Alanek będzie w 60. Właśnie przed nim ogrywam sobie Control z dodatkami w 60 klateczkach i jest miodzio.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, creatinfreak napisał:

Oby nie. Już nie umiem grać w 30 i cieszę się, że Alanek będzie w 60. Właśnie przed nim ogrywam sobie Control z dodatkami w 60 klateczkach i jest miodzio.

To chyba oczywiste, że te trupy były przestarzałe miesiąc, po premierze. Przy cross genach, jeszcze dawały radę. Ale jeśli w singlach 3xA, ktoś liczy na 60 klateczek, to powodzenia :leo:

Poczekajcie aż Capcom wyskoczy z  REngine 2.0 albo R* z GTA VI to się osrają, te nasze żałosne konsolki. 

 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Hubert249 napisał:

Poczekajcie aż Capcom wyskoczy z  REngine 2.0

To będzie najlepiej zoptymalizowany silnik wypalający gały oczne - przypominam, jak wyglądały i działały gry na RE Engine na poprzedniej generacji :banderas:

A co do samego Alana to już hajp train podjeżdża. Piękne zakończenie roku giereczką od Remedy. Ten 2023 jest jakiś pojebany, na luzie top 3 lat w giereczkowie w historii.

  • This 2
Odnośnik do komentarza

Dopiero teraz nadrabiam temat, bo nie chciałem sobie za bardzo spoilerować, ale też wyczekuję na tego sztosa, a najbardziej co tam dalej pokażą z Remedyverse. Pisaliście, że Quantum Break nie jest częścią uniwersum, ale nieoficjalnie (bo prawa ma Microsoft) prawie na pewno jest. Głównie ze względu na miasteczko Ordinary, które pojawia się i tu i w Control, no i ogólnie tematycznie pasuje jak ulał. QB to dla mnie jedna z gierek żyćka, więc mam nadzieję, że dostarczą o nim coś więcej w Alanie, a i kiedyś sequel ujrzymy.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Donatello1991 napisał:

Po rewelacjach z xss to mam obawy o optalizacje na każdym sprzęcie. 

Remedy chyba można ufać. Chociaż ja na premierę nie biorę, bo mam urlop w listopadzie, więc liczę na to, że wszystkie dziury zostaną załatane do czasu gdy wrócę przed konsolkę. :jim:
 

Gram sobie teraz w Remaster jedynki i bardzo mnie to cieszy. Pierwszy raz grałem w AW 7 lat temu na lapku z małym monitorem i niestabilnym frameratem, więc granie na PS5 jest jak odkrywanie gry na nowo. Liniowe gry to jest kurna to co lubię. Podobają mi się teksty tych demonicznych drwali podczas pojedynków, typu. "Wyrąb drzewa to ciężki kawałek chleba!" XD Fabuła jest dość chaotyczna, ale powiedzmy, że sama koncepcja gry osadzonej na granicy snu i rzeczywistości jakoś to uzasadnia. Aż mam ochotę przeczytać po latach coś od starego gawędziarza Stephena Kinga.
 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...