Skocz do zawartości

Evil West


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zacząłem dziś grać i jakieś to takie mdłe i bez polotu.
Grafa słaba i wszystko w jakimś dziwnym tonie.
Przerywniki filmowe to poziom PS3....
Konstrukcja poziomów mega prosta i korytarzowa.
Korytarz arena korytarz odnoga w prawo z dolcami z lewej do areny.
Mechanika walki nie jest najgorsza i na hardziej jest wyzwanie.
Ale tu znów brak lockowania na przeciwniku, unik pod X I brak możliwości zmiany ci dla mnie jako soulsiarza jest mega wqrwiajace!
No i podobnie jak w gow kamera bardzo blisko, nic nie widać i często po plecach obrywasz.
Są jakieś drzewka rozwoju może później robi się ciekawiej ale już od start czuć że rękawica jest op I momentami się czułem niczym w calisto protocol.
W co opie jest łatwiej bo można się podnosić.
Jakiejś większej taktyki i grania zespołowego nie zauważyłem.
Szykuje się sredniaczek do pogrania w co opie z plusa i tyle, zero podjarki.

Wysłane z mojego Pixel 6 przy użyciu Tapatalka

  • This 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Gram teraz (telefon/GP) i dla mnie mega. Czysty fun jak przy pierwszym przechodzeniu Gears of War czy Bulletstorm :)

 

Bardzo podoba mi się to połączenie dzikiego zachodu, steampunku, pomysłów rodem z umysłu Nicoli Tesli i świata wampirów.

 

Cała rozgrywka manipulowania różnego rodzaju orężem w locie jest bardzo intuicyjna.

 

Czuć tu starą dobrą szkołę polskich gier akcji rodem z Painkillera czy Bulletstorma okraszoną niewymuszoną prostotą i charakterystycznym kiczem. 

 

Do tego te mięsiste odgłosy każdej broni i zadawanych obrażeń, miodzio :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, creatinfreak napisał:

Mega miodna produkcja. Przyrównanie do gearsów czy bulletstorma jak najbardziej trafne. @balonjestem wyczulony na klatki a tu o dziwo gram na jakości i mi to nie przeszkadza. Nawet nie przełączałem na wydajność skoro dobrze się gra.

To się przełącz, bo różnicy w grafice nie ma w ogóle. A  taka dynamiczna  gra w 60 to zupełnie inne doświadczenia 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

O ja pierdole przeszedłem to cudo i jestem wstrząśnięty. Trochę god of war w domu, ALE z mega poziomem trudności, świetnym, prostym (ale nie prostackim)systemem walki, gdzie jest mnóstwo momentów latania po każdym możliwym guziku w padzie na przestrzeni 3 sekund, do tego staroszkolny korytarz, duża ilość przeciwników, świetne walki z bossami NO JA PIERDOLE.

 

Dla mnie klejnot generacji.

Nie pamiętam kiedy ostatnio miałem tak, że przeszedłem grę i od razu od nowa zaczalem.

Oby robili dwójki i biorę nawet za 350pln.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...