Skocz do zawartości

Prime Video


Wojtq

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, YETI napisał:

Wczoraj obejrzałem i polecam, dobry film, trochę sensacji, dramatu, komedi. Podczas seansu nie ruszałem telefonu, więc było dobrze.

 

świetny był ten film.Ten gość w okularach z miniaturki wystąpił też w budżetowym thrilerze o samobósjtwie siostry po nocy poślubnej.Nie pamiętam tytułu ani platformy(Amazon albo Netflix), ale fajna rozkminka była.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Byłem w kinie na tym filmie przy premierze, mocno polecam. Jak zawsze Mads jest nieskazitelny w tym obrazku, jakim cudem ten gość trzyma taki poziom to nie mam pojęcia, ale warto zobaczyć. Humor też mi siadł, chociaż obawiałem się duńskiego paszkwila i tego ich specyficznego bezbectwa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Potwierdzam, bardzo dobry Guy Ritchie. nie wiem o co chodzi z grą fortuny bo nie dałem rady skończyć ale tu jest wszystko czego oczekuje od dobrego filmu. Duet głównych aktorów ciągnie ten film, jedynie szkoda, że tak mało homelandera. Końcowa sekwencja też głupkowata ale cała reszta tip top.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dodatek do Niezwyciężonego więc wiadomo, że będzie dobrze.

 

Ja obejrzałem Peryferal i jak całość bardzo mi się podobała, ale końcówka, a konkretnie

Spoiler

przejście Flynn do innego wątku nie bardzo ma rację bytu. Wydało mi się to mocno naciągane.

Niemniej czekam na kontynuacje.

Odnośnik do komentarza

Amazon kolejny raz dostarcza dobre kino akcji. Guy Richie odpowiedzialny jest za Przymierze, i jak przystało na tego reżysera, poziom jest dobry. Film mocno odbiega od wcześniejszych dokonań Richiego, jest bardziej poważnie, patetycznie, ale w sumie poruszony temat do tego zobowiązuje. Film opowiada o afgańskich tłumaczach, którzy współpracowali z amerykanami. Jak wiadomo USA niedawno opuściło ten kraj, a film dobrze uzmysławia, co się stało z tą grupą ludzi. 

Ładne zdjęcia, ciekawa, chodź mocno naciągana i typowo hollywoodzka historia i bardzo dobra muzyka. 

Polecam, bo warto.

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.07.2023 o 16:49, Square napisał:

Dodatek do Niezwyciężonego więc wiadomo, że będzie dobrze.

 

Ja obejrzałem Peryferal i jak całość bardzo mi się podobała, ale końcówka, a konkretnie

  Pokaż ukrytą zawartość

przejście Flynn do innego wątku nie bardzo ma rację bytu. Wydało mi się to mocno naciągane.

Niemniej czekam na kontynuacje.

 

To się niestety nie doczekasz, bo właśnie go zaorali:

 

https://naekranie.pl/aktualnosci/peryferal-a-league-of-their-own-skasowane-1692426158

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...