Skocz do zawartości

Prime Video


Wojtq

Rekomendowane odpowiedzi

 

13 minut temu, karmaster napisał:

No 2 sezon Vox Machiny chyba nawet lepszy niż pierwszy :) Jak ktoś lubi bajki dla dorosłych i fantasy to nic tylko oglądać (w piątek finał sezonu i 3 ostatnie odcinki wychodzą)

Dobrze wiedzieć. Może do tego czasu skończe 3ci sezon Jacka Ryana, i obejrze 2gi Hunters. A w weekend maraton z VOX Machina.

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.02.2023 o 18:42, PiotrekP napisał:

2 sezon Vox Machiny zaliczony- lepszy niż pierwszy, ale końcówka... trzeba czekać na trzeci.

No kurwa :gigabeta:

Sporo lepszy. Lepsze zbalansowanie komedii i dramy, lepszy scenariusz [choć na ukłonie z tolkienowskiego Hobbita o mało się nie wyebali], lepsze wsio. Najgorsze jest teraz czekanie na kolejny sezon. Może w międzyczasie Prime odda Critical Role Pierścionki Mocy do poprawy no bo gorzej już być nie może :pawel:

Plus brakujące ogniwo wyjaśniające co Kratos robił po starych częściach

Spoiler

:fsg::fsg::fsg:

 

 

Odnośnik do komentarza

Łyknąłem Jacka Ryana wszystkie sezony na raz. Niemal bez uwag, super zabawa. Wkurwia ze w trzecim sezonie 

Spoiler

Ruski gadają po angielsku, gdzie w poprzednich każdy zły mówił po arabsku i hiszpańsku. Nie rozumiem czemu to zmienili.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

The Bosh i Legacy to jedno z najlepszych seriali co mają VOD do zaoferowania. Dla mnie topka. Moja narzeczona nawet książki kupiła i czyta od początku. 

Vox drugi sezon zmiata pierwszy bez popity. Pierwszy sezon to była ponad przeciętna historia fantasy z beka, a drugi to już pełnoprawny serial i obejrzałem wszystko jak tylko pojawiały się kolejne odcinki i również gorąco polecam 

 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj skończyłem The Terror

 

Ktoś widział? Powiem po krótce, że jeśli ktoś choć trochę lubi takie klimaty, to będzie doskonale się bawił. Całość oceniam bardzo wysoko, tyle wydarzeń zapadło w pamięci. Doskonała gra aktorska, kostiumy, scenografia, scenariusz - a przede wszystkim oddanie klimatu, pokazanie pustki, samotności, wielkiej walki i determinacji człowieka by przeżyć.

Oglądając to doszedłem do wniosku, że odkrywcy, ludzie, którzy porywali się aby odsłonić i zapełnić mapę świata - to byli prawdziwi bohaterowie.

 

 

image.png.3d15b7978ef5d6e4d050ff055ce1f9d5.png

 

  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 23.02.2023 o 21:05, Masorz napisał:

Ja dopiero teraz nadrabiam "Bosch: Legacy" i jaki miałem zaciesz jak pod koniec 6 odcinka na chwilę pojawił się 

  Pokaż ukrytą zawartość

J. Edgar

 

Wspaniały serial a w tym roku kolejny sezon i planowane 2 spinoffy.

Lecę właśnie z 4 sezonem. No jest sztos :banderas:

Pierwszy sezon to jeszcze takie trochę badanie gruntu, w jakim kierunku iść, itd. Drugi to już klasyczny miks kina policyjnego [Ulice San Francisco, LA Confidential np.] i polane ładnie klimatem noir w spalonym słońcem LA. 

Serial ma świetnie rozpisane dialogi. Pyskówki, cięte riposty robią dzień. J. Edgar rozwalił mnie jednym tekstem:

"jestem poważnie wkurzony" <> sekunda pauzy <> "przejdzie mi"

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...