Skocz do zawartości

Prime Video


Wojtq

Rekomendowane odpowiedzi

Po dwóch odcinkach Continentala mocno mieszane odczucia, bardziej jednak na "nie".

Byłoby spoko, gdyby to był osobny twór a nie wpięty w to uniwersum. Kilka rzeczy zrobiono fajnie, inne są meh. Muzyka też daje radę. Niestety przez te 3 godziny niewiele się działo i chyba zostawili całe siły i budżet na ostatnią część. 

 

Każdy chyba spodziewał się czegoś innego, takiego JW od kulis hotelu, a dostaliśmy w sumie to samo, tylko w latach 70. Jednak zmarnowany potencjał. 

Odnośnik do komentarza

Ostatni odcinek Continentala wypada jak pozostałe, czyli przeciętnie. Nie te sceny walk i choerografia, choć potencjał był. Po co to powstało? Historie jak Winston przejmuje hotel dałoby się opowiedzieć jednym filmem. Zresztą aktorsko wypada to blado. Poza  Gibsonem, któremu dano za mało czasu choć widać, że chłop się starał. Plus za muzykę, a raczej wybrane kawałki, z których sporo od dawna mam na playliście. Czuję, że upitolą drugi sezon, a z Winstona zrobią Wicka, którego trzeba zabić. No i Mustang sam się nie naprawi.

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.10.2023 o 11:56, ginn napisał:

Coś przeoczyłem? Wczoraj chciałem sobie odpalić Wieloryba i pojawiła się tylko informacja o możliwości wypożyczenia filmu za 14,99 zł :whatuh:

Amazon od jakiegos czasu oferuje filmy wszystkich innych, tylko nie za darmo. Jak chcesz miec pewnosc ze przegladasz tylko to co w Prime Video to musisz wejsc w osobna opcje w aplikacji (cos typu MOje Subskrypcje itp)

Odnośnik do komentarza

Miałem nadzieję na coś lepszego jednak, a nie takie snucie się i wpadanie na siebie bohaterów, bo sytuacja tego wymaga. Za szybko zmieniają "poglądy", jak flagi na wietrze i ogólnie nie wiadomo do czego dążą. Relacje też trochę z dupy, bo nie czuję dlaczego jedni mieliby się lubić czy coś nawet więcej z innymi. No i chyba nie mają nic więcej do roboty jak tylko bakać, snuć się, pić i pukać. No nie tego oczekiwałem, ale dociągnę do końca. Żeby też nie odbierać wszystkiego, to są też momenty i dają radę, ale najlepszy moim zdaniem odcinek z detektywem - który miał charakter i był jakiś - od razu go zgasił. Pół godziny i wątek ucięty, a zapowiadał się ciekawie i mogli to rozegrać tak, że mógł wrócić albo trzymać niektórych "za jaja" i robić swoje. Byłoby ciekawej wg mnie:dunno:

 

Z kolei dziś wjechał drugi sezon Bosch Legacy. Tzn. nie cały, "tylko" 4 odcinki. Sprawdziłem i następne będą dodawane po dwa na tydzień, a łącznie będzie 10.

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.10.2023 o 05:22, Masorz napisał:

Całkiem spoko serial, ale miałem wrażenie, że po bardzo dobrym pilocie każdy kolejny odcinek był gorszy od poprzedniego.

Postaci jednak nie mają takiej charyzmy jak Siódemka z oryginału.

Zobaczymy, bo 4 epizod przede mną jeszcze.

 

Tendencja spadkowa się utrzymuje.

Nie ma to jak kurwa zrobić odcinek ze wspominkami tego co było pokazane wcześniej :facepalm:

Obok The Boys to to nawet nie stało.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...