Skocz do zawartości

Prime Video


Wojtq

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie masz ochoty przeklikiwać scen w serialu (bo wiesz, że te postacie nic ciekawego nie powiedzą), to musi on być dobry w każdym calu. I taki jest Bosch. Siadasz i chłoniesz odcinek, aż wyskakuje ci kolejny. Jasne, nie każdemu on podejdzie ale jak już, to nie puści. 

Edytowane przez PiotrekP
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Miał ktoś problemy z aktualizacją metody płatności? Zmieniłem kartę, próbowałem wpisać nowe dane, ale strona cały czas "mieli". Próbowałem przez laptopa, tel, brat ze swojego lapka, wszędzie to samo. Kółko na środku ekranu i tak bez końca. Widocznie Amazon nie chce tych moich, ciężko zarobionych 50zl.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, YETI napisał:

Miał ktoś problemy z aktualizacją metody płatności? Zmieniłem kartę, próbowałem wpisać nowe dane, ale strona cały czas "mieli". Próbowałem przez laptopa, tel, brat ze swojego lapka, wszędzie to samo. Kółko na środku ekranu i tak bez końca. Widocznie Amazon nie chce tych moich, ciężko zarobionych 50zl.

 

Ja miałem bo odpiąłem kartę, a jak przyszedł dzień odnowienia subskrypcji to dodałem ponownie, ale strasznie mieliło i wywalało błędy. Napisałem na czacie i babka mi od razu pomogła. Napisała mi, że anuluje subskrypcję, a potem żebym wykupił i poszło. Więc może sam spróbuj zalogować się i anulować, a potem wykupić. Albo pisz na czat, szybko odpisują.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Odnośnie Lazarusa, to 'jak oglądać 1 sezon' pisałem tu (nie sprawdzałem, czy czegoś nie zmienili od tego czasu):

Poza tym zauważyłem, że jest też problem ze Star Trek: Lower Decks. Liczyłem na 4 sezon, a tu aktualnie nie można oglądać nawet odcinków z 3 sezonu :/ Mogliby usuwać te seriale/sezony które są niedostępne i ewentualnie później je dodać (plus uporządkować burdel z odcinkami jak w Lazarusie).

 

Odnośnik do komentarza

Gen V - Właśnie jestem po seansie całego sezonu i przyznaję że bawiłem się bardzo dobrze. Początkowo miałem obawy że bohaterowie będą typowymi głupawymi nastolatkami, ale da się ich lubić. Fabuła początkowo dość schematyczna i przewidywalna żeby pod sam koniec całkowicie zaskoczyć widza. Bardzo podobało mi się to że autorzy nie oszczędzali się pod względem brutalności. Przyznaję też, że scena z mikrusem i wackiem rozwaliła mnie na łopatki. Serial w połowie odrobinę się przeciąga ale na szczęście dość szybko wracamy na główne tory. Ostatni odcinek jest zdecydowanie tym najlepszym i tylko jeszcze bardziej pobudził moje oczekiwanie na kolejny sezon The Boys. Póki co cała ta seria bardzo dobrze dowozi i nie bez powodu jest flagowym produktem Prime.

Odnośnik do komentarza

Tak wszyscy o tym Boszu gadają, to też zacząłem (z niechęcią, bo lekki wzdryg mam obecnie przed serialami - 7 sezonów to za dużo czasu z dupą na kanapie, a jeszcze Widmo DLC do Cyberka nieukończone). Po trzech odcinkach całkiem spoko, ciekawe postacie, gra aktorska, intryga. Podobny poziom wkrętki co w The Shield, tylko tu (póki co) nie ma motywu brudnego gliniarza, raczej dobrego, ale "naginającego regulamin". Nie jest to serial pokazujący inny case co odcinek (jak House MD), tylko trzeba nadążać za całą historią.


edit
Ten trailer do Reachera 2 przy bankomacie ma fundamentalny błąd. Jak mówisz babie "don't turn around" to pierwsze co to by się właśnie odwróciła z pytaniem "huh?" :kekw:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...