Skocz do zawartości

Disney+


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

No, po tym jak Drinker nie pozostawił na nim suchej nitki jakoś ciężko mi uwierzyć, że jest tam cokolwiek wartego uwagi. Tak czy inaczej nie znam pierwowzoru, więc jest mi on obojętny.
 

Obejrzałem przed chwilą krótkometrażowy film Le Pupille - na obecny świąteczny okres jak znalazł. Zabawny film umiejscowiony we włoskim sierocińcu w czasie wojny. Kreatywny, uroczy i jak to bywa w krótkich metrażach, skupiony na esencji historii. I nakręcony w przepiękny sposób na taśmie filmowej. Nawet nie wiedziałem, że tak tęskniłem za tym ziarnem i naturalnym wyglądem. 

 

Edytowane przez Wojtq
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Faka napisał:

Tobie ciężko uwierzyć, bo ostatnio to jakieś niezłe odpały masz z serialami i filmami. Wolę jednak zaufać jutuberowi, mój czas jest cenny. Jedynie co zrobię to rewatch filmu Willow. 

ale, że jesteś fanem netflixowego Wiedzmina czy Ring of power? 

 

nie mówię, że dzieło, ale jak jesteś 40-latkiem zamkniętym w ciele 41-latka o poglądach 60-letniego wujasa mirka jak mejm, to powininno ci się bardziej spodobać, bo jest mało czarnych

 

 

Odnośnik do komentarza

Jest w tym coś magicznego, banda starych typów gardzących woke, ogląda i słucha jakiegoś starego typa na woke portalu z filmikami, na którym 70% kontentu to poradniki na temat tego, jak facet powinien robić sobie prawidłowy makijaż 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tandem Figaro i Stasiu odpalony bo ktos smial obrazic kolejny woke wyrzyg od disneya. Ktory to juz raz? Niestety chyba nie ostatni.

 

37 minut temu, Figaro napisał:

polecam nie słuchać opinii tego bezguścia, bo on już dawno przestał mieć faktyczne własne opinie

Napisal typ czerpiacy swoje opinie z resetery xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, gekon napisał:

Jest w tym coś magicznego, banda starych typów gardzących woke, ogląda i słucha jakiegoś starego typa na woke portalu z filmikami, na którym 70% kontentu to poradniki na temat tego, jak facet powinien robić sobie prawidłowy makijaż 

Argument z doopy, że tak powiem. To jakby krytykować księgarnię jako taką, a na filmiki o makijażu dla facetów się nie natknąłem. 
Polecam za to wywiad z Drinkerem, gdzie widać, że chłop ma przemyślane to i owo.

Spoiler

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Siadłem do Beara po obiadku i niedawno skończyłem. Zayebisty serial i cieszę się, że tu zajrzałem, bo pewnie nie zwróciłbym na niego uwagi w tym okresie. 

Świetnie zrealizowany serial, który szanuje czas widza, dzięki czemu każdy ep wchodził mi praktycznie bez patrzenia na czas do końca.

Jeremy super zagrał i choć może rola nie różni się znacząco od tej z Shameless to wcale mi to nie przeszkadzało, wręcz przeciwnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

The Bear fantastyczna rzecz. W pierwszych momentach skojarzył mi się z zajebistym Uncut Gems z Sandlerem. 

No siadło pięknie, nie za długie, ciekawe i świetnie zmontowane.

Ciekawe ile trzeba będzie czekać na drugi sezon, jeśli będzie wogole. Thank you chef.

Edytowane przez drozdu7
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Candy - Śmierć w Teksasie

Bardzo fajnie zrealizowany serial oparty na faktach o zbrodni Candy Montgomery, niesamowicie oddany lifestyle i sceneria lat 80, do tego Jessica Biel i Justin Timberlake, a i reszta aktorów dobrze się sprawdziła. Cała historia to niezły mindfuck, polecam obczaić. Oszczędzono też nadmiernej wizualizacji drastycznych scen, a to dla mnie atut, bo nie jestem fanem.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, ginn napisał:

Czy ktoś już oglądał The Menu? Widzę, że świeżutko wjechało na platformę i całkiem fajnie oceniane to jest.

 

wczoraj do poduszki obejrzałem. całkiem przyjemnie pokręcony film. Ralph świetnie zagrał, Anya jak zwykle słodziak. nie jest jakiś wybitny ale po prostu dobrze się oglądało.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...