Skocz do zawartości

GTA VI


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Dahaka napisał:

Wiadomo, że najbardziej zmiatać z planszy gierka będzie pod mikroskopem, R* to absolutni królowie detali. Spójrzcie chociażby na włosy typa w 0:50, co tam się dzieje na jego głowie :obama:

 

To trzeba w zwolnionym tempie obejrzeć na TV, bo ilość detali czasami jest tak duża, że ciężko nadążyć. Szkoda, że mam nocke, ale jutro sobie na spokojnie obadam prawilnie na oledziku 

Odnośnik do komentarza

Po obejrzeniu trailera spodziewałem się tutaj samych ochów.

Ale jak zawsze przeważają "nie porwało" i "downgrade jak nic".

Życzę wam w nowym roku dużo szczęścia i pozytywności.

Dla mnie gra wygląda genialnie, nawet pomimo niezbyt lubianych okołoczarnych tematów. Za to klimat B&C fantastyczny, nie mogę się doczekać budowania kariery od napadu na małe sklepiki.

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Daffy napisał:

Że niby ten trailer to na silniku a nie CGI?

 

Chryste Panie, jak nie będzie downgradu to znowu wyprzedzili resztę branży o dekadę

 

I to ma się uruchomić na series s?

A jaki oni trailer na CGI robili? Każdy był na silniku gry, polecam sprawdzić pierwszy trailer V jak widać, że to śmigało na PS3 czy Xboxie 360.

Odnośnik do komentarza

Największy zawód to data premiery :(

biorąc pod uwagę że zawsze coś może się zesrać to.. szkoda, bo myślałem że mają to prawie gotowe już 

trailer spoko, z samej fabuły też niewiele. Przekrój terenów może się podobać, od plaż po klimaty Vice City aż po bagna jakieś.

 

takze inni wydawcy nie muszą się bać, mogą sobie gierki wydawać w przyszłym roku

Microsofcie napierdalaj xddd

Odnośnik do komentarza

Przepięknie się to prezentuje… piasek na plaży wygląda jak pyerdolone życie :banderas:

Już w leakach były ujęcia z kamer monitoringu, w trailerze również są takie zawarte plus dosyć sporo ujęć z „tiktoka” ciekawe jaką rolę będzie to odgrywać w pełniaku? 
Niemniej czekanko, pociąg przejechał przez moją wiochę z samego rana i wsiadłem bez pytania. Całe szczęście nie nastawiałem się na żaden 2k24 bo to było wręcz niemożliwe. 

Odnośnik do komentarza

Wygląda świetnie, ale jak widze tych npc, to momentalnie skojarzenia z cyberpunkiem i człowiek zadaje sobie pytanie, ile zostanie wycięte z wersji finalnej.

 

Podobają mi się główni bohaterowie, historia na wzór Bonnie i Clyde może być strzałem w dziesiątkę.

 

Poza tym liczę że R* pięknie będzie kręciło bekę z tych raperów z pisanką na mordzie i całą tą otoczką raperską/gangsterską/social medialną, co już nieco widać na trailerze.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...