Skocz do zawartości

Street Fighter 6


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Wspaniale wygląda ten Rashid, już się nie mogę doczekać aż znienawidzę grać przeciwko niemu.

 

 

 

To dobre xD Osobiście mam wielkie ciężary z Giefem s(pipi)ysynem (pipi)anym. Walcząc z nim z góry już nastawiam się na rundy trwające ponad 60 sekund. A jeszcze jak trafię na Giefa, który umie łapać w powietrzu to koniec imprezy. W czwórce jeszcze mi z nim szło bo brałem Akumę i spamowałem teleportem do tyłu+haduneknami z powietrza to nawet dojść do mnie nie potrafił. Tutaj grając Lukiem ciężary.

Edytowane przez tlas
Odnośnik do komentarza

Mejm wez pod uwage, ze taki tokido czy bonchan to juz stare dziady. Top 8 na CEO to byla swieza krew i typy glownie ze SF5 a nie dinozaury z 4 czy jeszcze dawniejszych mrocznych wiekow fgc.
Ale fakt, ze poziom topki na CEO byl wyzszy niz na kumite. Mena okrutnie zgwalcil wszystkich blanka. Na CEO jedynie nie podobała mi sie ogromna ilosc juri, bo wybitnie mnie nudzi ta postac w ogladaniu robiac co chwila te adhd rushe.

Odnośnik do komentarza

Evo i Capcom cup moga byc grubasne w tym roku. Ogolnie SF6 sie dobrze oglada. Lubilem kiedys w pierwszej robocie po studiach jak mialem na 6 ogladac turnieje w IV, ale potem 5 mi jakos zapal ostudzila, bo troche wiala (pipi)em i schemat spokojnej gry ladujac v trigger by potem zrobic praktycznie zawsze to samo optymalne combo po aktywacji byl po prostu nudny dla widza.

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Soban napisał:

Mejm wez pod uwage, ze taki tokido czy bonchan to juz stare dziady. Top 8 na CEO to byla swieza krew i typy glownie ze SF5 a nie dinozaury z 4 czy jeszcze dawniejszych mrocznych wiekow fgc.
Ale fakt, ze poziom topki na CEO byl wyzszy niz na kumite. Mena okrutnie zgwalcil wszystkich blanka. Na CEO jedynie nie podobała mi sie ogromna ilosc juri, bo wybitnie mnie nudzi ta postac w ogladaniu robiac co chwila te adhd rushe.

Niby tak, ale idom i crimson tez dostali w pape. Ten pierwszy potrafil ragequitowac na turniejach onlne a tutaj na luzaku, nic sie nie stalo, jest git. Ale to moze tylko takie moje wrazenie. Typek co gral w finale chyba dostal sie jako dzika karta za Wonga, wiec w sumie to tez swiadczy ze chcieli zrobic bardziej pokazkowke, chodzcie zobaczyc stara gwardie, a pamietacie moment 37, a pamietacie znak akumy na projektorze, no to wezcie kupcie puszke.

 

Niemniej przy turnieju z gwarantowanym 1mln$ za pierwsze miejsce to dopiero beda emocje.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego do znerfienia? Tam nie ma co nerfić, wystarczy nie dać się złapać. Sterowanie modern powoduje, że jak ktoś sobie nie radził wcześniej przeciwko giefowi to teraz tymbardziej będzie miał biedę przy SPD na zawołanie, ale to dalej nie jest nic do nerfienia.

 

Nerfem na giefa będzie Akuma B)

Edytowane przez tlas
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...