Skocz do zawartości

Pokémon Scarlet and Pokémon Violet


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Pokemony wychodzą co 3 lata i są kompletnie nową grą za każdym razem. Tylko stare pokemony są powiedzmy stare, ale jest w każdej grze tyle nowych pokemonów, co Persona ma w całej swojej historii.

 

....Ok nowe jak nowe mdr, bo wśród ogłoszonych jest oczywiście KOLEJNA TAKA SAMA ELEKTRYCZNA MYSZ MDR.

 

 

Ale Lechonk to już mój idol hehe. Te fanarty... Fanbaza pokemonów jest nadal piękna. (Pominę to ile osób pisze o tym jakie postaci ludzkie i nieludzkie chciałoby wyru'chać z tego traileru)

 

image.thumb.png.75b077ce7db0b9231f2a9b1b4e00bc6a.png

 

 

Odnośnik do komentarza

Zawsze wybieram mniej popularną wersję, żeby było łatwiej o wymiany, ale teraz różnica nie wydaje się bardzo wielka jak na razie (często wydaje się bardzo duża, po paru tygodniach fora są już pełne ludzi proszących tylko o wymianę na pokemony z mniej popularnej wersji). W niektórych sklepach nawet widzę Scarlet wyżej w rankingach. Mimo wszystko nie kupuję pudełek gier w które pewnie będę grał setki godzin, więc kolorek okładki mnie nie obchodzi i jeśli Violet będzie popularniejsze, to kupię Scarlet i ciul. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Skąd to info - na przykład patrzysz na duże sklepy i na ich listę najlepiej sprzedających się gier. Violet jest lekko górą, co mnie nie dziwi - Scarlet wygląda po prostu jak Ruby 2, takiego banału pod względem identyfikacji wizualnej wersji jeszcze nie było, nawet przy remake'ach.

 

Najlepsze jest to jak dobrze się sprzedaje pakiet obu wersji. Nie wiem kto to kupuje.

Odnośnik do komentarza
On 6/24/2022 at 7:51 PM, ogqozo said:

 

Najlepsze jest to jak dobrze się sprzedaje pakiet obu wersji. Nie wiem kto to kupuje.

 

Poksy to takie hobby dla kolekcjonerów wiec obie części dla dużej liczby graczy jest must-have

ja akurat będę brał obie bo mój 7 latek się w kręcił i jest co-op wiec wiadomo

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

był 'direct' Pokemonowy, sporo materiału z Pokemon S/V od 9:20:

 

 

Open world, 3 ścieżki fabularne (w tym tradycyjne 8 gymów i E4) sugerują nieliniowość, graficznie wygląda jak podrasowany Arceus, będzie znowu jeżdzenie/pływanie/latanie na pokemonach z szybką zmianą, jak w Arceusie, multiplayer, raidy. No wygląda to całkiem spoko, ale te nowe, krystaliczne formy pokemonów do mnie nie przemawiają wizualnie, ciekawie jak to fabularnie wyjaśnią. A no i przestaje liczyć na to, że będzie system łapania pokemonów jak w Arceusie, skoro do tej pory tego nie pokazali, to pewnie znowu będziemy skazani na walczenie z każdym Pokemonem :( 

ax5a3hc71if91.jpg

 

region Paldea

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...