Skocz do zawartości

The Last of Us Part I


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Square napisał:

Kupowałbym bez zastanowienia taki remake.

 

Remake tak, rebuil nie. Pierwsza część już się bardzo zestarzała. Grałem w nią dopiero na PS4 bardziej z chęci poznania fabuły niż dla gameplayu. Dla mnie okazała się najsłabszą częścią ze wszystkich i nie czuję tak dużej chęci do powrotu do niej jak do pozostałych części. Liczę na to, że rebuild TLoU nie sprzeda się tak dobrze jak zakładano, gracze zjadą wydawcę, a ten odstąpi od klepania tych semi-remaków, semi-remasterów, rebuildów na podobnej zasadzie jak zrobił to R* po wydaniu swojej trylogii w takim stanie w jakim ją wydał. Dzięki temu przesunęli siły do innych projektów. Sam chętnie zobaczę solidnie zrobione remaki ww serii gier. Mogą wyjść nawet w ej generacji - połowa albo końcówka, kiedy konsole pokażą swoją moc. To czym obecnie próbują zapychać rynek nie jest warte swojej ceny.

Odnośnik do komentarza

Ja tam mam wrażenie, że ten Remake powstaje tylko dlatego, że HBO robi serial i jest szansa na szybki zarobek i dodatkowe fundusze na nowe gry. 

 

Tak to jaki byłby sens robić remake tej właśnie gry, to już lepiej by im wyszło zrobić Remake bardziej przestarzałej trylogii Uncharted (i sprzedaż też pewnie lepsza). Na potrzeby filmu Uncharted zrobili remaster tych samych gier (U5 i Lost Legacy) na PS5 a na potrzeby serialu The Last of Us robią ten Remake/Rebuild/ trochę lepszy remaster, bo przynajmniej zmieniają silnik. Tylko cena się nie zgadza, tak to bym kupił. 

 

Ciągle wierzę w day1 w PS+ Premium :D. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, KrYcHu_89 napisał:

Ja tam mam wrażenie, że ten Remake powstaje tylko dlatego, że HBO robi serial i jest szansa na szybki zarobek i dodatkowe fundusze na nowe gry. 

 

Tak to jaki byłby sens robić remake tej właśnie gry, to już lepiej by im wyszło zrobić Remake bardziej przestarzałej trylogii Uncharted (i sprzedaż też pewnie lepsza). Na potrzeby filmu Uncharted zrobili remaster tych samych gier (U5 i Lost Legacy) na PS5 a na potrzeby serialu The Last of Us robią ten Remake/Rebuild/ trochę lepszy remaster, bo przynajmniej zmieniają silnik. Tylko cena się nie zgadza, tak to bym kupił. 

+ Nazewnictwo im się będzie zgadzać. Part 1 i part 2.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, KrYcHu_89 napisał:

Ja tam mam wrażenie, że ten Remake powstaje tylko dlatego, że HBO robi serial i jest szansa na szybki zarobek i dodatkowe fundusze na nowe gry apartamenty, jachty, premie dla pracowników, węgiel, koks i dziewki,. 

Ciągle wierzę w day1 w PS+ Premium :D. 

 

Wydawanie gier na premierę w ramach abonamentu jest niezgodne z polityką firmy Sony i standardami społeczności. Najpierw trzeba wyciągnąć kasę od graczy, a po kilku latach będzie można im dać tą grę w ramach abonamentu.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

to wkoncu beda tam zmiany w gameplayu jak w 2 czy nie ? bo sie pogubilem, nie bylo mnie chwile,  mialy byc, a teraz ze nie mialy ? bo to taki false advertising by byl i skok na kase w sumie, bo z tego co widzialem do tej pory to tylko grafike poprawili. audio chyba tez te same ? a bedzie multi ?

 

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, messer88 napisał:

Nowa grafika w nowej cenie, co Ty byś chciał singla i multi za 350zl? 

Trochę go poniosło :/ Może myśli że jest dalej 2010 i twórcy jeszcze udają że to deszcz a nie ślina :)

Teraz, ASX napisał:

zmiany gameplayowe ograniczą się do:

- nowego systemu sztucznej inteligencji zaczerpniętego z TLOU2

 

i to tyle

Zapomniałeś o kozag stole ulepszeń broni :0

Odnośnik do komentarza

Absolutne gratulacje dla teamu Naughty Diog, ze ich „Remake” oferuje niewiarygodny skok wizualno- animacyjny w kwestii poruszania sie konia TLOU vs TLOU Remake. Tylko w  w tym problem, ze ten poziom „zajebiatej animacji”, to poziom The Last of Us 2. Śmiem twierdzić, ze RDR2 oferuje lepsze doświadczenie , jesli chodzi o jazdę konno. Ja, naprawę nie wiem co chodzi w ekipie Naughty Dog. Tam, naprawdę, maja gigantyczne problemu finansowe, ze musza nabijać kase tym kretyńskim „Remake”? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...