Skocz do zawartości

Frakcje (aka niedojechany multiplayer od ND)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, koniec końców lepiej żeby skasowali niż wydali jakieś gowno ktore umrze po miesiacu. Tyle czekania i jeżeli wydaliby jakieś mało rozbudowane multi ktore powinno co najwyzej byc dodane do tlou part 2 to byłby wstyd dla naughty dog. Niech sobie dłubią i może kiedyś coś wyjdzie z tego(albo i nie) i trzeba czekać na nowe ip lub part III.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Shankor said:

Dziwicie się, że Bungie rozdaje karty, a ND daje uszy po sobie, ogonek między nóżki i śmieszne oświadczenie na tweetera? Dajcie znać jak ND zrobi tyle kasy co Bungie podobnym nakładem środków :ogor:

Nie mówię, że to dobrze, czy źle. Takie są fakty. 

Chce mi się rzygać jak o tym myślę. Destiny to raczysko, złodziejstwo i narkotyk żerujący na podstawowych instynktach. 

 

ND dało do tej pory jedne z najlepszych single player experience w branży. I bez znaczenia czy ktoś jest lewakiem/prawakiem czy burakiem.

 

Obwinianie Druckmanna o wszystko co złe to też trochę niepoważne. No ale jest twarzą studia i za to m. in. bierze pieniążki więc niech i tak będzie.

 

ND i Rockstar - żeby się nie okazało, że nie zrzucą ani jednej gry w tej generacji. Bo konsole są już 3 lata, a nie dostaliśmy nawet oficjalnej zapowiedzi tego na co wszyscy czekają...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Tylko, że przez te prace nad Frakcjami, które z duża dozą prawdopodobieństwa zostaną anulowane, bo już widać jak na dłoni co się świeci, stoja w miejscu z gra singlowa, na PS4 po 3 latach od premiery konsoli mieliśmy od nich już Uncharted 4, teraz to nie wiadomo kiedy cokolwiek wyjdzie. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, jimmyyy8 napisał:

Obwinianie Druckmanna o wszystko co złe to też trochę niepoważne. No ale jest twarzą studia i za to m. in. bierze pieniążki więc niech i tak będzie.

 

 

Jest cwelem i pizdą, on to poniekąd to robi chujec zajebany cwelony na mordę. 2 lata chuj wie co robił, pewnie prał se mózg jakimś pajacostwem. 

 

Firma, która miała swoje lata świetności właśnie się na ryj wyrąbuję przez te jego praktyki. Dlatego się nie dziwię, że Bruce odszedł od firmy. Nie wiem jak można było tak upolitycznić firmę, która w dużej mierze zaszkodziła.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Druckmann jest w dużej mierze odpowiedzialny za tlou part 2, które uwielbiam tak samo jak part 1 więc osobiście też nie będę go jebał jako tego, który spowodował całe zło ale na pewno karny kutas należy sie za to, że już ps5 jest 2,5 roku na rynku a o ich nowej grze ani widu ani słychu, takiej sytuacji w poprzednich generacjach nie było ale tutaj też nie wiadomo na ile to wina ND a na ile debilnych pomysłów dwóch idiotów w Sony, ktorzy postanowili pozmieniać koncepcję wydawnicza firmy. Do tego moze ND miało jakiś fajny pomysł na te Frakcje ale przyszło Bungie i stwierdzili, że to nie tak, Ryan i Hulst przytakneli Bungie no bo przecież weterani gaasow i kazali ND zmieniać grę. Źle się tam dzieje od kiedy ci dwaj debile kierują PlayStation, za Laydena to były złote czasy dla PS-a.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Daffy napisał:

Dickman powinien polecieć ale na to absolutnie nie ma szans, a sam dickman najchętniej chciałby zostać lewackim amerykańskim kojima

Za to co zrobił z part II powinien poleciec na zbity pysk. Tlou to dla mnie 10/10, nawet multi było fajne a jestem graczem singlowym, dwójka natomiast to ogromny zawód, męczyłem się z nią strasznie i co raczej mi się nie zdarza, chciałem żeby się skończyła jak najszybciej. Nie dziwie się, że Bruce Straley stamtąd uciekł. 

  • This 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Opinia typa który pewnie rozmawiał z kilkoma osobami które też podobna opinia się podzieliły. Szkoda tylko jebanego czasu jeśli to się potwierdzi. Widać sony nie chce robić zwykłych przeciętnych multi tylko gaasy co będą miały duża społeczność na wiele lat. Mogli o tym myśleć jednak trochę wcześniej. Koniec końców mam nadzieję, że ich gaasy będą miały potrzebna jakość. Po analizie tych wszystkich info też wyrobiłem sobie opinie, że pójdzie to w pizdu. Ci wszyscy insidera mówią, że sony do serca wzięło sobie slowo"quality" i nie ma litości. Kto nie utrzyma tempa spadnie z rowerka i do widzenia. Mam sentyment do multikow w uncharted 4 czy tlou bo fajnie się spędziło czas ale faktem jest, że nie były to wielkie moduły z tona zawartosci i raczej dodatek do singla. Naughty dog niech wracają do tego w czym są mistrzami.

 

 

 

 

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza

Sprawa, oprócz tego co pisałem wcześniej, wygląda tak: dużo czasu i pieniędzy poszło na ten projekt i efekty są żadne lub w porywach mocno rozczarowujące. Tak jak pisaliście, mógł być prosty ale przyjemny multi do TLoU2, no ale ambicje i oczekiwania wzięły górę. 2 lata klepania i próby wymyślenia koła na nowo nie dały nic oprócz strat finansowych i wizerunkowych. Zderzenie z rzeczywistością bywa bolesne. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja myślałem, że bungie to ma pomagać przy planowaniu rozwoju tych gier gaas i podsuwać rozwiązania w progresie itd, a nie będzie recenzentem który będzie kasował gry bo dana czynność nie jest wciągająca xd To niech kuwa rozwiążą dany problem a nie sugerują zamknięcie danego projektu. 

 

Sony zapłaciło za nich 3mld i będą zajmować się tylko recenzja i oceną zamiast planowaniem prowadzenia gry przez kolejne lata? No to trochę chujowo.

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza

Jak bungie ma decydować o tych wszystkich gierkach to matko bosko... Przecież oni sami ledwo co ogarnęli tego swojego kasztana, szczególnie po okropnej premierze jedynki i chyba jeszcze gorszej dwójki. No, ale przez ten czas zwerbowali sobie stado psychofanów, którzy ich utrzymują. Dajcie świeżakowi zagrać w Destiny, bez nikogo do tłumaczenia, życzę powodzenia... Tam jest taki rozpyerdol, że głowa mała. No, ale jest season passik i dlc za 2 bomby, więc wszystko gra. Sony powinno ich tam do pionu ustawić, skoro Activision nie dało rady to może oni, a nie dawać im decydować o innych gierkach...

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Patricko napisał:

Jak bungie ma decydować o tych wszystkich gierkach to matko bosko... Przecież oni sami ledwo co ogarnęli tego swojego kasztana, szczególnie po okropnej premierze jedynki i chyba jeszcze gorszej dwójki. No, ale przez ten czas zwerbowali sobie stado psychofanów, którzy ich utrzymują. Dajcie świeżakowi zagrać w Destiny, bez nikogo do tłumaczenia, życzę powodzenia... Tam jest taki rozpyerdol, że głowa mała. No, ale jest season passik i dlc za 2 bomby, więc wszystko gra. Sony powinno ich tam do pionu ustawić, skoro Activision nie dało rady to może oni, a nie dawać im decydować o innych gierkach...

Zazwyczaj devi którzy potrafili swoje gry trzymać u szczytu popularności przez wiele lat mają mega szacunek i są traktowane jak guru. Blizzard za wow i esport starcraftca, bungie za halo I destiny. Rola bungie powinna być jednak na wzór xdev gdzie wysyłają ludzi do pomocy w ogarnianiu a nie pisaniu recenzji, że to chujowe i do kosza. Ten marathon mimo, że mało kto o tym słyszał wcześniej to bije rekordy popularności na youtubach i gromadzi wielkie liczby wyświetleń więc to typowy przypadek kiedy dev jest mega znany i ma masę fanów a to co zapowiada to ludzie idą w ciemno. Zapracowali na to przez lata ale powinni pomóc w pracy.

Odnośnik do komentarza

Nie przeszło wam przez głowę, że to po prostu był projekt nie do uratowania, a "recenzja" Bungie tylko utwierdziła w przekonaniu Sony, że lepiej to skasować? Ja przykładowo chciałbym, żeby ktoś wyjebał do kosza całego Redfalla, a nie dalej pompował kasę by w bólach ta spierdolina trafiła do sprzedaży. 

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że nie ma co gadać, że to Bungie skasowało projekt. Problemy z Factions pewnie widziało ND, widziało też Sony, więc sięgnęli po opinie innych deweloperów, którzy tylko potwierdzili ich obawy. Złe zarządzanie, brak doświadczenia przy tworzeniu gaasów, zbyt duże ambicje - powodów mogło być wiele, dlaczego wyszło jak wyszło. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...