Skocz do zawartości

Frakcje (aka niedojechany multiplayer od ND)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego żenada? Przecież nie zawsze wszystko wychodzi. Widocznie założenia były złe i wyszło jak wyszło. Nie pierwsze typowo singlowe studio, które poległo na grze multi. Bioware na przykład

Bo mieli udane multi i czekałem na rozwinięcie tego w dwójce. Do dzisiaj nie zobaczyłem.
Odnośnik do komentarza
Just now, Moldar said:


Bo mieli udane multi i czekałem na rozwinięcie tego w dwójce. Do dzisiaj nie zobaczyłem.

No chyba jakiegoś megaspektakularnego sukcesu to multi nie osiagnęło. Nie twierdzę, że było złe. No ale Frakcje miały być hiciorem, a widać nie dali rady dostarczyć. Multi do jedynki było tylko dodatkiem, tu miało być samodzielnym produktem. Żałuję, że nie wyszło, bo byłem zainteresowany, ale rozumiem podjęta decyzję. Czasem lepiej si wycofać nawet w zaawansowanym stadium niż brnać w ewidentna porażkę. Jak Bioware

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Gdyby projekt nie wyszedł byłoby to dla mnie rozczarowaniem generacji. Ale może multi do Uncharted 2 i The Last of Us wyszlo Naughty Dog dobrze, bo z założenia były to tylko dodatkowe tryby multi do gry singleplayer. Może projekt rozrósł się do takiego stopnia, że polegli. Zamiast wyrzucania gry do kosza już wolę by to naprawiali/resetowali kolejne 4 lata. Tego nie będzie można wybaczyć ot tak. To jeden z najbardziej oczekiwanych projektów, nie jakiś tam Redfall, który jakby był skasowany to nikt by za bardzo nie płakał.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Homelander napisał:

To też. Ma być kolorowo, fajnie, zabawnie, łatwo. Żadna z tych cech nie pasuje mi do Frakcji

Sukcesy takich gier jak np. Escape from the Tarkov czy Hunt Showdown udowadniają że masz mylne wyobrażenie. Gry nie musi być klonem Destiny czy Fortnite by ludzie w nią grali, jest miejsce na inne gry. 

 

 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Zresztą po f2 nikt nie oczekiwał rewolucji i zbawienia branży. Fani chcieli więcej tego samego z drobnymi ulepszeniami na nowych mapkach A singlowcy może po skończeniu singla part2 odpaliliby na kilka gierek bo to DODATEK. Sami ukręcili na siebie bata to teraz niech sobie radzą :)

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Cytat

Despite hit ratings for the recent HBO adaptation of The Last Of Us, a multiplayer spin-off for the zombie shooter based on the first game's Factions mode has struggled in development. Bloomberg reported in June that Sony had diverted resources away from the project following a negative internal review by Bungie, the recently acquired live-service powerhouse behind Destiny 2. One source now tells Kotaku that the multiplayer game, while not completely canceled, is basically on ice at this point.

https://kotaku.com/naughty-dog-ps5-playstation-sony-last-us-part-3-layoffs-1850893794

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...