Skocz do zawartości

High on life


20inchDT

Rekomendowane odpowiedzi

Źle się wyraziłem, chodziło mi bardziej, że na każdego jest jakiś 'sposób', który pozwala rozwalić bossa bez problemów, co jest w zasadzie normalne xd No, ale naprzykład z jednym się trochę męczyłem i po kilku zmianach w strategii i podejściu się udało bez spiny, gdzie myślałem serio, że nie dam rady w ogóle xd

Odnośnik do komentarza

Gram już około 5 godzin i jak na razie jestem zawiedziony. Cała konwencja gry, w ramach której coś nieustannie terkocze ci nad uchem i wysyła wiadomości tekstowe jest na dłuższą chwilę bardziej męczący niż zabawny.

Gameplay choć troszeczkę przypomina Halo bo, to jednak feeling strzelania, projekty starć i przeciwników sprawia że grę dzieli lata świetlne do najlepszych FPSów jak Halo czy Doom.

Obie te rzeczy sprawiają, że jestem w stanie grać w High on Life tylko w krótkich sesjach, bo przy dłuższych posiedzeniach odczuwam znużenie rozgrywką i zmęczenie gadaniem. Szczerze mówiąc o wiele lepiej bawiłem się w Journey to the Savage Planet, który miał podobny styl i choć może było tam mniej żartów to jako gra byla to pozycja o wiele lepsza, moim zdaniem.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja równiez uwazam ze to gra na krotkie sesje. Prosty (zeby nie powiedziec prostacki) humor mi bardzo siadł i to dla mnie główny motor napędowy tej gry. Tylko jak mówisz, nie da sie tak 2h za jednym podejsciem. Ubiłem drugiego bossa. Pochodziłem po sklepach i teraz ide po 3. Moze do konca roku grając po 45 minut dziennie się uda skonczyc.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się w zupełności - pograłem ze 3 godziny i mam cały czas wrażenie że niestety głównym ficzerem tej gry jest tylko humor. A on bywa niestety męczący, bo jak w pojedynczym odcinku Ricky & Morty na puentę dowcipu, trzeba czekać max. 20 min, tak w gierce rozciąga się to nie raz na cały poziom i za dużo jest dialogów które przynudzają.

 

Ogólnie faktycznie to takie 5-6/10

Odnośnik do komentarza

No nie wiem co tak słabo panowie. O ile jeszcze ta warstwa humorystyczna całkiem daje radę i niektóre scenki naprawdę potrafią bawić tak rozgrywka jest niestety rozczarowująca. Gra w której się przez większość czasu strzela ma strzelanie wykonane przeciętne. No nie tak to powinno wyglądać. Na pewno na plus jakieś tam elementy platformowe ale jednak one nie załatają podstawowych niedociągnięć. Po jakiejś 1,5h nie chce mi się dalej grać. 

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem wczoraj. Dobrze się bawiłem i uśmiałem z tekstów, żarcików itp. Polecam gadać z napotkanymi postaciami aż do wyczerpania ich kwestii dialogowych. W 2 epizodzie można zostać w "pracy w biurze" i zobaczyć jak sytuacja się tam rozwinie. Przyjemny, lekki tytuł o humorystycznym zabarwieniu. Nie ma tutaj nic wybitnego poza humorem ale akurat czegoś takiego potrzebowałem na wyluzowanie.

 

 

Odnośnik do komentarza

Skończyłem, przyjemny średniak. Nic poza stojącym na wysokim poziomie, bardzo samoświadomym i burzącym czwartą ścianą humorem nie wybija się tu na plus. Jednocześnie nie ma tu żadnych, jakiś znaczących wad które obierałyby przyjemność z gry. Ot klasyczny średniak, 6/10 to postrzelania i posłuchania pośmiania się z gagów. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...