Skocz do zawartości

Final Fantasy VII Rebirth


Rekomendowane odpowiedzi

Ja grałem w XII już w wersji Zodiac Age ze wszystkimi QoL to była zajebista i unikatowa gierka, gambity to coś, co mogliby kiedyś odkryć na nowo. Miał ten system w sobie dużo łyżek miodku, takie programowanko wręcz xD. 

 

  • IF ally HP < 70% THEN heal ally
  • IF enemy is being attacked by the party leader THEN cast fire spell on that enemy
  • IF enemy is nearest to you THEN attack that enemy

:fsg:

20 godzin temu, hudiny napisał:

FF12 na pewno lepsze niż 10. Mogliby zrobić następnego finala w świecie Ivalice.

This

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Na hajpie pobrałem Remake cześć pierwsza, wydaje się być znacznie bardziej HD niż to co widać w demku Rebirth. Postacie, geometria, wnetrza, oświetlenie, AO, wszystko jest bardziej spójne.

Gameplay prawie to samo, bez akcji pod Blokiem i synergii. Pacing jakiś dziwny, ciężko przyswajam wydarzenia w grze, muzyka zdecydowanie nie pomaga, bo caly czas coś w tle napier*** głośniej niż wszelkie dialogi.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Plackus napisał:

Czyli akurat jak wyjdę do pracy :facepalm:

Ehh liczę że forumkowe DF da znać jak to poprawili 

Tak, ale lepsza jakość obrazu w trybie perf jest już w zasadzie potwierdzona przez Youtuberow i samo Square Enix, teraz to już wręcz zagranie marketingowe typu "Patrzcie qrwa jednak się dało" :). 

 

Przewiduje tylko, że teraz z kolei w demo 2 będą drobne spadki fps, coś za coś :). 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

ja pobrałem demo tylko po to żeby mi zrobiło sejwa na jekieś tam bonusowe bzdety i rzeczywiście miejscami gra strzaszy huyowymi teksturami (performance). nawet jeśli to nie będzie graficzne arcydzieło to w ogólnym rozrachunku nie sądzę, że gra będzie brzydka. modele postaci i przeciwników spoko, efekty spoko i design lokacji też liczę na spoko. 

w jedynce był taki moment pod koniec gry, wspinaczka po żelaznych konstrukcjach i gra zapodała tekstury w tle rodem z PSXa, nieźle się to gryzło z resztą.

 

srogie bonusy dają za sejwy z jedynki i DLC yufii  (dwa summony). ale słabo już, że oba muszą być z PS5. dużo ludzi (w tym ja) ograło temat na PS4 i wersji na PS5 już nie ruszało. żeby to były jakieś opcjonalne itemi to ok ale summony ? echhhh 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie wygląda tak samo, jakimś kurwa cudem wygląda jeszcze gorzej XD

Z ciekawości odpaliłem w trakcie aktualizacji żeby na świeżo porównać i po aktualizacji wygląda to gorzej. Poza rozmyciem, które jest takie samo teraz widać poszczególne pixele.

 

Generalnie, przechodząc tego Finala cofamy się z 10 lat wstecz - gramy w jakimś śmiesznym 720p/1080p w 60 klatkach albo 30 fps welcome to. 

Edytowane przez Rooofie
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Rooofie napisał:

Nie wygląda tak samo, jakimś kurwa cudem wygląda jeszcze gorzej XD

Z ciekawości odpaliłem w trakcie aktualizacji żeby na świeżo porównać i po aktualizacji wygląda to gorzej. Poza rozmyciem, które jest takie samo teraz widać poszczególne pixele.

 

Generalnie, przechodząc tego Finala cofamy się z 10 lat wstecz - gramy w jakimś śmiesznym 720p/1080p w 60 klatkach albo 30 fps welcome to. 

I tak jadę w 60, bo walczy i eksploruje się miodnie TYLKO w tym trybie, ale graficznie jest jak jest, czyli Jedi Survivor perf mode all over again ... :0 

 

Pograłem demko, nie do końca, ale z godzinkę, tam trochę jest rzeczy, ogólnie to jest zajebiste, ilość nowości spora, dodali rzeczy, usprawnili rzeczy, ta lokacja z dema ciekawa i rozległa (a i tak zmniejszona pod demo). 

 

Jutro recki, ciekawe, co tam za ocenki wpadką i czy będą spore zjeby za rodziałkę dla oczu z PSX :). 

Odnośnik do komentarza

Myślałem że przełknąłem już wszystko co obesrana branża gierkowa w dzisiejszych czasach ma do zaoferowania dla klienta.

Ale dalej w formie... nawet twitty walą że poprawią po czym dalej jest kupa.

Remastery, reedycje srycje . Techniczne babole 

Gierka only ps5- porzucenie wcześniejszej generacji i taki babol .

Nawet nie wygląda to odrobinę lepiej. Stary silnik stare assety ehh 

 

CpuBEDUXYAA30UO.jpg

Odnośnik do komentarza

Rozdzialka cały czas wygląda jakby to było jakieś 720p, tekstury są jakie są a to na screenie to i tak jeszcze nie najgorszy przykład, są momenty, że wygląda w miarę bo jest dużo szczegółów ale ogólnie to ma się nijak do pierwszych zapowiedzi jak to będzie wyglądać. Nie ma co się łudzić, że to zostanie poprawione, taka jest cena stałych 60 klatek, ff XVI wyglądał lepiej ale też rzadko trzymał te 60 fps.

18dcc0d303576-screenshotUrl.jpg

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Uwielbiam tą grę i pewnie będę naqrwiał jak po(pipi)any ale bez kitu straszne to jest że gry z geometrią obiektów i texturami z PS4 trzeba rekonstruować fsr z 720p żeby było 60 fps.

Wydawało mi się że FHD to porażka ale widzę że branża giereczkowa na ps5 schodzi poniżej mułu.
Mam nadzieję że Sony dotrzyma słowa i wyda w tym roku pro.


jestem pixelem



Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...