Skocz do zawartości

Dragon's Dogma 2


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Josh napisał:

Gość powiedział, że Capcom testuje graczy tymi mikrotransakcjami i że w zależności od odbioru może z tym przyhamować albo nasilić podobne praktyki w przyszłości. Więc, mimo że sam nie do końca zgadzam się z tym zesrańskiem, to w sumie stwierdzam, że dobrze że wylało się na nich tyle hejtu, bo gdyby było inaczej, to mogliby się poczuć zachęceni, aby w kolejnych grach już po całości przegiąć pałkę. Lepiej dmuchać na zimne. 

 

To pisząc wracam do pykania, mając wyjebongo na całą aferę, bo gierka jest po prostu świetna i nie czuję, żebym coś tracił przez to, że jakiś Dżony z drugiego końca świata kupił sobie kryształek do teleportu.

 

 

Ale przecież te mikro transakcje są już od dmc4 na 8 gen, gdzie można było kupować odblokowanie wszytskich trybow, orby czy proud soulsy. Zesransko spóźnione o 9 lat. W mhw z 2018 roku nie dało się zmienić włosów bez kupienia ticketa przez store. W RE7 kupowało się monety w store na mniejsze obrażenia. Teraz nagle ból dupy, gdzie gra ma większe problemy jak zjebana optymalizację i szkoda, że wszytsko skupia się w okol nie niszczącego gameplayu gówna do kupienia za prawdziwą walutę, które da się zdobyć normalnie w grze, a nikt nie gada jak ta gra działa, a działa jak jebane gówno - mam flashbacki z 7 generacji i połowy gier jak chodziły.

  • This 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, addhoc napisał:

Czyli wychodzi na to, że część graczy może grać w 20fpsach nic tego nie uzasadniających ale kupowania kryształka już nie alceptuje. Nie wiem co wybrać. Jedno i drugie jest totalnym dziadostwem. 

W sumie masz racje, ja napierdalam z buta na razie bez fast travel, a właściwie bez butów 

 

image.thumb.jpeg.600fed1b252f804ac151934c151c7aef.jpeg

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

W sumie masz racje, ja napierdalam z buta na razie bez fast travel, a właściwie bez butów 

 

"Travel is boring? That's not true. It's only an issue because your game is boring. All you have to do is make travel fun," - Hideaki Itsuno 

 

 

 

Nie ma to jak Japońskie gierki.

 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, GearsUp napisał:

 

"Travel is boring? That's not true. It's only an issue because your game is boring. All you have to do is make travel fun," - Hideaki Itsuno 

 

 

 

Nie ma to jak Japońskie gierki.

 

Ta gra to taka Zelda, tylko dla dorosłych chłopaków :kaz:.

 

No design głównego chłopa to jest next gen 

 

Spoiler

image.thumb.jpeg.017fc0193afe72908cf46bcc8f151eab.jpeg

 

 

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Donatello1991 napisał:

A jak ogólnie gierka? Gra się dobrze? Widoki fajne? Lepsza grafika niż w ff7r mimo fps?

Mam już niby 5h nabite, no ale z przerwami.

 

Gra typowo zrobiona dla fanów jedynki, tylko lepsza pod każdym względem i jakoś nie pamiętam, żeby system zapisu w jedynce też był taki dziwny jak tutaj, albo słabo pamiętam. 

Warto przeczytać:

 

https://www.ign.com/articles/psa-saving-in-dragons-dogma-2-doesnt-work-like-you-expect-heres-what-you-need-to-know

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

Mam już niby 5h nabite, no ale z przerwami.

 

Gra typowo zrobiona dla fanów jedynki, tylko lepsza pod każdym względem i jakoś nie pamiętam, żeby system zapisu w jedynce też był taki dziwny jak tutaj, albo słabo pamiętam. 

Warto przeczytać:

 

https://www.ign.com/articles/psa-saving-in-dragons-dogma-2-doesnt-work-like-you-expect-heres-what-you-need-to-know

 

 When you hit the final credits, there’s no coming back: your saves will be erased and the only option available will be to start the game from scratch or in New Game Plus. There will be no way to reload an earlier save, so be sure to finish everything you want to do before embarking on the final quest.

 

 

Ogólnie ciekawy system bo nie ma save scum, przed każdą walką i po następuje auto save ale z tym wymazaniem save'a po skończeniu gry to słabo.

 

 

Odnośnik do komentarza

Gierka cudowna. Mam trochę flashbacki z premiery rdr2 kiedy w ciemno odkrywałem różne niuanse. Grałem od północy i spałem tylko 3h i później ciorane znowu od rana do 13. Nie pamiętam kiedy tak ostro szpiliłem.

Dodam od siebie że strasznie YouTube przekłamywał jak ta gra wygląda. Włączenie jej pierwszy raz na tv to było niezłe zdziwko jak to pięknie wygląda.

Edytowane przez Plackus
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, wojnar napisał:

 

Teraz widzę na reddicie że ludzie mają ból dupy o mikrotansakcje w grze single xD wiadomo, cvuj w doope Capcomowi za to ale i tak wszystko co tam jest da się zgarnąć w grze bez większego wysiłku. 

 

Boje się o nowe monster hunter, a do wczoraj szanowałem capcom:frog:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...