Skocz do zawartości

Dragon's Dogma 2


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Homelander napisał:

No to jak gra chodzi akceptowalnie dopiero na komputerach klasy "tjery" to chyba nie za dobrze i ciezko ja polecac

 

Dlatego też nikomu nic nie polecam ;) za to na forum jest sporo osób korzystających z PC z kompami podobnymi do mojego, więc ktoś się jednak może interesować jak gra chodzi na "mocnym" PC

 

@GearsUp klasyczny przykład bzdurnej wybiórczości, zobacz sobie jak oświetlenie wygląda z RTGI w innych momentach, co nie zmienia faktu, że ogromną różnicą też bym tego nie nazwał

Edytowane przez tjery
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Fextralife mówi że gierka jest tak miodna że fpsy na konsoli są do przełknięcia i aż tak mocno nie wpływają na wrażenia i nie powinno to odciągać uwagi od tego jaka ta gierka jest kozak 

Tego się muszę trzymać bo nie kupię komputera za kwote PKB Ugandy 

Mam nadzieję że po premierze pogadamy o levelach i buildach a nie fpsach

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, tjery napisał:

 

Dlatego też nikomu nic nie polecam ;) za to na forum jest sporo osób korzystających z PC z kompami podobnymi do mojego, więc ktoś się jednak może interesować jak gra chodzi na "mocnym" PC

 

@GearsUp klasyczny przykład bzdurnej wybiórczości, zobacz sobie jak oświetlenie wygląda z RTGI w innych momentach

 

Jest jeden, dosłownie jeden moment w tym filmiku, w którym widać że róznica jest OGROMNA jak to napisał @Qbon

 

 

no i sam nie jestem do końca przekonany czy ten screen to na korzyść RT

 

image.thumb.jpeg.e367e0182636587aac99b016d729b577.jpeg

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, GearsUp napisał:

 

 

image.thumb.jpeg.05c89d303d5701f63e33538c7cdebbb3.jpeg

image.thumb.jpeg.731e2095a18079aea02a5b5689d569e0.jpeg

image.thumb.jpeg.753b967e8e98c84f1a2698327db0e603.jpeg

image.thumb.jpeg.26c52d83885ed19a233293b80c9b2599.jpeg

 

Pisałem ogólnie, że RT robi ogromna robotę, nie tylko o tej grze bo tutaj jest to tak sobie zaimplementowane ale wciąż różnica jest zdecydowana więc jak ma się możliwość to lepiej grać z RT niż bez.

Screenshot_20240320-215327.png

Screenshot_20240320-215345.png

Screenshot_20240320-215442.png

Screenshot_20240320-215455.png

Screenshot_20240320-215657.png

Screenshot_20240320-215706.png

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, GearsUp napisał:

 

Jest jeden, dosłownie jeden moment w tym filmiku, w którym widać że róznica jest OGROMNA jak to napisał @Qbon

 

 

no i sam nie jestem do końca przekonany czy ten screen to na korzyść RT

 

image.thumb.jpeg.e367e0182636587aac99b016d729b577.jpeg

 

 

 

 

 

 

edytowałem tamten wpis odnośnie "ogromnej" różnicy ;)

 

Co do tego screena to jak lubisz płaskie, wyblakłe, nie mające nic wspólnego z aktualnym źródłem światła w pomieszczeniu oświetlenie w stylu PS3 to tak, screen po lewej może wydawać się fajniejszy

Odnośnik do komentarza
Teraz, GearsUp napisał:

Ja po prostu nie jestem przekonany czy gry powinny za wszelką cenę dążyć do realizmu. Jasne, że w pewnych sytuacjach cienie powinny mieć większą głębię ale przez to znika wiele detali z samej gry.

 

Jak wstawiasz masakrycznej jakości screen z masakrycznie skompresowanego filmiku z YT to detale w cieniach na takim czymś wiadomo, że giną, bo się robi ciemna papka, jak grasz na żywo w odpowiedniej jakości obrazu to nic nie ginie

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, easye napisał:

W miastach to sobie może chrupać, jak walki są płynne, to pół biedy.

 

Brzmi jakby te NPCe w miastach miały jakieś skomplikowane opcje dialogowe z mnóstwem gałęzi a to przecież prosta gierka. Chyba, że jest dużo sytuacji oskryptowanych, oglądałem jedną reckę z jakimś

Spoiler

najazdem jaszczurów na miasto

, kozacko to wyglądało.

Edytowane przez GearsUp
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, tjery napisał:

Z tego co widziałem recki to trzeba uważać, żeby nie overeksplorować, bo niuhając za bardzo można ubić kogoś przypadkiem, kto później jest potrzebny do questa.

Spoiler

Jak się nie spóźnisz to chyba jest kostnica i można ich ożywić .

Ale masz ograniczony czas na takie akcje. Wiecznie ich nie będą trzymać 

 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, tjery napisał:

 

Jak wstawiasz masakrycznej jakości screen z masakrycznie skompresowanego filmiku z YT to detale w cieniach na takim czymś wiadomo, że giną, bo się robi ciemna papka, jak grasz na żywo w odpowiedniej jakości obrazu to nic nie ginie

Ten RTGI jest źle zaimplementowany a problemem jest to że jest za mało światła odbitego, na tym filmiku zobacz np. na kamienny łuk na drugim tle w 5:48, środek dnia nawet część jest bezpośrednio oświetlona a jest chamski czarny cień i tak w każdym miejscu. Jutro pewnie będą o tym mówić w DF :leo: No chyba że to decyzja artystyczna żeby zachować styl jedynki.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, tjery napisał:

 

Dlatego też nikomu nic nie polecam ;) za to na forum jest sporo osób korzystających z PC z kompami podobnymi do mojego, więc ktoś się jednak może interesować jak gra chodzi na "mocnym" PC

 

@GearsUp klasyczny przykład bzdurnej wybiórczości, zobacz sobie jak oświetlenie wygląda z RTGI w innych momentach, co nie zmienia faktu, że ogromną różnicą też bym tego nie nazwał

Przecież na moim pececie też to będzie dobrze chodzić. Nie trzeba mieć maszyny za miliony aby grać w lepszej jakości niż na konsoli.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...