Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Console Wars 15: Każdy coś tam dla siebie znalazł

Featured Replies

Opublikowano

Czujecie? Taka drobna, niepozorna kobieta z Ashy, a zajebała gonga klapom tak, że do tej pory ich kwik roznosi się po tematach Xboxowych.

  • Odpowiedzi 36,5 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • Zresztą nie ma co się teraz wykręcać że  granie w lepszej jakości nagle was smieszy bo jeszcze ponad rok temu sami pisaliście że "strata" tych gier "by was zabolała". A przynajmniej schabek tak pisał

  • Kurwa juz sam microsoft przyznaje ze sony robi lepsze gry i legendarne serie XD jak te biedne boty z growego domu dziecka musza sie czuc broniac xkurwy   To jakby waszym ojcem byl Suchodolsk

Opublikowano

Czujecie? Nagle botom zmieniła się narracja i nie chcą końca exów i gier na wszystkim bo tak "jest zdrowiej". Kwik radosnych świnek roznosi się po forumku.

Opublikowano
7 minut temu, Figaro napisał(a):

Czujecie? Nagle botom zmieniła się narracja i nie chcą końca exów i gier na wszystkim bo tak "jest zdrowiej".

ja bym chciał, ale niestety branża nie jest na to gotowa ( także czeka nas niestety reaktywacja CW

Opublikowano

No bedzie wojowane jednym odgrzewanym kotletem sprzed 20 lat dopoki Asia nie zaserwuje go w innych knajpach )

Opublikowano
11 minut temu, ASX napisał(a):

także czeka nas niestety reaktywacja CW

Jak to niestety? przecież to jest najpiękniejsza rzecz w tym wszystkim.

Edytowane przez Czokosz

Opublikowano
21 minut temu, Figaro napisał(a):

Czujecie? Nagle botom zmieniła się narracja i nie chcą końca exów i gier na wszystkim bo tak "jest zdrowiej". Kwik radosnych świnek roznosi się po forumku.

Oczywiście że bym chciał kupić jedno pudło i sobie grac we wszystko. Ale tylko jeśli by wszyscy na podwórku grali wg tych samych zasad, a jeśli nie to jebać Plejstejszyn osrane

Opublikowano

2 minuty temu, Czokosz napisał(a):

Jak to niestety? przecież to jest najpiękniejsza rzecz w tym wszystkim.

Przecież ASX wie to najlepiej.

Jest najmocniejszym, najbardziej zajadłym wojownikiem zielonej strony

Opublikowano

Niestety, bo co by nie było to boty i tak zawsze będą rozjebane. Dodatkowo na ich nieszczęście Sony wraca na swoje dawne tory i od 2027 będziemy już zalewani exami jak w czasach ps2/ps3.

Opublikowano

5 minut temu, devilbot napisał(a):

Przecież ASX wie to najlepiej.

Jest najmocniejszym, najbardziej zajadłym wojownikiem zielonej strony

Konkurencji to on c0rwa nie ma haha

Opublikowano

Wręcz przeciwnie jestem pokojowym użytkownikiem. Moje podejście do CW i ekskluzywności sprawia, że jestem hejtowany zarowno przez jedną jak i drugą stronę tej plemiennej wojenki

Opublikowano

Na Sonce w sumie to samo, dobrze, że są jeszcze Koreańczycy i Japończycy

Screenshot_20260609_161939_Firefox.jpg

Opublikowano

Koreańczycy? 12 letnie dziewczynki w lateksie?

Niech no się ziomki shena dowiedzą na dzielnicy to dojadą chłopa )

Opublikowano
1 godzinę temu, Figaro napisał(a):

Czujecie? Nagle botom zmieniła się narracja i nie chcą końca exów i gier na wszystkim bo tak "jest zdrowiej". Kwik radosnych świnek roznosi się po forumku.

Tak serio to bardzo mi się podobał świat gdy Sony wydawało swoje gry na PC (kilka ich największych hitów skończyłem właśnie na PC, teraz planuję w końcu ograć God of War 2), ale skoro się wycofali z tego pomysłu to nie dziwie się, że MS też zmienia strategię i pięknie Asha wyprowadza prawy sierpowy na początek :)

Opublikowano

Nie no Asia to jest zwykla dopodajka i popusci kazdemu. To ze wam pozwala chwile potrzymac ja za reke to absolutnie nic nie zmienia w zielonym swiecie.

Opublikowano

Girsy to wlasnie ta reka. Ale spokojnie, niedlugo ja tez wsadzi w kalpowe majty.

Opublikowano

Przecież zielony cyrk nie dawał dupy Sony swoimi grami z dobroci serca, tylko no chciał normalnie zarobić coś na gierkach, a że gierki kupuje się na PlayStation 5 to je tam wydawali.

Nie wiem co niby Gearsami jednymi miałoby się zmienić. Nie sprzedadzą się i przyjdzie MS do Sony potulnie na kolanach i z otwartymi szeroko ustami )

Trzeba być uber frajerem dziś by grać na Xboxie a nie na PlayStation ;)

Opublikowano
21 minut temu, Mendrek napisał(a):

Nie wiem co niby Gearsami jednymi miałoby się zmienić

Dla Ciebie nic bo i tak bys nie grał

23 minuty temu, Mendrek napisał(a):

Trzeba być uber frajerem dziś by grać na Xboxie a nie na PlayStation ;)

Screenshot_2026-06-09-18-21-39-220_com.scee.psxandroid.jpg

Oj tak byczku, az strach zjechać niżej sprawdzić jakie perły się tam kryją ;)

Opublikowano

Plejstacja domem slopów dla mejmów i innych martwych graczy bye

Opublikowano

Wszystkie te gry wyjdą na Sonke5 i na niej sprzedadzą się najlepiej, jak zawsze.

Opublikowano
12 godzin temu, MYSZa7 napisał(a):

xdddd

To ten sam gościu?

20260609_201017.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.