Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Console Wars 15: Każdy coś tam dla siebie znalazł

Featured Replies

Opublikowano
5 minut temu, drozdu7 napisał(a):

Przecież Portal ma się świetnie, niektórzy mówią że to najlepszy hh i wolą grać na nim w kuchni niż na tv

Albo siec wifi przrciagaja do piwnicy, by im stara dala grac w swojej pieczarze

  • Odpowiedzi 36,5 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • Zresztą nie ma co się teraz wykręcać że  granie w lepszej jakości nagle was smieszy bo jeszcze ponad rok temu sami pisaliście że "strata" tych gier "by was zabolała". A przynajmniej schabek tak pisał

  • Kurwa juz sam microsoft przyznaje ze sony robi lepsze gry i legendarne serie XD jak te biedne boty z growego domu dziecka musza sie czuc broniac xkurwy   To jakby waszym ojcem byl Suchodolsk

Opublikowano
26 minut temu, devilbot napisał(a):

Vita, Vita TV, vr, vr2, portal

Mają nosa do hardware

Wizjonerzy, esteci, trenerzy Hardware'u dla NISZY.

Opublikowano

Najlepsze co Sony zrobiło z VR2 to przejściówka na PCty. Świetny sprzęt z chujowym wsparciem /

Opublikowano

Ale Portala to już proszę nie obrażać.

Konsola kompletna, klikasz i streaming leci czy to z chmury czy z konsoli, bez żadnych gejkej kardów - jest katalog gier na abonament więc jest nowocześnie i nie trzeba pilnować miejsca na dysku.

To PS Portal skłoniło Sony do zainteresowania się PS6 handheld, co prawda generacja będzie ugotowana dzięki temu lecz będzie to dowód geniuszu PORTALA.

Opublikowano

Pudełkowcy takie wyniki robią Sony że chyba rzuca im te licencje cyfrowe na handhelda nie?

Opublikowano

PSVR3 i portal 2 wes zayebie, tym razem na serio, granie na kiblu w szlaufa z żelkiem Frankiem to spełnienie marzeń niebieskich pokrak )

Opublikowano
4 minuty temu, drozdu7 napisał(a):

Pudełkowcy takie wyniki robią Sony że chyba rzuca im te licencje cyfrowe na handhelda nie?

Wydaje mi się, sądząc po analizach branżowych, że w tym przypadku użytkownicy konsol Sony dostaną to co zwykle czyli gigantycznego chuja do dupy

Opublikowano
31 minut temu, aph napisał(a):

Ale Portala to już proszę nie obrażać.

Konsola kompletna

Kurde, to ja chyba pójdę do sklepu i kupię, brzmi jak bardzo dobry punkt wejścia w ekosystem Sony bez posiadania żadnej ich maszyny! kekyayaya kurwa byle telefon robi to samo co ta przystawka, litości

Opublikowano
18 minut temu, Bzduras napisał(a):

Kurde, to ja chyba pójdę do sklepu i kupię, brzmi jak bardzo dobry punkt wejścia w ekosystem Sony bez posiadania żadnej ich maszyny! kekyayaya kurwa byle telefon robi to samo co ta przystawka, litości

Który telefon ma input DualSense?

Poza tym - masz absolutną rację, to właśnie Portal to najlepszy entry level do ekosystemu dla nowego konsumenta.

Edytowane przez aph

Opublikowano

Input dual sense kekyayaya Mówisz o tym brrrrrr które się wyłącza od razu żeby nie przeszkadzało w grze i żeby bateria wytrzymała dłużej niż trwa odcinek klanu? Na szczęście żaden

Opublikowano
3 minuty temu, Bzduras napisał(a):

Input dual sense kekyayaya Mówisz o tym brrrrrr które się wyłącza od razu żeby nie przeszkadzało w grze i żeby bateria wytrzymała dłużej niż trwa odcinek klanu? Na szczęście żaden

No spoko. Telefon -Dualsense to coś czego nie byłem w stanie sobie zwizualizować. Nokia NGage dalej niepokonana.

Opublikowano

Telefon-dualbezsens to coś, co Beksiński mógłby na swoich obrazach malować. Obrzydliwa wizja notlikethis

Opublikowano
9 godzin temu, Pupcio napisał(a):

Ten ścierwojad xbox po 13 latach wstał dzięki nekromancji tej baby

Ale gdzie wstał? Drapie pazurem wieko trumny od spodu. To jeszcze nie wstanie.

100 dni i aśka weźmie szpadel i znowu przysypie.

Fajnie że zieloni wyszli spod kamienia, jest się z kogo pośmiać

Edytowane przez LiŚciu

Opublikowano

Aska te 100 dni to traktuje jako 3 miesieczny okres wypowiedzenia. Popi.erdoli korpofarmazony dla analitykow marki, wezmie kase, jakas odprawe dla excelowcow i zostawi ten pier.dolnik bo wie, ze z go.wna bata nie ukreci.

Opublikowano

Image

93 mln sprzedanych konsol a te niebieskie małpy ledwo kupują 5mln Yotei i niecałe 2mln kuriera, o Sarosie nie wspominając

napluć na nich to mało

Opublikowano

Saros wyżej od Marathon, zrobili mi dzień. No to skoro mieli zamykać HM to Bungie pierwsze do odstrzału)

Opublikowano
9 godzin temu, suteq napisał(a):

Image

93 mln sprzedanych konsol a te niebieskie małpy ledwo kupują 5mln Yotei i niecałe 2mln kuriera, o Sarosie nie wspominając

napluć na nich to mało

Yotei wynik świetny imo w 7-8 miechów prawie 5 baniek, znakomita większość za pełną, wysoką cenę na PSN, beż żadnych 30% taxów dla nikogo. To chyba był moment, kiedy Sony olało PC na ten moment z singlami.

Tsushima miała 6.5 mln po roku, a wiemy, że siła exów na PS4 to była inna siła.

Marayhon sprzedał się ponad 1.2 mln na PC, co nie zmienia faktu, że to dalej wtopa Bungie, chciaż gra była niby dobra. Zamiast sprzedawać Bungie to lepiej niech im dadzą klepać single, albo Destiny, to się sprzeda.

Saros - chooj Wie o co chodzi, świetna gra, szkoda HM, wyniki na poziomie Returnala, co jest zawodem dla Sony na 200%, ciekawe jakie będą implikacje.

Opublikowano
9 minut temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Saros - chooj Wie o co chodzi, świetna gra, szkoda HM, wyniki na poziomie Returnala, co jest zawodem dla Sony na 200%, ciekawe jakie będą implikacje.

No właśnie świetna gra, coś tam wymagająca od gracza. Taki tytuł nie ma prawa sprzedać się na Januszstation

Opublikowano

Aż dziwne że kojima 2 z tak bezpiecznym produktem wyprzedził rzucanie piłeczką

Opublikowano
20 minut temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Saros - chooj Wie o co chodzi, świetna gra, szkoda HM, wyniki na poziomie Returnala, co jest zawodem dla Sony na 200%, ciekawe jakie będą implikacje.

Dokładnie wiadomo o co chodzi. Źle wyceniony i brak porządnej promki na Returnala przed premierą Sarosa aby ludzie nie zaznajomieni z gatunkiem spróbowali. Capcom co chwile daje promki na Residenty za 45zł a tymczasem cena Returnala w promce to 170zł. Sony samo sobie wkłada kij w szprychy.

Opublikowano
10 godzin temu, suteq napisał(a):

93 mln sprzedanych konsol a te niebieskie małpy ledwo kupują 5mln Yotei

mam latać brzydką babą lesba samurajem? Nawet z plusa bym tego nie ograł, kolejny bezjajeczny ubiklon od sonki

Opublikowano

Yotei to dobra gra ale impactu w porównaniu do Cuszimy nie ma po prostu.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.