Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Console Wars 15: Każdy coś tam dla siebie znalazł

Featured Replies

Opublikowano

U nas na forum mówią to ze łzami w oczach no ale co playstation trzeba bronić

  • Odpowiedzi 36,5 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • Zresztą nie ma co się teraz wykręcać że  granie w lepszej jakości nagle was smieszy bo jeszcze ponad rok temu sami pisaliście że "strata" tych gier "by was zabolała". A przynajmniej schabek tak pisał

  • Kurwa juz sam microsoft przyznaje ze sony robi lepsze gry i legendarne serie XD jak te biedne boty z growego domu dziecka musza sie czuc broniac xkurwy   To jakby waszym ojcem byl Suchodolsk

Opublikowano

Kiedyś kratosiak urywał głowy i ruchał panienki dziś brzydka baba biega z gadającym żelkiem Frank w świecie Disneya, to już lepiej studio Santa Crapownica dołączyć do reszty brygady od gaasów Herman Hulsta i Tiktokiego kaz

Opublikowano

Nie zapominajmy o tej platformówce z małym kratosikiem.

God of war skończyło się na ps3

Opublikowano
19 minut temu, devilbot napisał(a):

Nie zapominajmy o tej platformówce z małym kratosikiem.

God of war skończyło się na ps3

Racja. Przypieprzam się do MS za sposób wydania GoW i wycenę remastera, a SONY goli fanatyków za bieda-2D-GoW równie boleśnie.

W tamtej generacji dla mnie GoW też się skończyło w erze PS3; z tą drobną różnicą że "moje" GoW 1-3 było grane do upadłego akurat na X360*.

majkrosofte

*Dlatego tak mnie zieloni wzburzyli, odświeżając po latach tylko "jedynkę".

Opublikowano

Nikt normalny pisząc skrót gow nie myśli o tej strzelance xboty wtedy nawet na skóty przegrywali i musieli używać geow rotfl

Opublikowano

Seria ktoś się jara tymi pudzianami, czy chodzi o to, że w końcu jakiś ex na xboxa?

Opublikowano

O mazzeo sie obudził ze śpiączki po tym jak przez dekade xbox dostawał na pizde xDD Wielki sukces gearsy 12 zostały exem!

Opublikowano

Tobie by się przydała taka śpiączka bo ciężko się czyta Twoje pierdolenie. Pozdrawiam

Opublikowano

Może jakaś analiza na ten temat o 5 rano użytkowniku drożdżak?

Opublikowano

Nie wiem czy może być coś lepszego niż analiza o 5 rano, po spacerze z psem, świeży umysł

Później takie Pupcie wstają o 11 na Home office i wiedzą co mają myśleć

Opublikowano

Nintendo wielkim wygranym konferencji gierkowych ale czy mogło być inaczej? Jedyne miejsce prawdziwego gracza

454ththggrt.jpg

Opublikowano
35 minut temu, Shen napisał(a):

Seria ktoś się jara tymi pudzianami, czy chodzi o to, że w końcu jakiś ex na xboxa?

Girsy skonczyly sie na jedynce. A i tak najlepsza wersja wyszla na PC )

Opublikowano

Nie no w trylogie fajnie mi się grało, ale dałem sobie spokój już po judgment, bo ile mozna.

Opublikowano

Xenoblade na znicza 2 za 80$

Nintendo będzie ruchać swoich gejów jeszcze bardziej niż robi to sonka kekw

Opublikowano

Ogrywałem niedawno trylogię i z perspektywy kogoś kto ograł większość GOTY Gearsów to leci tak : 3, 1, 2. W dwójce za dużo najebali gimmicków polegających na sterowaniu Brumakiem itp

Opublikowano

Dwojka mnie wynudzila, to samo co 1 tylko wiecej. Watek zony Doma pamietam do dzis jak sie z tego smialem, a mialo byc tak powaznie. Trojka jeszcze gorsza, znow to samo tylko po raz trzeci, pamietam poczatek ze duzo lazenia po statku. J je.bane tower defence. Zobaczylem ten sam motyw w 4 przy jakims ratuszu i odpadlem. A w piatce podobno jezdzisz babom po jeziorze sankaminotlikethis

Opublikowano

Ale za to taki Anthemik wjechał jak złoto lul

Opublikowano
4 minuty temu, Bzduras napisał(a):

Ale za to taki Anthemik wjechał jak złoto lul

Ależ musiało być poczucie ŚWIEŻOŚCI w takim nowiutkim IP. Dobra zabawa zagwarantowana )

Opublikowano
9 minut temu, Bzduras napisał(a):

Ale za to taki Anthemik wjechał jak złoto lul

Chyba tobie w glowe wjechal i tam siedzi bo co jakis czas o tym wspominasz kaz

Opublikowano

Bo nie mogę z beki utrzymać jak sobie przypomnę, że ten Wielki Przedwieczny moralizujący co chwilę "A GDYBY GRACZE NIE ROBILI PREORDERÓW I NIE KUPOWALI REMAKÓW TO BY BYŁO SUPER" po przejściu na "nową" generację (oczywiście to była nadal generacja do tyłu względem bieżącej) w pierwszej kolejności nadrobił takiego klasyka jak Anthem kekyayaya No wybacz, chyba do końca świata nie przestanie mnie to bawić

I to pewnie jeszcze używka była kekw

Opublikowano
49 minut temu, Donatello1991 napisał(a):

Dom to jedna z większych cipek. Koksik, który do 30 spał z mamusiom w pokoju.

A to chyba wcale nie taka rzadka sytuacja. Czyli Gyrosy top - bo realizm.

Swoją drogą, pamiętam jak odpaliłem w czasach pierwszych Gearsów później UT3. Uznałem, że Epic najwyraźniej już nie umie projektować innych postaci, niż goście, którzy wyglądają jeden po drugim, jakby przedawkowali paszę dla świń.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.