Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Console Wars 15: Każdy coś tam dla siebie znalazł

Featured Replies

Opublikowano

Akurat dowalone postać w girsach to zaleta, tam jest sporo kontaktu wbrew pozorom na krótki dystans, no po prostu lepiej wygląda jak ktoś z faktyczną łapa kroi przeciwnika piła łańcuchowa imo

  • Odpowiedzi 36,5 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • Zresztą nie ma co się teraz wykręcać że  granie w lepszej jakości nagle was smieszy bo jeszcze ponad rok temu sami pisaliście że "strata" tych gier "by was zabolała". A przynajmniej schabek tak pisał

  • Kurwa juz sam microsoft przyznaje ze sony robi lepsze gry i legendarne serie XD jak te biedne boty z growego domu dziecka musza sie czuc broniac xkurwy   To jakby waszym ojcem byl Suchodolsk

Opublikowano

Tu niektórzy sobie idealizuja chyba ten zeszłoroczny remaster Gearsów. To był remaster rimejka ;) zrobionego na one. Do tego dodał nowe bugi, imho to nie jest żadna jakosc przystajaca do obecnej generacji, nowe bugi których nie bylo w ultimate edition (czyli tym remake z one na którym bazuje).

A i wypuścili go chyba w okresie wakacyjnym, co też moglo miec negatywny wplyw na sprzedaż.

Edytowane przez Kangus

Opublikowano
5 minut temu, Kangus napisał(a):

Tu niektórzy sobie idealizuja chyba ten zeszłoroczny remaster Gearsów. To był remaster rimejka ;) zrobionego na one. Do tego dodał nowe bugi, imho to nie jest żadna jakosc przystajaca do obecnej generacji, nowe bugi których nie bylo w ultimate edition (czyli tym remake z one na którym bazuje).

oczywiście, ale i tak stawiasz ten remaster rimejka obok współczesnych tytułów i pod względem oprawy audiowizualnej nie odbiega on znacząco od dzisiejszych gier. Ale to nie grafika, cena, bugi czy okres były głównym winowajcom słabej sprzedaży na PS5. Gearsy to po prostu marka, która dni świetności ma już dawno za sobą, to jest główny powód dlaczego sprzedaż była jaka była. Gdyby to była większa marka, lepiej się sprzedawała, to Xboxowi byłoby znacznie trudniej zrezygnować z wydania na PS5.

Opublikowano

Pytasz o te stojąca w miejscu szczelanke na którą już nikt nie ma pomysłu ale męczą bułę bo jest w trójcy halo/gearsy/forza? Gdzie w multi grają tylko jakieś mezeła bo można rolkę robić za rolką i się myśli że jest się pro? Niebieskie pany nie chcą tej serii, przecież nikt nie kupił prawie reloaded. Naprawdę wszyscy madrzy gracze mają na tę serię wyjebane.

Opublikowano
Teraz, LiŚciu napisał(a):

Niebieskie pany nie chcą tej serii

Dlatego ból dupy klapersów trzyma kolejny dzień od decyzji Ashy :)

Opublikowano
21 minut temu, LiŚciu napisał(a):

Naprawdę wszyscy madrzy gracze mają na tę serię wyjebane.

A jak ktoś zamówił kolekcjonerkę jak jimmy

Opublikowano
36 minut temu, drozdu7 napisał(a):

Kurwa ile jeszcze będziecie przeżywać te Gearsy na Ps5?

Jutro od rana to samo. Jebane katarynki. Ja nawet pisałem już pod tweetem Ashy Sharmy żeby jednak dała im te gearsy.

Zrobiło mi się ich tak po ludzku żal

Opublikowano

Przeciętny klap ekspirjens od niedzieli na forum

obraz.png

Opublikowano

Użytkownik Nero sięgający po kopie gry Gears of War E- Day na ps5pro:

giphy (1).gif

Opublikowano
39 minut temu, Shago napisał(a):

Dlatego ból dupy klapersów trzyma kolejny dzień od decyzji Ashy :)

Kolejny dzień to jest beka z zielonych którzy się czują jakby miała nastąpić premiera nowego Xboxa a to tylko nudne pudziany 18 zostały zapowiedziane. Asia wie jak Wami manipulować chłopcy

Opublikowano

Może i tak się zachowują ale ten ból dupy drugiej strony jest przepyszny. Jeszcze gdzieś w tle tam pupcio wiilotami wymachuje.

No temat odżył i jest co do kawy poczytać:>

Opublikowano
3 godziny temu, devilbot napisał(a):

Jutro od rana to samo. Jebane katarynki.

Screenshot 2026-06-10 180105.png

Screenshot 2026-06-10 180344.png

Je.bane klapy od rana o tych girsach.

Opublikowano

Zielone paskudy chcą wmówić niebieskiej szlachcie, że potrzebują girsów. No nie. Takich strzelanek to na Sonce setki. Jak walczono pierwszymi Girsami to Sony po chwili rozjebało te IP swoją serią Uncharted. Girsy zawsze w cieniu Uncharted.

Opublikowano

Gearsy exem konsolowym na X'a?

Był już jeden taki przypadek.

Screenshots_2026-06-08-14-34-04.png

leo

Opublikowano
27 minut temu, Donatello1991 napisał(a):

Zielone paskudy chcą wmówić niebieskiej szlachcie, że potrzebują girsów. No nie. Takich strzelanek to na Sonce setki. Jak walczono pierwszymi Girsami to Sony po chwili rozjebało te IP swoją serią Uncharted. Girsy zawsze w cieniu Uncharted.

Tak tak, bardzo duzo jest strzelanek z co-opem w kampanii nie ma co! )

Innego przejścia girsow nie uznaje bo za nudne samemu, ale razem to cukiereczek, przynajmniej te pierwsze.

Świetnie sie też grało razem w Resistance u Sonki ale pogrzebali marke juz dawno.

Edytowane przez Kangus

Opublikowano
26 minut temu, Donatello1991 napisał(a):

Takich strzelanek to na Sonce setki.

Jedyne czego jest setki na Sonce to woke spierdolenia :)

Opublikowano

Sztuczna inteligencja ( tak jak w sumie inteligencja niebieskich ) jest na tak niesamowicie wysokim poziomie, że Victor, Sam, czy nawet Elie z TLoU nie potrzebują by nimi sterować przez drugą osobę.

Opublikowano
Teraz, Donatello1991 napisał(a):

Sztuczna inteligencja ( tak jak w sumie inteligencja niebieskich ) jest na tak niesamowicie wysokim poziomie, że Victor, Sam, czy nawet Elie z TLoU nie potrzebują by nimi sterować przez drugą osobę.

Jak napisac ze nie masz kumpli nie pisząc ze nie masz kumpli ;).

Opublikowano

Szkoda, że gyrosy nie wyjdą w najlepszej konsolowej wersji na prosiaki, ale ogra się na serious x w gamepassie najlepiej kupionym w Indiach, polecam ten styl życia. Ale juz Fable po bożemu na plejstejszą i ja szczęśliwy i asax szczęśliwy i giereczkowo sie kręci.

Opublikowano
11 minut temu, Bielik napisał(a):

Szkoda, że gyrosy nie wyjdą w najlepszej konsolowej wersji na prosiaki, ale ogra się na serious x w gamepassie najlepiej kupionym w Indiach, polecam ten styl życia. Ale juz Fable po bożemu na plejstejszą i ja szczęśliwy i asax szczęśliwy i giereczkowo sie kręci.

Dokładnie ty jestes szczęśliwy, a ja jestem szczęśliwy bo ty jesteś szczęśliwy. Ostatecznie o to w tym hobby chodzi, aby czerpać radość z grania, a robienie CW zostawmy Sony i Xboxowi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.