Skocz do zawartości

Wycena towaru - temat ogólny


D.B. Cooper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 603
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ile maksymalnie mogę sobie zażyczyć za PS4 Slim w kolorze białym, jeśli posiadam wszystko co było w kartonie od nowości, a sama konsola jest w stanie idealnym, bez żadnej rysy/przetarcia? Chyba jest jeszcze kilka m-c gwarancji, ale nie jestem pewny, więc załóżmy, że ma rok. Do pada też nie można się przyczepić.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Za ile można pogonić:

 

- New 2DS black/blue: pełen zestaw, kupiony jesienią 2017. Drobne ryski na obudowie, na ekranach folia.

- Pokemon Moon - premierówka, ENG. Pudełeczko i książeczki, stan igła.

 

Lepiej w zestawie czy osobno?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

@Frost

Takie karty kupują tylko osoby nie maja zielonego pojęcia o konsolach

Bo są droższe tylko przez to ze maja opisane Switch.

Zwykłą karta od Sandisca kupisz około 80-90 zł z gwarancja  (ja kopiłem za niecałe 50 zł w promocji Samsunga)

Taka Twoja to powiedzmy 70-80 zł max

Edytowane przez Tynio
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Panowie, potrzebna rada od siedzących w temacie.

  • WiiU 32 GB, czarna, stan fizyczny oceniam na bardzo dobry, była używana, a wiadomo jak z tym plastikiem od WiiU - rysuje się od samego patrzenia, więc mikroryski na obudowie konsoli są, ale tylko w wyjątkowo niekorzystnym świetle, no i kurz się troszkę powciskał w szczeliny. Padlet w lepszym stanie, prawie idealnym, nie zauważyłem mikrorysek, ekran tip-top. Karton w sklepowym stanie, wszystkie woreczki, papiery i oczywiście kable.
  • Do tego cyfrowe wersje Mario Kart 8 i Splatoon, z tego co wiem na stałe przypisane do konsoli.
  • Plus pudełkowe:
    New Super Mario Bros. U (dodatek z Luigim)
    Super Mario 3D World
    Captain Toad: Treasure Tracker
    Bayonetta (USK na okładce)
    Zelda Wind Waker HD
    Zelda Twillight Princess HD
    Zelda Breath of the Wild (folia)
    Wszystko wydania premierowe, żadnych selektów, angielskie okładki, płyty cymes.
  • Dodatkowo Pro controler, stan w zasadzie idealny, żadnych mikrorys na obudowie.

I teraz pytanie. Ile, pi razy drzwi,  mógłbym za to zawołać w komplecie, tak jak stoi? Jest duży niedobór WiiU jako konsoli na allegro, więc trudno mi ocenić, stąd pytam bardziej światowych bywalców. Wiem, że osobno jestem w stanie wyciągnąć więcej, ale nie za bardzo chce mi się z tymi gratami tarabanić na raty. No i mówimy tutaj o cenie jak na forumek, bo przede wszystkim chciałbym to wystawić tutaj, ale nie robić przypału. Kogo mógłbym zawołać w ramach porady? @ping? Kogo jeszcze?

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Kmiot napisał:

No nie wiem, chcesz mi powiedzieć, że nawet za - dajmy na to - 800 zł nikt tego nie weźmie?

No powiem Ci, że jak ludzie mają do wyboru Switcha w podobnej cenie to raczej skuszą się na pstryka, zwłaszcza, że ponad połowa tych gier, które masz wyszła na NS, ale może trafisz na jakiegoś zapalonego kolekcjonera, który to powinie. 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Kmiot napisał:

No zdaję sobie sprawę z nikłej atrakcyjności WiiU w zestawieniu ze Switchem, dlatego myślałem nad atrakcyjną ceną i farta z jakimś kolekcjonerem. Ogólnie plan był taki, by połowę uzyskanej kwoty przekazać na dzieciaka oFiego, ale teraz już sam nie wiem jak to rozwiązać :dunno:

A może by tak licytacje od 1zł na allegro? 

Odnośnik do komentarza

Ale kur'wa, tylko nie allegro/olx. Unikam niepotrzebnych stresów. Jak już mam oddać za bezcen, to tylko forumkowi i w jakimś stopniu charytatywnie. Jak nie, to wpierd'alam to do piwnicy i niech gnije. Za 10 lat będzie białym krukiem. BEZCENNA WiiU JEDYNA TAKA NA ALLEGRO.

Prześpię się z tym i może jutro wystawię w dziale charytatywnym. Zawsze to przychylniejszym okiem się spojrzy. :nosacz3:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Zastanawiam się na sprzedażą PS3 bo w sumie leży w pudle nieużywane, ile mógłbym dostać za taki zestaw.

 

Konsola PS3 Slim model 160GB (konkretny model musiał bym sprawdzić) zmieniony dysk na 250GB, stan konsoli bardzo dobry

+ dwa oryginalne pady + kamerka + dwa kontrolery move

Dodatkowo gry w pudełkach

Uncharted 1,2,3

Metal Gear Solid 4

Metal Gear Solid HD Collection

Heavenly Sword

Killzone 2,3

Infamous 1,2 (druga część wydanie w kartonowym pudełku ze zmieniającym się obrazkiem)

The Last of Us

God of War 3

Alien Isolation

Little Big Planet 1,2,3

Rauman Legends

Przygody Tintina

Burnout Paradise

Dark Souls Limited Edition (artbook + płyty z muzyką)

Sport Champions

Detektyw Diggs + Wonderbook

 

Mam jeszcze gry cyfrowe ale na koncie, które używam także raczej nie zostawię z konsolą.

Edytowane przez BRY@N
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

chciałbym prosić o pomoc w wycenie zestawu Nintendo Switch:

- konsola Nintendo Switch Pokemon: Let's go pikachu edition + joy-con żółty + poke ball plus ( gry na konsoli: pokemon let's go pikachu, FM 19 touch

- kontroler nintendo switch pro controller 

- uchwyt joy-con charging grip

- karta pamięci microSD SanDisk 128GB microSDXC Ultra 100MB/s A1 C10 UHS-I U1

- kontroler pokeball plus (nie używany w ogóle, więc Mew jest w środku)

 - 2 gry : NBA Playgrounds 2, Monopoly (w folii)

 

Wszystko zakupione w sklepie x-kom 28.12.2018, faktura oraz gwarancja. Do wszystkiego oryginalne pudełka.

Jakość celująca, użyta z 3 razy.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym sprzedać europejskiego SMT: Devil Survivor Overclocked na 3DS-a w angielskiej wersji językowej. Komplet, stan bardzo dobry / idealny, zagrałem może kilka minut. Na eBayu nie mogę znaleźć innej wersji europejskiej niż niemiecka (a przynajmniej z niemieckim pudełkiem), a i ta wypada dość drogo. Allegro/OLX - brak.

 

Za ile według Was powinienem móc sprzedać tę grę?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...