Skocz do zawartości

Wycena towaru - temat ogólny


D.B. Cooper

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się za ile na allegro wystawić kolekcjonerki wiedźmina

 

wiedźmin 1  - wszystko co w zestawie poza koszulką 

120070703140236.jpg

 

Wiesiek 2 wszystko co w zestawie plus głowa geralta naprawiona (znaczy odmalowałem ją sam bo farba co była na niej wczesniej była tragiczna)

wiedzmin-2-zabojcy-krolow-kolekcjonerka_

 

 

Wiedźmin 3 wszystko co było w zestawie 

 

i-wiedzmin-3-dziki-gon-edycja-kolekcjone

 

Zanim ktoś zapyta czemu sprzedaje to odpowiem. Brak miejsca na książki i wolę pozbyć się tego co kurz zbiera i nigdy już nie użyje. Gry mam cyfrowo a te dodatki to no cóż :) 

 

 

Wszystkie 3 wersje kolekcjonerek zadbane i z oryginalnymi bardzo ładnymi opakowaniami. W 1 i 2 kartony ładnie się komponują w jeden obrazek. Wszystkie edycje numerowane i raczej nie do dostania obecnie. Oczywiście większość była całe te lata w kartonie nie wyjmowana. Z mankamentów są dwa. Jeden to ta głowa geralta przeze mnie naprawiona więc nie oryginalny stan ale wg mnie lepszy. Drugi jedna łuska gryfa odpadła z tyłu. Nie jest to widoczne i łuskę nadal mam jakby ktoś chciał sobie dokleić. 

 

Może ktoś pomoże wycenić

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 603
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...

Witajcie:)

Cz może mi ktoś wycenić konto ps4 zawiera ono między innymi :

 

Overwatch: Origins Edition


Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja
Gry Roku

Fortnite- 2000 zł w skinach ratowanie swiata około link do trackera https://fortnitetracker.com/profile/psn/Rzepai

 

Grand Theft Auto V 

 

Tom Clancy’s Rainbow Six®-większosc operatów nie licząc z 3 ostatnich sezonów https://game-rainbow6.ubi.com/pl-pl/psn/player-statistics/9c28c4cd-3984-4c2c-af4e-7ac3e4c4b67a/multiplayer

  

Destiny 2 ze z przepustką https://destinytracker.com/d2/profile/psn/pablo22005 

 

Link do konta https://my.playstation.com/profile/DominujacyPawel

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Witam, przeszedłem Wiedźmina 3 i jest mi z tego powodu bardzo smutno, jednak nadszedł czas sprzedaży PS4 gdyż nie mam już nic ciekawego do ogrania na tej konsoli ;) w związku z tym mam 2 pytania: chce usunąć swoje konto na konsoli. Czy osoba kupująca ja ode mnie będzie miała dostęp do 2 dodatków do Wiedźmina zakupionych przeze mnie na PS Store (podstawka na płycie)? Jeśli tak, ile wart będzie taki zestaw wiedźmin plus 2 dodatki plus Rayman legends na koncie i konsola zwykła PS4 1TB z 1 padem. Wszystko w stanie bardzo dobrym. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Czy ktoś mógłby mi pomóc wycenić zestaw do Switcha ?

 

Konsola Nintendo Switch Red Blue (marzec 2017) 

kompletny zestaw z pudełkiem - stan bardzo dobry 
 

2 x Nintendo Switch Pro Controller 
kompletne z pudełkiem - stan bardzo dobry

 

Oryginalne etui (wersja z Mario) - stan bardzo dobry


Nintendo Switch Online wykupione do września 

 

Cyfrowe gry:

 

Splatoon 2 

Super Bomberman R 

Horizon Chase Turbo

Arcade Archives vs Super Mario Bros 

Snipperclips 

Football Manager 19 Touch 

Fast RMX 

Golf Story 

Jet Kave Adventure 

Yoku’s Island Express 

Urban Trial Playground 

 

Dodatki:

 

Snipperclips Plus 

Pokemon Sword DLC 

Mario + Rabbids DLC 

Breath of The Wild DLC 

Splatoon 2 DLC 

 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ktoś pomógłby wycenić PC?

 

intel xeon e3-1230 v3 @ 3.30ghz

ASRock B85 PRO4 LGA1150 ATX : HDMI+DVI+VGA+SND+GLN+U3+SATA3 IN ( B85 PRO4 ) (Płyty główne)

gtx 660 nvidia geforce

16 gb ram

obudowa,

myszka, klawiatura logitech bezprzewodowe

monitor dell u2312hm

dysk ssd 128

dysk ssd 250

dysk hdd 500

ori windows

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

@brzeszczot od razu odpuść sobie sprzedawanie konsoli z grami jako zestawu. Oddzielnie gry, oddzielnie konsola, a co do wyceny to zobacz lokalnie na OLX jakie są trendy i będziesz wiedział co i jak. W dodatku najnowsza rewizja będzie najbardziej wartościowa, więc nie warto odpuszczać. Jak masz pudło to też warto zamieścic o tym adnotację w ofercie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Siemanko, mam zamiar sprzedać ps4 wersja premierowa w dobrym stanie technicznym i wizualnym z zainstalowanym demem P. T.. widziałem post mugena, ale tak faktycznie to ile taka konsola może być warta, widziałem na zagranicznych aukcjach ceny od 300euro. Wiadomo że w Polsce sytyacja jest inna. W ogóle to można z konsoli wywalić swoje konto a to demo zostawić? 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Hej chcę się pozbyć 3ds bo od 3 lat chyba nawet w rękach go nie trzymałem.

 

3ds ice white, wszystko sprawne, bez rys

Z dockiem do ładowania i ładowarką.

 

Karta 32gb SanDisk, przerobiona cfw jak się nie mylę, ma tam jakieś homebrew, freeshop I FBI. Na karcie 17gier.

 

Bez oryginalnego pudła niestety.

 

Do tego dwie oryginalne gierki w pudełkach - link between worlds I prof Layton miracle mask.

 

Zastanawiam się czy lepiej tutaj na pchli czy allegro/olx.

 

Dzięki za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Ile mogę dostać za PS4 (FAT):

  • Konsola w stanie bdb, w miarę cicha, brak śladów użytkowania
  • Model z bundla Uncharted: Kolekcja Drake, a więc ostatnia seria fata z matowa obudową
  • Pad w stanie BDB + kabel zasilający
  • Oryginalne opakowanie w stanie idealnym
  • Uncharted: Kolekcja Drake na dysku w wersji cyfrowej, płytę sprzedałem
  • UWAGA UWAGA: P.T ZAINSTALOWANE NA DYSKU
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
15 godzin temu, Shen napisał:

900zł za gołe ps4 pro z kartonem to drogo? Wystawiłem najtaniej w promieniu 50km i cos nie chce zejsc

To zależy od stanu oraz odpowiedniego opisu, na allegro wystawią po około 1000-1100 zł za większą kasę można wyrwać z gwarancją.

 

Gołe znaczy bez Pada? (jak tak to ludzie szukają kompletu by kupić, wyciągnąć i grać) 

 

Zobacz czy w okolicy ktoś nie sprzedaje jakiejś gry na konsole, ja jak sprzedawałem Xbox One S to miałem najniższą cenne we Wrocku i ogłoszenie wisiało tydzień.

Dostawałem oferty z takimi cenami że szkoda pisać.

Pojechałem do lombardu i tam kupiłem dwie gry Fifę oraz NBA - za obie dałem 15 zł, cenę w ogłoszeniu podwyższyłem o 40 zł oraz dopisałem kilka niby mało przydatnych informacji.

 

Odświeżyłem i poszło mi w ciągu 2h do tego przez jeszcze cały dzień miałem telefony czy konsola jeszcze dostępna. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Shen napisał:

Zadbana z padem i kartonem,  No nic, jakoś specjalnie mi się nie śpieszy.

 

Jak jest pad i karton to naprawdę fajna cena, pewnie wiele osób przesiada się na PS5 i mało kto patrzy na PS4 Pro.

Poczekaj jakiś czas i nie obniżaj ceny, chyba że jak już Cię przyciśnie to zejść z 20-50 zł i może szybciej się ktoś skusi.

 

Choć widzę desperatów na OLX że sprzedają po 700 zł (możliwe że to oszust)

za 800 zł widzę że są bez pada lub bez kartonu. 

 

 

5 godzin temu, messer88 napisał:

a za fata 1116a 500 z jednym padem V2 ile można teraz wołać? Gdzieś z 500? 

 

Ceny tych konsol to 480-500 zł, jak masz karton to zawsze wiesze szanse na sprzedaż. 

Tym bardziej że masz model przez modyfikacją, gdzie potem wstawiali trochę cichsze chłodzenie czyli 1215 (ostatni model FAT) 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wiele lat temu na premierę wziąłem po 2 sztuki Fallout 4 w edycji Pip-Boy oraz Fallout Anthology (statuetka bomby atomowej). Od tamtego czasu leżą w pudełkach, w których przyszły do mnie kurierem i chyba pora je sprzedać.

 

Przeglądając eBaya i Allegro widzę różne ceny i ciężko wybrać "tę odpowiednią". Na ile byście je ocenili? F4 za 700 zł, a Antologia za 450-500 zł?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...