Skocz do zawartości

PSX Extreme - numer Zerowy


Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Homelander napisał:

Ale zły jestem o ten brak cyfrowej wersji. Zlitowałby się ktoś i wrzucił reckę pierwszego Raymana?

I tyle mojej dobroci na ten rok ;)

E PSX ZERO - rayman.jpg

4 minuty temu, Homelander napisał:

 

No bo nie watpię, że wersja cyfrowa istnieje, po prostu nie będzie sprzedawana. Nie rozumiem tego. 

Jest ale nie ma, można sprzedać ale nie można, szczególnie że rynek prasy kuleje - czego nie rozumiesz?
Może Łapusz będzie chciał z tego pdf`a NFT zrobić ;)

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Homelander napisał:

teraz dostałem maila od Pani Marleny

Fajnie masz :nosacz2:

@Square

Cytat

Dzień dobry,

 

Po 2 egz. otrzymują aktywni Patroni wspierający nas miesięcznie na kwotę min. 100 PLN. Ten jeden numer, który Pan otrzymał to "bonus" z naszej strony :)

 

Pozdrawiam,

 

 Robert

:ragus: Ale się wkurwiłem teraz. Gdy dołączałem do patronów opis wsparcia progu za stówkę był dokładnie ten sam co teraz, do tego kilka razy w komętkach tam zapewniano, że tak, wystarczy nawet raz wpłacić i będą dwa numery. A teraz @lapusz zwyczajnie odpierdala manianę i odwraca kota ogonem twierdząc, że to jakiś bonus i łaska pańska, że w ogóle jeden przyszedł. Pierdolę to Patronite.

  • Plusik 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza

@Bzduras ale wspierałeś po 100 tak? No bo ja w tym momencie nie czaje tego całkowicie. To przez ile kurwa tę stówę masz płacić, od startu co miesiąc? Po wsparciu przez 3 miechy miało być zaproszenie na Extreme Party, w zapisie o numerach 0 i pozostałych bonusach nie ma żadnej wzmianki na temat jak długo.

Patron_100.png

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Square napisał:

@Bzduras ale wspierałeś po 100 tak? No bo ja w tym momencie nie czaje tego całkowicie. To przez ile kurwa tę stówę masz płacić, od startu co miesiąc? Po wsparciu przez 3 miechy miało być zaproszenie na Extreme Party, w zapisie o numerach 0 i pozostałych bonusach nie ma żadnej wzmianki na temat jak długo.

Patron_100.png

Dokładnie tak. 5 miechów po 100zł, potem zjechałem na 13, bo czasy ciężkie. Jebać to, zamówiłem sobie normalnie egzemplarz w razie gdyby pierwszy się zniszczył i nie będę się prosić łapusza o nic. Wracam do kupowania jednego numeru w kiosku raz na miesiąc i nic więcej - skoro PE mnie osrało to ja nie będę im się podlizywać i udawać, że nic się nie stało. Jakby mi ktoś w ryj napluł.

  • Plusik 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Square napisał:

@Bzduras ale wspierałeś po 100 tak? No bo ja w tym momencie nie czaje tego całkowicie. To przez ile kurwa tę stówę masz płacić, od startu co miesiąc? Po wsparciu przez 3 miechy miało być zaproszenie na Extreme Party, w zapisie o numerach 0 i pozostałych bonusach nie ma żadnej wzmianki na temat jak długo.

Patron_100.png

Spokojnie, nie nie ma i nic nie będzie, szczególnie imprezy z okazji 25lat.
Numer 0 powinien przysługiwać każdemu, kto wpłacił te 100zł, biorąc pod uwagę cenę na alledrogo...

Klasycznie - pisz do Łapusza, niech tłumaczy jak to działa...

Odnośnik do komentarza
Teraz, Konsolite napisał:

Klasycznie - pisz do Łapusza, niech tłumaczy jak to działa...

Przecież kilka postów wyżej wrzuciłem odpowiedź od Roberta. Wyczuł, że idzie na tym zarobić i olał to, co wcześniej deklarował nie raz i nie dwa. A mniej delikatnie to po prostu zrobił nas w chuja i tyle.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bzduras napisał:

Dokładnie tak. 5 miechów po 100zł, potem zjechałem na 13, bo czasy ciężkie. Jebać to, zamówiłem sobie normalnie egzemplarz w razie gdyby pierwszy się zniszczył i nie będę się prosić łapusza o nic. Wracam do kupowania jednego numeru w kiosku raz na miesiąc i nic więcej - skoro PE mnie osrało to ja nie będę im się podlizywać i udawać, że nic się nie stało. Jakby mi ktoś w ryj napluł.

To nie tak że PE cię osrało, tylko wydawca / jednostka zarządzająca Patronite...
Gwarantuje ci że redakcja, jak już wiele razy pisałem dowiaduje się ostatnia o wielu kwestiach - (nie)stety nasza rola (redaktorów) kończy się na dostarczeniu tekstów i materiałów, reszta w rękach DTP, Naczelnego i wydawcy...
Jeśli chodzi o Patronite, to nie mam pojęcia co się tam dzieje, a biorąc pod uwagę z iloma "banalnymi" wręcz kwestiami jest problemów, to może i lepiej...

Podziwiam że wytrzymałeś tak długo, na miejscu wydawcy dałbym Ci prenumeratę pokrywającą te 500zł i jakiś bonus, ale nie jestem wydawcą, więc przy okazji stawiam Piwo.
 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

No z tego maila wynika, że bardziej docenieni by byli ci co wpłacili 100 zł w tym miesiącu, a nie ci co wpłacali na start wsparcia przez kilka miesięcy. Progi na początku były niejasne, ale od prawie 1,5 roku są jedne i te same, z których wynika, ze wpłacisz raz 100 to dostajesz dwa numery 0.

Dopiero niedawno doszło info, że wspierając łącznie na 100 zł dostanie się egzemplarz, ale to nie może mieć wpływu na próg 100.

 

2 minuty temu, Konsolite napisał:

Gwarantuje ci że redakcja, jak już wiele razy pisałem dowiaduje się ostatnia o wielu kwestiach - (nie)stety nasza rola (redaktorów) kończy się na dostarczeniu tekstów i materiałów, reszta w rękach DTP, Naczelnego i wydawcy...

Tak wiemy, bo od ponad dwóch lat jak nie więcej narzekamy na wysyłki prenumeraty i niestety dalej wygląda to jak wygląda.

  • Plusik 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Konsolite napisał:

To nie tak że PE cię osrało, tylko wydawca / jednostka zarządzająca Patronite...
Gwarantuje ci że redakcja, jak już wiele razy pisałem dowiaduje się ostatnia o wielu kwestiach - (nie)stety nasza rola (redaktorów) kończy się na dostarczeniu tekstów i materiałów, reszta w rękach DTP, Naczelnego i wydawcy...

Nie zrozummy się źle - ja mam cały czas pretensje, żal i jestem wkurwiony na Łapusza. Może źle się wyraziłem, sorry, absolutnie nie mam pretensji do zgredów ani naczelnego.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Square napisał:

@Bzduras ale wspierałeś po 100 tak? No bo ja w tym momencie nie czaje tego całkowicie. To przez ile kurwa tę stówę masz płacić, od startu co miesiąc? Po wsparciu przez 3 miechy miało być zaproszenie na Extreme Party, w zapisie o numerach 0 i pozostałych bonusach nie ma żadnej wzmianki na temat jak długo.

Jak na patronite jeszcze ktoś odpisywał to dostałem taką odpowiedź

I oczywiście też nie dostałem 2ch numerów, plakatu, kart itd. To jest komedia, ciekawe co mi odpiszą.

pato.jpg

  • Plusik 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Teraz, Homelander napisał:

No to już teraz widzę, że ten Patronite to lipa i wyciaganie kasy. Kasuję to. PE nadal chcę kupować, ale jak padnie to padnie. Redaktorzy maja markę, poradza sobie

Przecież mówiłem, żebyś się wiele nie spodziewał.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Powiem tak, napisałem maila, trochę koslawego, bo siedzę w pociągu:

Cytat

Dzień dobry, 

Rozumiem, że wsparcie na łączną kwotę niemal 700zł nie wlicza się do patronów z dwoma egzemplarzami? Panie Robercie, pytam w tym momencie poważnie - zaczynając wsparcie PSX Extreme na Patronite opis progu 100zł wyglądał tak samo, jak w tym momencie. Wspierałem Państwa kwotą 100zł przez pięć miesięcy, pytając na Patronite osobę odpowiedzialną za komunikację, czy na pewno wystarczy to, by otrzymać dwa numery, uzyskując zawsze odpowiedź twierdzącą. Dziś pisze mi Pan, że jednak nie i to jest jakiś "bonus" od Państwa, a osoby dołączające w tym miesiącu otrzymają jednak dwa egzemplarze, bo są aktywni na 100zł? Przepraszam, ale brzmi to jak żart. Prosiłbym o ustosunkowanie się do tego maila.

W załącznik wrzuciłem wszystkie screeny, ten od @łom, ten od Square'a, historię wpłat. Efekt? Jak niżej. Wniosek: nie odpuszczajcie Łapuszowi.

 

Screenshot_2022-08-29-15-42-36-78_e307a3f9df9f380ebaf106e1dc980bb6.jpg

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...