Skocz do zawartości

PSX Extreme - numer Zerowy


Rekomendowane odpowiedzi

Numer jako hołd dla "starych czasów" i wsparcie magazynu wypadł w ogólnym rozrachunku dobrze.

 

Uwagi mam podobne jak @kotlet_schabowy, szczególnie w tym, że czytając poszczególne "recenzje" jedne są pisane jakbyśmy byli w latach '90, inne jako wspominki, jeszcze inne jak współczesne. 

Chyba najbardziej mnie ujęły te wspominkowe (jak Tomb Raider), bo fajnie pokazują wpływ danego tytułu na recenzenta, ale też i na cały świat gier. 

 

Osobne ogromne plusy za reklamy stylizowane na lata '90, szacunek za świetną konwencję i bardzo dobre odwzorowanie tego stylu! 

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.09.2022 o 21:38, grzybiarz napisał:

Co tam mi się rzuciło, to ze na okładce widnieje 1997, a zgredzi piszą o 1996. Nie wiem w który rok mam się wczuć, ale to pierdoła.

To samo. Numer 0 bo miesiac wczesniej niz #1 a ten wyszedl w 1997 ale opisywane sa gry z poczatkow szaraka czyli 96.

 

W DieHardTrilogy najbardziej robil celowniczek.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Jontek80 napisał:

O to że maluch był chłodzony powietrzem.

Popłynąłem, bo maluch był popularniejszy i dlatego znalazł się w tekście. Nie sprawdziłem tego. Natomiast wzmianka o dziurawej chłodnicy nie wzięła się z powietrza - mieliśmy w tamtym czasie Zastavę, do której tata musiał dolewać płynu chłodzącego czy cokolwiek to było, bo leciało z niej jak z sita właśnie. Stawaliśmy zatem co jakiś czas w trasie, by uzupełnić płyny. Trochę jak ludzie. Pisząc tekściwo pomyślałem, że o Zastavie to mało kto słyszał, a maluch to jasny trop. I tak się kończy literackie kombinowanie właśnie. Dzięki. My bad. Na osłodę, zdjęcie wehikułu mojego dzieciństwa z neta, pierwszego auta w naszej rodzinie. Kolor się zgadza.

zastava.jpg

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Kuba_Sobek napisał:

Popłynąłem, bo maluch był popularniejszy i dlatego znalazł się w tekście. Nie sprawdziłem tego. Natomiast wzmianka o dziurawej chłodnicy nie wzięła się z powietrza - mieliśmy w tamtym czasie Zastavę, do której tata musiał dolewać płynu chłodzącego czy cokolwiek to było, bo leciało z niej jak z sita właśnie. Stawaliśmy zatem co jakiś czas w trasie, by uzupełnić płyny. Trochę jak ludzie. Pisząc tekściwo pomyślałem, że o Zastavie to mało kto słyszał, a maluch to jasny trop. I tak się kończy literackie kombinowanie właśnie. Dzięki. My bad. Na osłodę, zdjęcie wehikułu mojego dzieciństwa z neta, pierwszego auta w naszej rodzinie. Kolor się zgadza.

zastava.jpg

Ja pamiętam jeszcze te auta, no i moskwicza, zaporożca, wołgę, yugo. Trochę tych cudów techniki było.

Maluch jak garbus i porsche boxster to bolidy chłodzone powietrzem. Bardzo głośne. Jednak nie przeszkadza to w odbiorze artykułu. To taka mała wpadka. Ale widać że nie miałeś przyjemności podróżowania tym bolidem całą rodziną na ferie zimowe na narty. Czy wyjazd na morze ze Śląska.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Jontek80 napisał:

Ja pamiętam jeszcze te auta, no i moskwicza, zaporożca, wołgę, yugo. Trochę tych cudów techniki było.

Maluch jak garbus i porsche boxster to bolidy chłodzone powietrzem. Bardzo głośne. Jednak nie przeszkadza to w odbiorze artykułu. To taka mała wpadka. Ale widać że nie miałeś przyjemności podróżowania tym bolidem całą rodziną na ferie zimowe na narty. Czy wyjazd na morze ze Śląska.

Maluch był naszym drugim autem. I wspominam go znacznie lepiej, bo w porównaniu do Zastavy był bezawaryjny.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...