Skocz do zawartości

PSX Extreme - numer Zerowy


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Konsolite napisał:

Extreme Plus by lepiej wyglądał w kolorze i zapewne był by to miły dodatek, oraz mniejszy problemów dla czytelników, gdyby był integralną częścią każdego numeru, ale ja się "nie znam"...

Albo numer foliowany i w środku extreme plus w takim mniejszym formacie jak kiedyś dali książeczkę do numeru 50. O screenach pisałem ogólnie, bo tak czytałem już nie raz, jaki to był problem kiedyś, np Aju czy ktoś, zrobił 400 screenow aut z jakiegoś Ridge Racera, czyli 400 razy musiał resetować konsole i odpalać do tego samego momentu wyboru aut. A dzisiaj tak się to ułatwiło, a widzę screeny typowo z neta, bez HUD np.

Odnośnik do komentarza

Drukowany Extreme Plus z tego co wiem trafia tylko do osób które mają aktywnego patrona w progu 100zł+ czyli w tym momencie całe 47 numerów jest drukowanych z dodatkowymi stronami. Powinna być możliwość kupna prenumeraty w wyższej cenie z tymi dodatkowymi stronami ale wydawca pewnie wie lepiej...

No i do mnie jeszcze nie trafił numer z patronite'a, dobrze że nr 300 to bydle którego jeszcze nie przeczytałem.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kmiot napisał:

No to już możesz uderzać.

Przez pół roku opłacałem próg 100zł miesięcznie, a i tak dostałem jeden numer. Nie sądzę, że ktoś w tym bałaganie to weryfikuje ile dany patron wpłacał.

Jeszcze na koniec zmienili deklarację i teraz numer 0 dostaną nawet ci, którzy w sumie przez cały okres wspierania wpłacili 100zł, więc zamieszanie jest tym większe.

 

2 godziny temu, kr4wi3c napisał:

U mnie tak samo.

Jeden numer w skrzynce.

Również opłacałem wsparcie na poziomie 100 zeta przez pół roku. Z historii mi wynika nawet, że przez pierwsze trzy miesiące wsparcia opłacałem próg 200.

Oczywiście też już nie jestem patronem, właśnie przez takie akcje i kiepskie podejście wydawcy do akcji ze wsparciem.

 

Może ktoś łaskawie przypomnieć ile tych gościnnych felietonów w ramach wsparcia czytelników przewinęło się w ostatnim roku przez magazyn? 

Ok. Więc zacznę od tego, że nie było koperty Print Bot Dead tylko ładnie zabezpieczone tekturką. Powinien przyjść jeden numer z Amigi i jeden z allegro. No ale nie! Jak zwykle ktoś się pomylił i wysłał trzy, więc pewnie albo @Kmiota albo @kr4wi3c :nosacz3:

 

 

IMG_20220826_170840.jpg

Edytowane przez mitra
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Konsolite napisał:

Nikt mnie o to nie poprosił...
Gdybym wiedział że coś takiego będzie i mam zrobić, to bym zrobił...

LOL

Akcja sezonu normalnie. 

Tak czy tak szkoda. 

Jakby dało radę na jakimś evencie nadrobić te niedopatrzenie to by było wybornie ;) 

 

Edytowane przez kr4wi3c
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Konsolite napisał:

Nikt mnie o to nie poprosił...
Gdybym wiedział że coś takiego będzie i mam zrobić, to bym zrobił...

A to przypadkiem nie jest jakiś starszy wzór grafiki z podpisami na pocztówce? Dostałem podobny kilka miesięcy temu po zakupach archiwaliów z oficjalnego sklepu. :)

Edytowane przez Szklarski
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Nemesis napisał:

Po drodze zajrzało Nintendo 64, z takiego sklepu, Game Attack. Ofertę sprzedawcy dało się odnaleźć w tele-gazecie. 

 

łokurva, kupowało się w tym game attack gierki na nintendo 64. pamiętam te zabójcze ceny w telegazecie. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kr4wi3c napisał:

LOL

Akcja sezonu normalnie. 

Tak czy tak szkoda. 

Jakby dało radę na jakimś evencie nadrobić te niedopatrzenie to by było wybornie ;) 

 

Nie widzę problemu - miejsce jest ;) Pod warunkiem że będzie jakiś event, na Extreme Party się nie zanosi...
Niby 25 lat, niby 300 numerów, niby dokument, numer zero a imprezki w planach żadnej...

 

57 minut temu, Szklarski napisał:

A to przypadkiem nie jest jakiś starszy wzór grafiki z podpisami na pocztówce? Dostałem podobny kilka miesięcy temu po zakupach archiwaliów z oficjalnego sklepu. :)

Recykling w mordę jeża ;)
Ewentualnie zostało i Łapusz dorzuca, co jest bardziej prawdopodobne...

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Konsolite napisał:

Nie widzę problemu - miejsce jest ;) Pod warunkiem że będzie jakiś event, na Extreme Party się nie zanosi...
Niby 25 lat, niby 300 numerów, niby dokument, numer zero a imprezki w planach żadnej...

 

Recykling w mordę jeża ;)
Ewentualnie zostało i Łapusz dorzuca, co jest bardziej prawdopodobne...

 

Zawsze można zrobić event w ramach Pixel Heaven :) 

Wiem, że to nie to samo, ale co poradzić skoro nie ma woli z góry żeby zorganizować taki event (który miał się odbyć, na to poszły między innymi hajsy ze zbiórki).

 

Ehh, miało być tak pięknie, a wyszło jak zwykle.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, kr4wi3c napisał:

 

Zawsze można zrobić event w ramach Pixel Heaven :) 

Wiem, że to nie to samo, ale co poradzić skoro nie ma woli z góry żeby zorganizować taki event (który miał się odbyć, na to poszły między innymi hajsy ze zbiórki).

 

Ehh, miało być tak pięknie, a wyszło jak zwykle.

 

Na każdym PH to jest "osobny" ewent, w postaci zaboru lokalu przez ekipę DemoSceny, ewentualni Nor-Bar :)
W stolicy jest sporo, w miarę regularnych "spotkań" więc zawsze można coś ustalić/podpiąć się...

Choć w sumie nie wiem czemu w tym roku nie było nawet stoiska PSXE na PH, niby jesteśmy wielką "szczęśliwą rodziną", ale widać adopcja nie gwarantuje krzesełka na imprezie...
 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Konsolite napisał:

Recykling w mordę jeża ;)
Ewentualnie zostało i Łapusz dorzuca, co jest bardziej prawdopodobne...

Czy recykling, hm, to tylko strona B, rewers pocztówki. Proszę, nie ma się co obruszać. A że Łapusz daje to na druk to tylko symboliczna grafika która idealnie pasuje. Tyle. :)

Zaś co do imprezki, wiem że budżet skromny, ale to już skandal. Tradycja PE wymaga grubej biby, koniecznie z relacją w którymś z kolejnych numerów. :D No i wypada zrobić pasowanie na nowych zgRedów. Bo ja wiem, pan Komodo koniecznie, może pan N+ Mielu i - należy  się - pan Konsolite. ;)

Edytowane przez Szklarski
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Szklarski napisał:

A to przypadkiem nie jest jakiś starszy wzór grafiki z podpisami na pocztówce? Dostałem podobny kilka miesięcy temu po zakupach archiwaliów z oficjalnego sklepu. :)

Tez myśle ze to skany podpisów zgredow z kiedyś, a konsolite pisuje od niedawna. Ja wiem, ze te np 3 lata pisania to długo, ale na starość tak mi czas zapierdziela, ze przez długi czas będziesz Konsolite „tym nowym”. Chyba ze przyjdzie ktoś następny :) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Nemesis napisał:

@Mantis, piękna nostalgia wyszła z Twej treści, zupełnie jakbym widział siebie w roli bohatera tego posta. Identyczna kolejność posiadania platform, również po PSX, zakochałem się w Kostce. Po drodze zajrzało Nintendo 64, z takiego sklepu, Game Attack. Ofertę sprzedawcy dało się odnaleźć w tele-gazecie. 


Gamecube to dla mnie jedna z lepszych konsol od Nintnedo. Switcha traktuje jako stacjonarke, to GB nie liczę. 
Zmarnowany potencjał, świetny tez był pad. Do tego sporo fajnych gierek które się bronią dzisiaj. Wii miało tez masę świetnych gierek, ale wolałbym normalna konsole bez tego padleta.

@Mantis Jaka konsole teraz posiadasz? Po tych pogrzebach wspomnienia z Sony 50/50.

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, grzybiarz napisał:

Tez myśle ze to skany podpisów zgredow z kiedyś, a konsolite pisuje od niedawna. Ja wiem, ze te np 3 lata pisania to długo, ale na starość tak mi czas zapierdziela, ze przez długi czas będziesz Konsolite „tym nowym”. Chyba ze przyjdzie ktoś następny :) 

Ja myśle, że coś tam nie wyszło w przygotowaniach, bo na pewno wysyłałem skan swojego podpisu kiedyś Naczelnemu 

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, iluck85 napisał:

 

@MantisJaka konsole teraz posiadasz? Po tych pogrzebach wspomnienia z Sony 50/50.

34 konsole, ale w tym choćby cztery Switche XD Konsole mam od generacji 32 bity. Saturn, PSX, N64, DC i tak dalej. Teraz człowiek pokupował te wszystkie sprzęty i gry o których kiedyś tylko marzył. Jedynie mieć czas by grać i by było super. 

Odnośnik do komentarza

GameCube + dobry TV CRT + dobry kabel Euro RGB + pad Wavebird. Zestaw doskonały i do dziś dający bardzo dużo radości. U mnie Gacek obecnie przeżywa drugą młodość. A to dzięki temu, że odkupiłem wszystkie gry jakie na niego posiadałem w przeszłości, a i wiele gier o których kiedyś tylko marzyłem teraz dokupiłem. Oraz inwestycja w dobry kabel AV sprawił, że jestem w ogromnym szoku jak piękny, ostry, soczysty w kolory obraz można było uzyskać na tej konsoli. Znajomi jak wpadają i im odpalam równolegle gry na takim Xboxie, ale na zwykłym kablu, a na GC te same gry, ale na nowym kablu, to wręcz uwierzyć nie chcą że kiedyś tak wiele mógł zmienić jeden kabel i tyle się traciło. Dlatego do starych konsol tylko kabel Euro RGB, lub S-video.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Do TV HD lepszy będzie RGB, czy component?

 

Jeśli chodzi o zerówkę, to w rankingu najlepszych gier(chociaż jest tam ostry burdel jak powtarzanie się tytułów, czy wspomniane literówki jak bloody road - myślałem, że to jakaś ukryta perełka w stylu carmageddona) - najciekawszą kategorią jest muzyczne/inne.

Podanego tam Fluid pewnie nawet @ciwa22 nie podał w głosowaniach na gry generacji i GOATA, w zasadzie nie wiem, co to jest, tech demo w stylu manty, czy t-rexa? Jakieś narzędzie? Klasycznej gry nie przypomina, ale graficznie, to jakiś kosmos chociaż ludzie piszą, że nie było zbyt fluid, bo chodziło w 8 klatkach:

Albo music 2000, które miałem i służyło do robienia bitów, tak np. zaczynał znany polski producent/raper Zeus.

Vib ribbon też sztos:

Takich nietuzinkowych rzeczy dzisiaj ze świecą szukać, może dreams się jakoś w to wpasowuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...