Skocz do zawartości

PSX Extreme - numer Zerowy


Rekomendowane odpowiedzi

Doszedł mi drugi numer zerowy z patrona i pierwszy praktycznie cały przeczytany. Wypadło to bardzo fajnie i oprócz już wspomnianych błędów, czyli literówek i złych screenshotów jeszcze na jedno zwróciłem uwagę. Recki paru gier praktycznie nie mają opisu samej gry tylko jej historię, odczucia przy pierwszym odpaleniu itd. Brakuje mi opisu gameplayu, czym ta gra robiła wrażenie czy warto zagrać dzisiaj itp. A no i: stara oceniaczka z punktami cząstkowymi >>> nowa tylko z oceną końcową : )

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Kmiot napisał:

Dziatkiewiecz  ma dziwne odpały i jakimś cudem przepycha do druku największe gówna (czasami!), więc polecam być czujnym. Możliwe, że ma jakieś kompromitujące video na Rogera.

 

Teksty Dziatkiewicza w regularnym PE to dla mnie petarda, bo wychowałem się na automatach z przełomu lat 80/90. Przy tym doskonale oddają przaśny i absurdalny klimat PRL.  Tutaj, w #0, zabrakło jakiegoś naświetlenia o co chodzi jakby z tym gościem :dunno:

 

Odnośnik do komentarza

  

8 minut temu, dee napisał:

Teksty Dziatkiewicza w regularnym PE to dla mnie petarda, bo wychowałem się na automatach z przełomu lat 80/90. Przy tym doskonale oddają przaśny i absurdalny klimat PRL.  Tutaj, w #0, zabrakło jakiegoś naświetlenia o co chodzi jakby z tym gościem :dunno:

No, już gdzieś o tym pisałem w podobnym tonie. Jak Dziatkiewiecz idzie w tematy automatowe to czyta się bez oporów. Ale czasem przemyca dziwne materiały (najczęściej wywiady) bez związku z zainteresowaniem czytelników PE. W numerze 0 mamy doskonały przykład. Piotrek nawet nie gra(ł) w gry i dostaje sześć stron. Dziwne.

To nie kwestia naświetlenia, bo naświetlać nie ma czego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Kmiot napisał:

Ale czasem przemyca dziwne materiały (najczęściej wywiady) bez związku z zainteresowaniem czytelników PE.

 

Nie będę robił przeglądów tekstów Dziatkiewicza, ale jak pamiętam głównie były z włascicielami bud z automatami lub pasjonatami fliperów. Mnie akurat bardzo dobrze wchodziły, bo od fliperów w sumie zacząłem wchodzić w te idiotyczne hobby. Chociaż w ostatnich wywiadach prosi się o jakąs redakcję tekstu źródłowego, bo niechcący momentami wychodzi strumien świadomości rodem z Joyce'a :szopenhauer:

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy za wszystkie komentarze!

Jednak (parafrazując Mistrza Jodę) nostalgią silniście są.

 

W zerowy dużo serducha włożono (zona przeklina PSXa bo przez tydzien ogladalem filmy z Van Dammem a powiedziec, ze sa one roznej jakosci, to nic nie powiedziec) wiec tym bardziej duma nas rozpiera jak czytamy te wszystkie pomruki zadowolenia :)

 

Ten 25 jubileusz zapamiętamy na długo. Raz że kupa wspomnień, dwa że masa fajnych treści (spasiony 300, zerowy, film), trzy że istny sprinto-maraton pisarski XD niejeden odsypiał. I co najfajniejsze zamiast się zmęczyć czy wypalać jeszcze się bardziej chce. Dopiero nabieramy pędu mam nadzieje.

 

Także tego... dzięki za czytacie, dzięki że komentujecie (serio- feedback to najlepsze co moze dac sily do pisania. Po zapowiedzi nr czy ukazaniu sie wielu wskakuje od razu na forumka popatrzec jak nastroje spoleczne :p ).

 

Nie będę spojlerowal ale do 302 już się wysmazyły 2 fajne teksty a 3 w przygotowaniu wiec wciąż działamy;) (mysle, ze sie spodoba) byle do 600!

Edytowane przez K.Adamus
  • Plusik 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza

Kurła, dopiero doczytałem w sklepie pixela, że ten numer powinien być gratisem dla wspierających książkę o Amidze. Tak sie składa, że wspierałem i książkę mam, ale o #0 żadnego maila czy cokolwiek. Niezłe zamieszanie z tym wyszło, Łapusz to chyba cały dzień maile odbiera i nadrabia te wysyłki

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...