Skocz do zawartości

PSX Extreme - numer Zerowy


Rekomendowane odpowiedzi

Też wziąłem dwie, ciekawe na jakie numery seryjne mi się trafią. :D

 

Cytat

Reedycję od oryginału odróżnia słynna metka na okładce (zamiast numeru INDEX jak w oryginale, umieszczona zostanie tam numeracja reedycji) oraz informacja i dodatkowa numeracja w stopce pisma.

 

Czyli teraz będzie tak: 

Oryginalny numer 1 > Reedycja numeru 1 z numerem seryjnym 1 > Reedycja numeru 1 z kolejnymi numerami seryjnymi :yao:

Odnośnik do komentarza

Dziwna akcja z partyzanta z tą reedycją. Reedycję można wziąć na extreme party i zebrać podpisy od zgredów bez strachu że Gamera rozszarpie oryginał :leo:

 

6 godzin temu, grzybiarz napisał:

już w statusach napisałem, ale to raczej jest moja praca:

https://gracz.2ap.pl/skany-czasopism/#dearflip-df_6206/5/

Niedawno skończyłem i akurat dziwnym trafem trafiło do sprzedaży. Hmmmmmmmm

Mam nadzieję, że dostaniesz jakiś gruby bonus od nich. BTW super skany, jeszcze ten dźwięk przerzucania stron. Szkoda że nie ma jak zasymulować zapachu papieru

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, A_Bogush napisał:

Zamówione 2 sztuki. Dopiero później zerknąłem w opis aukcji a tam:

 

WAŻNE: w celu wysyłki Albumu Pixel Heaven prosimy o podanie w uwagach do zakupu adresu e-mail.

 

No, także tak... :D

Jak kupowałem to nie uwzględnili tej informacji :dunno:

Zawsze mogli dać wkładkę tak jak przy nr 0 z informacją na jakiego maila zdj z nr wysłać.

Odnośnik do komentarza

No ludzie kochani, ile można było prosić o remastery starych "akszonów". Nawet w ostatnim numerze, pod inną ksywą, o tym pisałem w dziale listowym Pierdzącego Oszołoma. W końcu! Tylko dlaczego tak z tajniaka, gdzie więcej infosów o tym wspaniałym wydarzeniu? I mam nadzieję, że na jednym się nie skończy, bo ceny ekstrimków od 30 w dół to patologia na aukcjach.

6uwo3b.jpg

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, grzybiarz napisał:

ten remaster - patrząc po fotach, nie będzie raczej wydany na tych grubych kartkach jak oryginał z '97.

Grzybciu, nie jestem fetyszystą. Kanapek w to też pakował nie będę. :D Chodzi o fakt posiadania starych numerów w papierze, bo te elektroniczne wersje to takie nie teges dla boomerów jak ja. A ceny archiwaliów rosną z dnia na dzień. Gdyby moja wiedziała ile wydałem ostatnio na nie, to by mnie za jajca powiesiła.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...