Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

The Best of Wszystkie Czasy, Grande Finale!

Finał finałów! 133 members have voted

  1. 1. Metal Gear Solid vs. The Last of Us

    • Metal Gear Solid
      60%
    • The Last of Us
      39%

This poll is closed to new votes

Poll closed on 07/29/22 at 09:59 PM

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

Bo mozna zrobic serial, o jak kwiklem xDDD. Tlou niedlugo bedzie mial serial to powodzenia z ogladaniem jak joela bedzie gral murzyn czy co tam dzisiaj jest jeszcze bardziej progresywne, moze baba z ku.tasem :kekw:

  • Replies 129
  • Views 12.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Panowie, chyba nie muszę nic więcej dodawać. Deklasacja. Metal Gear Solid to klasyk nad klasykami. Pewnie, że dzisiaj na mało kim zrobi wrażenie. Pewnie, że z obecnej perspektywy cierp

  • I tyle w temacie.

  • Dobra, przechodzi  

Joela zagra Pedro Pascal, biały heteroseksualny mężczyzna

  • Popular Post

images?q=tbn:ANd9GcTzECdsRMZC6XBhygLOp381yohw0.jpg

Dobra, przechodzi

 

9 minut temu, ASX napisał:

Joela zagra Pedro Pascal, biały heteroseksualny mężczyzna

W Grze o Tron to on taki heteroseksualny to nie był, przecież aż tak dobrym aktorem nie może być 

Edited by izon

Teraz, Pupcio napisał:

images?q=tbn:ANd9GcTzECdsRMZC6XBhygLOp381yohw0.jpg

Dobra, przechodzi

 

Dobra jest odpowiednio jasnej karnacji. Ale skąd forumek ma widzieć co ma w spodniach?

Trochę zaufania chłopaki, robi to hbo a nie netflix więc nawet jak Joel będzie silnie homoseksualny to i tak będzie dobry serial. No chyba że dickmena wpuszczali za często na plan to wtedy grozi katastrofą :nosacz3:

Nie skonczylem mgs, wiec sie wstrzymuje od głosu.

2 minuty temu, ASX napisał:

 biały heteroseksualny mężczyzna

O, to szybko zostanie zmarginalizowany do roli popychadla i gamonia.

Tak na pewno, z głównego bohatera serialu którego fundamentem jest ojcowska relacja, zrobią popychadło i gamonia

Opanuj mejmizm mejm

Głos oczywiście na lęfa terible.

26 minut temu, ASX napisał:

Tak na pewno, z głównego bohatera serialu którego fundamentem jest ojcowska relacja, zrobią popychadło i gamonia

Dokladnie tak bedzie i nie wiem co niby ta "ojcowska relacja" ma do rzeczy. To jak sa obecnie pisane postacie meskie jasno wskazuje jakim torem to pojdzie, zwlaszcza, ze tutaj jest jeszcze Elie i to ona bedzie nosila spodnie w tym serialu bo eksponuje sie obecnie postacje zenskie. Takie czasy.

1 minutę temu, Mejm napisał:

Dokladnie tak bedzie i nie wiem co niby ta "ojcowska relacja" ma do rzeczy. To jak sa obecnie pisane postacie meskie jasno wskazuje jakim torem to pojdzie, zwlaszcza, ze tutaj jest jeszcze Elie i to ona bedzie nosila spodnie w tym serialu bo eksponuje sie obecnie postacje zenskie. Takie czasy.

 

xD Mejm, Ty serio musisz sobie zrobić odpoczynek od internetu i youtube'a bo naprawdę wyprali Ci mózg

24 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Kurcze, szkoda, że już przesądzony wynik starcia. Liczyłem, że jednak więcej osób zna się na grach. :( 

 

Przechodząc MGS-a na youtube można się bardziej skupić na filmikach i rozmowach przez codec, bo samego grania to tam jest niewiele.  

może jakby średnia wieku na forum nie wynosiła 50 lat, to wygraloby co innego niż ten mgs

 

młodych gniewnych na forum jest po prostu za mało 

 

Spoiler

no i tlou to gra 8/10, ale to ciii

 

1 godzinę temu, Mejm napisał:

moze baba z ku.tasem :kekw:

Zależy gdzie będzie ten Qtas. W buzi? W rączce? To ważne. :mog:

Godzinę temu, Mejm napisał:

O, to szybko zostanie zmarginalizowany do roli popychadla i gamonia.

Może zrobią z niego afroamerykanina i

Spoiler

jego losy inaczej się potoczą w kontynuacji :notbad:

 

6 minut temu, triboy napisał:

Zależy gdzie będzie ten Qtas. W buzi? W rączce? To ważne. :mog:

Może zrobią z niego afroamerykanina i

  Ukryj zawartość

jego losy inaczej się potoczą w kontynuacji :notbad:

 


 

Spoiler

You want to kill me coze im Black?

 

The Last of Us dostaje bęcki za nielubianą przez prawdziwych białych heteroseksualnych mężczyzn dwójkę oraz za nadchodzący remake. Trudno, MGS jako gra wszechczasów jest jak najbardziej ok

Coś w tym jest, ze dwojka i najbardziej niepotrzebny remake w historii obrzydziły mi ten tytuł. Z drugiej strony skoro forumek uważa, ze giera jest w top 2 najlepszych gier w historii to może uważa tez tak cały świat, wiec Sony biznesowo doskonale wie co robi.

Głos na MGS bez zająknięcia. Sorry ale TLOU nie dorasta mu do pięt. To był opus magnum Kojimy, potem pizda, no dobra, MGS3 był jeszcze ok.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.