Skocz do zawartości

ZgRedcasty


Piechota

Rekomendowane odpowiedzi

no no, dlugo wyszło. Nie ma to jak pogadać sobie z bratem w piąteczek z rana przed robotą. Wszystko po to, by było czego słuchać do joggingu, sojowej late czy tofu tak dobrego, że aż... (tak serio to tofu jest ochydne). Uwaga- jest spoilerowo

 

A jak tego za malo to z Bartkiem i Czarnym stajemy się antypolakami i zdrajcami narodu, bo 3 sezon Wieśka się nam... podobał? Można nas lżyć, nie obrazimy się. Po prostu bedzie nam smutno:[ Enjoy

 

 

 

 

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Okejo, kilka zaległości okołogrowych w Bez dyskusji!

 

 

Ostatni odcinek o Tears of the Kingdom, o finale i zakończeniu, z podsumowaniem oraz ocenkami. Bez Kacpra już, z wiadomych powodów. Wtedy to akurat był Moment Zero praktycznie :D

 

 

 

Ostatni odcinek o Like a Dragon: Ishin. Myślę, że tak historycznie bogatego podejścia do tej gry nie ma gdzie indziej w polskiej sieci, mój przyjaciel odwalił kupę roboty, by nie tylko te trzy godziny przybliżyły esencję Yakuz, opowiedziały o Ishin samym w sobie, ale też wytłumaczyły istotny rozdział w dziejach Japonii. Zamknięcie wizyty w Kyo oznacza, że możemy wracać do Trails in the Sky, co postanowiliśmy uczynić. I tak, zbliża się również Silent Hill 2! <3

 

 

Mój solowy odcinek z cyklu omawiania platformówek 3D. Następne w odpływie Lunistice, 40 Winks i Gex 3. Potem mam sugestie słuchacza (kogoś z Was przecież!) i wyjątkowo, z okazji wiadomej zapowiedzi, Gexowi poświęcę nieco więcej przestrzeni i złamię jedną z zasad cyklu. Ale to dopiero niebawem.

 

Na kanale jeszcze John Wick, Netfliksowy Wiedźmin, Barbie i Oppenheimer, ale przywykłem wklejać tutaj materiały bliższe naszej branży :) 

  • Plusik 3
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

@Piechota Zeldy ostatniej jeszcze nie oglądałem, bo... gry jeszcze nie przeszedłem :balon:

Ale za to oglądałem Chameleon Twist (te tekstury N64 zawsze mnie rozbrajają xd) i miałem właśnie zaproponować 40 Winks, ale mnie uprzedziłeś. No to zamiast tego chętnie bym posłuchał o Bugs Bunny: Lost in Time, albo jeszcze lepiej Bugs Bunny & Taz: Time Busters (co-opik, mmm). Jest szansa (na wyruchanie szympansa)?

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Kmiot napisał:

@Piechota Zeldy ostatniej jeszcze nie oglądałem, bo... gry jeszcze nie przeszedłem :balon:

Ale za to oglądałem Chameleon Twist (te tekstury N64 zawsze mnie rozbrajają xd) i miałem właśnie zaproponować 40 Winks, ale mnie uprzedziłeś. No to zamiast tego chętnie bym posłuchał o Bugs Bunny: Lost in Time, albo jeszcze lepiej Bugs Bunny & Taz: Time Busters (co-opik, mmm). Jest szansa (na wyruchanie szympansa)?


Bugs? Bardzo proszę, dorzucam do listy 

  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 

W dniu 17.09.2023 o 10:17, Piechota napisał:

czy nostalgiujecie za 40 Winks? Czy też mieliście mylne wspomnienia? Nowy odcineczek powinien zatem siąść dobrze :D 

 

 

To była pierwsza gra w którą zagrałem w życiu (pomijając gry z automatów w marketach). Nie sądziłem, że jakikolwiek materiał o grach może wywołać u mnie tyle wspomnień. :wub:

Pamiętam jak dziś początek tej gry. Matko jak ja się bałem tej gry, nie wiem ile ja miąłem lat może 6. Dziękuje za ten film. :D Nie sądziłem, że kiedyś poznam tytuł tej gry. Muszę ją kiedyś ograć.  Jeszcze raz dzięki! 

 

7 godzin temu, Konsolite napisał:

R.I.P. Adam, niech żyją nowe poGRAduszki ;)

o co chodzi? Odpowiedź w linku

 

Dziś trafiłem na temat z podcastami.  Muszę przyznać. poGRAduszki to petarda. Konsolite nalewający piwo przy mikrofonie to czyste ASMR. :D

Z niecierpliwością czekam na 46 odcinek i waszą opinię na temat Starfielda. 

 

Został mi jeszcze do przesłuchania  88 90 podcast mam już pobrany odcinek Gothic 2 vs Morrowind. Jutro się z nim zapoznam. 

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, FIIlp napisał:

 

Dziś trafiłem na temat z podcastami.  Muszę przyznać. poGRAduszki to petarda. Konsolite nalewający piwo przy mikrofonie to czyste ASMR. :D

Z niecierpliwością czekam na 46 odcinek i waszą opinię na temat Starfielda. 

dziękuję(my) za miłe słowa, cieszę się ze się podoba ;) kolejny odcinek za miesiąc , tylko voodoo na Adamie trzeba odprawić ;)

 

 

24 minuty temu, FIIlp napisał:

 

Został mi jeszcze do przesłuchania  88 90 podcast mam już pobrany odcinek Gothic 2 vs Morrowind. Jutro się z nim zapoznam. 

 

Polecam 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Piechotażona oglądała Twój kanał i mówi, że masz piękny głos (a jej wierzę :pawel:).  Mówi, że chciałaby mieć na budzik jak mówisz (tylko tym swoim podcastowym głosem) "Darsi, 5:15, wstawaj, musisz zrobić ważne rzeczy w sądzie. Wstawaj, nikt za Ciebie nie pójdzie". Także, proszę o nagranie we. tekstu :bella:

  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.10.2023 o 16:59, FIIlp napisał:

To była pierwsza gra w którą zagrałem w życiu (pomijając gry z automatów w marketach). Nie sądziłem, że jakikolwiek materiał o grach może wywołać u mnie tyle wspomnień. :wub:

Pamiętam jak dziś początek tej gry. Matko jak ja się bałem tej gry, nie wiem ile ja miąłem lat może 6. Dziękuje za ten film. :D Nie sądziłem, że kiedyś poznam tytuł tej gry. Muszę ją kiedyś ograć.  Jeszcze raz dzięki! 

 

Bardzo proszę! Dla mnie to bardzo duże błogosławieństwo, że trochę ludzi reaguje na platformowe odcinki, że tak niszowy temat ma jakikolwiek feedback. To dużo znaczy, feedback z forum utrzymał mnie w Ekstrimie 7 lat wszakże :) 

 


Ale skoro o platformerach - najświeższa odsłona już gotowa. Ktoś nostalgiuje za Jerseyem? 
 


Wiem, że niektórzy czekali na początek tego przedsięwzięcia niemal okrągły rok. Mogę zdradzić w sekrecie, że oryginalny SH2 zaowocuje co najmniej trzema odcinkami Bez dyskusji. A walczę ze swoimi ludźmi o odcinek czwarty jeszcze! Dzis skończyłem swoje najświeższe przejście i miałem twarz spuchniętą od łez (zrobiłem zdjęcie nawet xD)

 


No i Wild Arms. Granie i nagrywanie wokół niego było przymiarkami do retrorecenzji w ostatnim numerze. W ogóle często tak jest - czasem w trakcie rozmowy z kimś klaruje mi się dopiero to, co napiszę w tekście. Tekst jest koronacją całego akademickiego doświadczenia. I odcinek, którego dziś nie zalinkowałem, to podpowiedź odnośnie do nadchodzącego Ekstrima ^^

 

(a plik dla Darsi został nagrany!)

  • Plusik 1
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...