Skocz do zawartości

ZgRedcasty


Piechota

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Zapraszamy na spotkanie AAA (Adam, Adamus i Abominacja, czyli Konsolite) - typowo PSXowy skład, choć wciąż Bez Dyskusji!

 

Rozprawiliśmy się z pierwszym fabularnym dingeonem, jedni w zaciszu domowym, inni na jednokierunkowej  w stolicy a jeszcze inni w liniach 503 i 300. Bossy padały, busy płonęły, było klimatycznie i zabawnie. A dzięki Dareczkowi mamy dla Was mały konkurs ;)

 

Dzieje się też w klimacie 88/90. Tym razem bratobójcze starcie tytanów. Gothic II vs Morrowind!

 

 

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
5 godzin temu, Konsolite napisał:

I pyk

 


Popracujcie trochę nad merytoryką i jakimś planem na te odcinki, bo teraz to ciężko stwierdzić do kogo jest skierowany ten podcast, bardziej chyba do prowadzących niż słuchaczy ;) jakbym chciał słuchać randomowego pitolenia i żartów, to nie zakładałbym słuchawek w tramwaju. To już chyba trzeci odcinek od którego się odbiłem po 20 minutach, no nie da się tego słuchać, sorry.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, number_nine napisał:


Popracujcie trochę nad merytoryką i jakimś planem na te odcinki, bo teraz to ciężko stwierdzić do kogo jest skierowany ten podcast, bardziej chyba do prowadzących niż słuchaczy ;) jakbym chciał słuchać randomowego pitolenia i żartów, to nie zakładałbym słuchawek w tramwaju. To już chyba trzeci odcinek od którego się odbiłem po 20 minutach, no nie da się tego słuchać, sorry.

Teraz powinno być bardziej ogarnięte, ale biorąc pod uwagę chaos jaki nam towarzyszy w dniu codziennym, obiecać nic nie mogę. Postaramy się poprawić, może Adam @Piechota nas nauczy ogłady ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, number_nine napisał:


Popracujcie trochę nad merytoryką i jakimś planem na te odcinki, bo teraz to ciężko stwierdzić do kogo jest skierowany ten podcast, bardziej chyba do prowadzących niż słuchaczy ;) jakbym chciał słuchać randomowego pitolenia i żartów, to nie zakładałbym słuchawek w tramwaju. To już chyba trzeci odcinek od którego się odbiłem po 20 minutach, no nie da się tego słuchać, sorry.

Być może akurat nie jest skierowany do Ciebie, tak też bywa :) Ja cenię to, że jest to podcast bez ścisłego planu, bo osobiście, jako słuchacz wielu podcastów, nie znoszę takowych. Czy to oznacza "randomowe pitolenie i żarty"? Częściowo pewnie tak, chociaż tematy są, na Youtube dodajemy (zazwyczaj) rozdziały, aby właśnie ktoś kogo coś zaczyna nudzić lub kompletnie go to nie interesuje mógł sobie przewinąć dalej do następnego wątku jednym kliknięciem. 

Może źle o tym myślę, ale dla mnie podcasty to mniej właśnie merytoryka (od tego są zwykłe odcinki na kanale) a bardziej możliwość luźnego wyrażenia myśli. Grupa docelowa takiego słuchowiska to przede wszystkim ludzie, którym odpowiadają charaktery albo poglądy osób występujących. A że te w tym przypadku są wątpiwej jakości to tego nie pomalujesz :kojima:

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Azi91 napisał:

Czy to oznacza "randomowe pitolenie i żarty"? Częściowo pewnie tak, chociaż tematy są, na Youtube dodajemy (zazwyczaj) rozdział

na yt, to mogę coś oglądać, podcasty raczej odpalam w spotify ;) i mówiąc prościej podcast przypomina bardziej rozmowę grupy znajomych, z której słuchacz z boku niewiele wyniesie. a chyba nie o to chodzi, żebym ciągle przewijał aż skończycie prywatę, pośmiejecie się itd. No ale wszystkich odcinków nie słuchałem, pewnie jedne są bardziej ułożone od innych

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wychodzi na to, że przejąłem rolę nadrzędnego udostepniacza podcastu Bez Dyskusji.

Zapraszamy na listę zaległości. Będzie o grach dobrych i złych, filmach starych i nowych, horrorach i tragediach. Fajny odcineczek sie skleił.

A na deserek diabełek. Ale ten sprzed dekad. Gra stara ale jara i to ogniem piekielnym. Zapraszamy ja i brat, czyli Kuba.

 

Jak zawsze polecam do pracy albo obiadku. U mnie będzie ryba, ale można słuchać do czegokolwiek.

 

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Był jakiś czas temu taki podcast w elitarnym składzie PE (Adam, Kacper, Konsolite), smęcili coś o Zeldzie, ale co ważniejsze - był też konkurs. Do wygrania urocza skrzyneczka z Zeldy. Wymagania? Żadne, bo wystarczyło napisać komentarz, więc napisałem. Bo co mi szkodzi? Marnowałem czas w gorsze sposoby. Nie żeby rywalizacja była jakaś zacięta, bo jej w zasadzie nie było, więc chciałem czy nie - wygrałem skrzyneczkę. 

Konsolite osobiście mi ją zapakował, dorzucił jeszcze coś w ramach bonusu i uznałem, że warto się tym z Wami podzielić, abyście wiedzieli, że czasem warto nadstawić ucho na jakiś podcaścik. No i żebyście mi zazdrościli trochę.

 

Skrzyneczka po otwarciu może skrywać Wasze najcenniejsze carty do Switcha. Gdybym tylko miał jakieś bez pudełek, hehe.

Do tego podkładka/wafelek pod napoje i inne potiony, również z motywem z Zeldy.

No i ogromny plakat Saturnowej Honey, sprytnie poskładany szesnaście razy, więc z pewnością wymaga prasowania xd

A dla porównania dałem na zierzch ten sam plakat w wersji z Saturn Extreme.

 

Takie tam miłe akcenty, więc pozdrawiam.

 

 

 

1688225090797.thumb.jpg.e4d7f4bc25dae77267102ef252cd0449.jpg

1688225090790.thumb.jpg.311524736bfc7826173e232013a78919.jpg

1688225090804.thumb.jpg.91e8dd890c1043a15b9ed672c1afdb0b.jpg

 

  • Plusik 3
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Nie przypominam sobie momentu na forum, w którym Dżujo byłby niedoceniany (końcówka podcastu powyżej, segment dotyczący Saturn Extreme). Kilka lat temu to on w dużej mierze ciągnął PE, dostarczał najlepsze teksty i brylował w działach/tematach retro. Sam wielokrotnie go chwaliłem, doskonale to pamiętam i jako autor kojarzy mi się wyłącznie z pozytywnymi rzeczami. 

Obecnie jest nie tyle niedoceniany, co jest go niewystarczająco i mogłoby więcej, bo wciąż ma potencjał. Jakiś czas temu na własne życzenie nieco wycofał się w cień, ważniejsze sprawy rodzinne, brak czasu, nie ma sensu wchodzić w szczegóły, bo może sobie tego nie życzy.

Rzecz w tym, że narracja "Dżujo niedoceniany na forum" nie jest globalnie prawdziwa, chyba że ktoś z forumowiczów jest względnie świeży i dopiero teraz Dżuja odkrywa, bo ten w PE od długiego czasu pojawia się raczej sporadycznie i to nie dlatego, że ktokolwiek go nie chce czytać. Ale jego wcześniejsze dokonania w czasopiśmie są nie do przecenienia i przynajmniej przeze mnie zawsze jest miło widziany na stronach.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Kmiot napisał:

Nie przypominam sobie momentu na forum, w którym Dżujo byłby niedoceniany (końcówka podcastu powyżej, segment dotyczący Saturn Extreme). Kilka lat temu to on w dużej mierze ciągnął PE, dostarczał najlepsze teksty i brylował w działach/tematach retro. Sam wielokrotnie go chwaliłem, doskonale to pamiętam i jako autor kojarzy mi się wyłącznie z pozytywnymi rzeczami. 

Obecnie jest nie tyle niedoceniany, co jest go niewystarczająco i mogłoby więcej, bo wciąż ma potencjał. Jakiś czas temu na własne życzenie nieco wycofał się w cień, ważniejsze sprawy rodzinne, brak czasu, nie ma sensu wchodzić w szczegóły, bo może sobie tego nie życzy.

Rzecz w tym, że narracja "Dżujo niedoceniany na forum" nie jest globalnie prawdziwa, chyba że ktoś z forumowiczów jest względnie świeży i dopiero teraz Dżuja odkrywa, bo ten w PE od długiego czasu pojawia się raczej sporadycznie i to nie dlatego, że ktokolwiek go nie chce czytać. Ale jego wcześniejsze dokonania w czasopiśmie są nie do przecenienia i przynajmniej przeze mnie zawsze jest miło widziany na stronach.

To było odnośnie postu ze został doceniony w Saturnie - takie drobne doprecyzowanie aby nie było ze to moja zasługa czy coś w tym stylu :) 

Odnośnik do komentarza

Dżujo to stary wyjadacz, kot wie ten wie. Pamiętam jak wiele lat temu świetnie z Mazzim prowadzili dział retro. 

Natomiast w ostatnim czasie jest go mniej, a wszystkie pochwały lecą najczęściej w stronę Piechoty i Adama Kacperusa, więc na pierwszy rzut oka pewnie niektórzy mogą odnieść wrażenie, że reszta jest niedoceniana. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Konsolite napisał:

To było odnośnie postu ze został doceniony w Saturnie - takie drobne doprecyzowanie aby nie było ze to moja zasługa czy coś w tym stylu :) 

No tak, odwalił tam kawał roboty. Obok Ciebie to chyba najwięcej. Ale tak jak sam mówisz i pisałeś - to była w dużej mierze inicjatywa samego Dżuja i zapalił się do tej roboty bez specjalnej zachęty. Myślę, że Roger też chętnie by wykorzystał sytuację, gdyby Dżujo z takim zapałem chciał jakiś temat opracować na potrzeby PE.

Ty twierdzisz, że współpracuje się z im świetnie i nie wątpię, że Roger też ma w większości miłe doświadczenia.

Po prostu dla wielu czytelników chyba było zaskoczeniem, że Dżujo aż tak się zaangażował w Saturn Extreme i było go tam tak dużo, bo od dłuższego czasu w samym PE działał na mniejszą skalę. Teraz dobitnie o sobie przypomniał i zapewne pod tym kątem niektórzy mogą uważać, że do tej pory był w jakimś sensie niedoceniany. Ale starsi czytelnicy z otwartymi ramionami przyjęliby więcej Dżuja, tylko podejrzewam, że to musi wyjść od niego, a wywierać presji nie ma przecież sensu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kmiot napisał:

No tak, odwalił tam kawał roboty. Obok Ciebie to chyba najwięcej. Ale tak jak sam mówisz i pisałeś - to była w dużej mierze inicjatywa samego Dżuja i zapalił się do tej roboty bez specjalnej zachęty. Myślę, że Roger też chętnie by wykorzystał sytuację, gdyby Dżujo z takim zapałem chciał jakiś temat opracować na potrzeby PE.

Ty twierdzisz, że współpracuje się z im świetnie i nie wątpię, że Roger też ma w większości miłe doświadczenia.

Po prostu dla wielu czytelników chyba było zaskoczeniem, że Dżujo aż tak się zaangażował w Saturn Extreme i było go tam tak dużo, bo od dłuższego czasu w samym PE działał na mniejszą skalę. Teraz dobitnie o sobie przypomniał i zapewne pod tym kątem niektórzy mogą uważać, że do tej pory był w jakimś sensie niedoceniany. Ale starsi czytelnicy z otwartymi ramionami przyjęliby więcej Dżuja, tylko podejrzewam, że to musi wyjść od niego, a wywierać presji nie ma przecież sensu.

Temat, klimat, podejście mu podpasowało ;) 
Ja się cieszę z tego :)

2 godziny temu, Pix napisał:

Dżujo to stary wyjadacz, kot wie ten wie. Pamiętam jak wiele lat temu świetnie z Mazzim prowadzili dział retro. 

Natomiast w ostatnim czasie jest go mniej, a wszystkie pochwały lecą najczęściej w stronę Piechoty i Adama Kacperusa, więc na pierwszy rzut oka pewnie niektórzy mogą odnieść wrażenie, że reszta jest niedoceniana. 

Wiadomo, tak jak z innymi autorami co pojawiają się od wielkiego dzwonu, a reszta ogarnia cały czas :)
Niewykluczone że za jakiś czas pojawią się inne osoby, które będą chwalone za wkład, nic nie trwa wiecznie ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...