Skocz do zawartości

ZgRedcasty


Piechota

Rekomendowane odpowiedzi

Przesłuchałem ten podcast powyżej i trochę szkoda Majka bo musiał siedzieć przez 2h30min wysłuchując standardowego zrzędzenia na wszystko (oprócz Guilty Gear) i nawet jak chciał przekazać swoje jaranko czymkolwiek (czy to GoW Ragnarok czy ten indyk) to jest gaszony jak pet xd @Konsolite jak już zapraszacie gościa to zróbcie jakąś listę tematów i pytań które chcecie poruszyć i dajcie się wypowiedzieć mu bardziej obszernie. A jeśli chodzi o gości to czekam na występ Kaliego który jeszcze potrafi się jarać gierkami, myślę że mógł by być to dobry kontrast do standardowego dołującego klimatu xd

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, grzybiarz napisał:

A moim zdaniem Konsolite trochę za dużo przeklinasz. Jesteśmy już starymi końmi i np. w towarzystwie sam łapię się że to ja przeklinam, a reszta nie. Niby Twoje wulgaryzmy takie "luźne", ale to było ok, jak się było młodszym.

Wiem, wiem, staram się to ograniczyć, jednak trudno to ogarnąć z dnia na dzień. 
+
Brak opisu.
 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
3 godziny temu, łom napisał:

Będzie o Sirenie w PE :banderas:  @Piechota mam nadzieję że wysępiłeś od Rogera pokaźną ilość stron i pooglądałeś jak pięknie rysują potępieńcy w Blood Curse : )

 

 


Hah, zapominam, że Wy tego też czasem słuchacie! Kot wylazł z wora, co zrobić. Ale ciii, to dopiero 305. numer xD

 

i tak, tekst będzie ogromny!

Edytowane przez Piechota
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Piechota napisał:


Hah, zapominam, że Wy tego też czasem słuchacie! Kot wylazł z wora, co zrobić. Ale ciii, to dopiero 305. numer xD

Tak, przesłuchane jak najbardziej. To z merytorycznych spraw jedyne do czego bym się czepił to jak umiejscawiacie gdzieś w czasie (i ma to znaczenie w dyskusji) gry i serie które wychodziły w podobnym momencie to dobrze by było jak by jedna osoba na szybko sprawdziła daty żeby nie było pomieszania jak z tym czy Silent Hill 2 wyszedł przed czy po RE: CV. No i jak jedziecie z SH to mam nadzieję że przyjdzie też czas na RE. A tak poza tym to dobrze się słuchało.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, SlimShady napisał:

Ciekawy mnie, czy byłeś w stanie ukończyć pierwszą odsłonę z PS2, bo ma jedne z najbardziej kuriozalnych wymogów ever.

Byłem. Jakoś. I będzie to spora część tekstu… :reggie:

11 minut temu, łom napisał:

Tak, przesłuchane jak najbardziej. To z merytorycznych spraw jedyne do czego bym się czepił to jak umiejscawiacie gdzieś w czasie (i ma to znaczenie w dyskusji) gry i serie które wychodziły w podobnym momencie to dobrze by było jak by jedna osoba na szybko sprawdziła daty żeby nie było pomieszania jak z tym czy Silent Hill 2 wyszedł przed czy po RE: CV. No i jak jedziecie z SH to mam nadzieję że przyjdzie też czas na RE. A tak poza tym to dobrze się słuchało.

Noted. Jakoś tak nagle mi to wskoczyło, mogłem na szybko wygooglować. Wciąż uczymy się wielu rzeczy o tym medium. Tak, nie wątpię, że będzie RE prędzej czy później. Ale SH trochę nam zajmie. Przy dwójce, jeśli się uda, pojawi się supergość ^^

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dobrze było. Konsolite lubi czasami trochę pod prąd ponarzekać, ale dobrze było posłuchać kilku osób, które się ze sobą nie zgadzają w każdej kwestii. W sumie to zgadzaliście się ze sobą chyba tylko z w temacie fabularnych kodżimizmów ;). To kiedy podcastowy zgrentgen z większą ilością zgredów? Azi mógłby coś takiego prowadzić, pytanie czy przy większej ilości osób nie byłoby trzody i przekrzykiwania się.

Moment o RE4 przewinąłem, nie chcę niczego słuchać o rimejku, odpalam na premierę i chcę być chociaż trochę zaskoczony.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Damian14 napisał:

Dobrze było. Konsolite lubi czasami trochę pod prąd ponarzekać, ale dobrze było posłuchać kilku osób, które się ze sobą nie zgadzają w każdej kwestii. W sumie to zgadzaliście się ze sobą chyba tylko z w temacie fabularnych kodżimizmów ;). To kiedy podcastowy zgrentgen z większą ilością zgredów? Azi mógłby coś takiego prowadzić, pytanie czy przy większej ilości osób nie byłoby trzody i przekrzykiwania się.

Moment o RE4 przewinąłem, nie chcę niczego słuchać o rimejku, odpalam na premierę i chcę być chociaż trochę zaskoczony.

 

hmmmm, ZgredCast - PoGRAduszki Special
temat wart przemyślenia ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...