Skocz do zawartości

ZgRedcasty


Piechota

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Godzina 15 w piątek. Ostatnia godzina pracy w tym tygodniu i wlatuje podcaścik. Łapka w góre i słuchamy do papierkowej roboty.

 

Już o tym kiedyś wspominałem, ale fajnie jakbyście się pokazali na ekranie. A jak nie, bo nie każdy chce pokazywać mordkę w necie to chociaż jakieś animacje z gry, o której dyskutujecie. Jak w tle leci podcast to nie ma znaczenia dużego, ale czasami chciałoby się zobaczyć na ekranie jakiś ruch ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

To jak już "Adamujemy", przyadamusujemy przy okazji.

 

Piechota dzięki swojej bilokacyjnej mocy równocześnie, co u Konsolki, pojawił sie i u siebie. Przy okazji wraz z Bartkiem ugościł i mnie, by pogadać sobie o Hogwarts Legacy.

I tak sobie gderaliśmy o tym tytule przez ponad godzinę. Zachęcam do odsłuchania ;)

 

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
9 godzin temu, MYSZa7 napisał:

A właśnie miałem pytać, gdzie usłyszę samego @Piechota, bo jego ostatni występ w pograduszkach kozak, ale @Konsolite, który bez przerwy się śmieje, bez żadnego konkretnego powodu potrafi wyprowadzić z równowagi.


dzieki! Przy ostatnim gościnnym wypadzie do Pograduszek bawiłem się superowo, wiec mam nadzieje, że chłopaki jeszcze mnie kiedyś wezmą

 

a w „swoim” podcaście to wiadomo, pełna czilerka. W najbliższych tygodniach będzie dużo gier, wiec będzie okazja, by tu wrzucać linki

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Piechota napisał:


dzieki! Przy ostatnim gościnnym wypadzie do Pograduszek bawiłem się superowo, wiec mam nadzieje, że chłopaki jeszcze mnie kiedyś wezmą

 

a w „swoim” podcaście to wiadomo, pełna czilerka. W najbliższych tygodniach będzie dużo gier, wiec będzie okazja, by tu wrzucać linki

Ty jeszcze nie wiesz ale...

Odnośnik do komentarza

Był już Adamus w podcastowych szatkach, co powiecie na Adamusów... dwóch?

 

Razem z mlodszym o 2 lata bratem (rocznik 90) realizujemy sobie taki mały passion project pod tytułem "88/90" którym właśnie się dziele.

 

Bawcie się dobrze, wybaczcie techniczne niedociągnięcia (mikrofon mlodego juz poprawnie dziala ;] ), obiecujemy że się poprawimy w temacie. Enjoy ;)

 

(Poki co Spoti, jak wrzucimy na tubę zarzucę linkiem)

 

https://open.spotify.com/episode/1JmSXlkypxjpqHJNyPAmaw?si=b1d8bf1ad6774882

 

received_882066853087572.jpeg

Edytowane przez K.Adamus
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, K.Adamus napisał:

Pyk. I jest na tubie ;>

 

 


Subik wpada zatem!


Mamy tu fanów Like a Dragon? ;)

Plus w ramach małego eksperymentu nagrałem coś w pojedynkę. Etatowy fach to trochę ułatwia, takie gadanie samemu do siebie. W każdym razie wrzucam, jeśli ktoś czuje się odważny:

 

 

  • Plusik 5
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Adam ma swoich Chińczyków, co chodzą i biją, my z Bartkiem mamy swoich. Ponownie dostalem zaproszenie do podcastu Bez Dyskusji, tym razem gadalismy na temat Wo Longa. Wyszło, że gramy, a nie potrafimy, pół godziny pieprzymy o czyms innym a ostatecznie Bloodborne najlepszy. Bardzo miło się gadało.

 

 

 

A gdyby brakło wam tła do biegania czy gotowania to dorzucam rozważania o pierwszym sezonie TLoU w ramach autorskiego projektu 88/90. Brat nie grał a ogladal, ja i  grałem, i oglądałem, myślę że wyszło z tego ciekawe połączenie. Mikrofony działają tym razem az za dobrze, więc dyszymy jak Leon w wiosce po ucieczce przed typem z piłą mechaniczna, ale jest na pewno lepiej niż ostatnio.

 

Enjoy

 

 

 

Edytowane przez K.Adamus
  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Miło mi, że te Pograduszki zbierają sporo pozytywnych opinii, skoro wyglada na to, że jestem już członkiem xD

 

pozwolę sobie zatem dorzucić Bez dyskusji najnowsze. Jest już jakiś ruch na ekranie, są nawet time stampy. Normalnie - internetu się powoli uczymy. Ale też ostatnie działania (intensywne obgadanie całego TLoU od HBO, dodawanie materiału wideo jakiegokolwiek) mocno wpłynęły na nasze „wyniki” na YouTubie. Dzieje się to bardzo powoli, niemniej rośniemy. Za co dziękuję też Wam!

 

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

 

"Krótka" pogadanka o tym, na co czekamy, czemu Zelda to życie, czy Gwiezdne Wojny są Metroidem i czemu tak mało horrorów, choć sporo horrorów.

 

Jak zawsze zapraszamy do sluchania podczas gotowania. Bez względu czy to krwisty stek czy pasztet z ciecierzycy.

 

-Edit-

 

 

To jeszcze dorzucam na zbliżający się weekendzik boskiego Keanu ;>

Edytowane przez K.Adamus
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
20 minut temu, Konsolite napisał:

Fizyczna wersja? 

Tak, ponoć nawet DELUXE ją zwą, może dlatego, że innej nie ma :reggie:

Jestem tradycjonalistą pod tym względem i jak mogę, to biorę fizyczną. Poza tym brzmi jak idealna gra w moim guście.

I na PS5, bo tak jak mówiliście - chyba lepiej na dużym ekranie, bo na małym Switchu parę rzeczy i detali pewnie umknie (już nie wspominając o tym, jak bebechy konsoli to zniosą, bo ostatnio znów modne jest słowo OPTYMALIZACJA).

Z drugiej strony nie wiem kiedy ogram, bo mam trochę tytułów rozgrzebanych, ale może recenzja w PE mnie ostatecznie zmotywuje.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 3.05.2023 o 10:18, Kmiot napisał:

(już nie wspominając o tym, jak bebechy konsoli to zniosą, bo ostatnio znów modne jest słowo OPTYMALIZACJA).

 

Z tego co widzę bangla w 60fpsach. Gra nie jest ekstremalnie wymagająca pod względem sprzętowym poza jakimiś fajerwerkami w postaci filtrów/postprocesów. Ale tak, gra ma tyle szczegółów, że warto duży ekran rozgrzać :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 3.05.2023 o 10:18, Kmiot napisał:

 

Z drugiej strony nie wiem kiedy ogram, bo mam trochę tytułów rozgrzebanych, ale może recenzja w PE mnie ostatecznie zmotywuje.

Recenzja w psxe to praktycznie to co powiedziałem, tylko na papierze ;)

jednak rozumiem ze papier ma większa moc przekonywania ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.