Skocz do zawartości

ZgRedcasty


Piechota

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...


Trudno o bardziej pasującą rzecz do tematu ZgRedcasty. W początku czegoś, co pewnie będzie kilkuletnim cyklem, rozmawiam z Kalim i Norbim o pierwszym numerze Ekstrima i o growej rzeczywistości 1997 roku. Jednocześnie zastanawiam się, jak dotyczący tych badań temat przesunąć z działu Retro gdzieś tutaj. Potrzebuję pomocy moderatora chyba, prawda?

  • Plusik 4
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Oglądałem wczoraj w pracy. Kiedyś grałem chwilę na emulatorze, ale mi nie siadło. Może w przyszłym roku na święta dam jej drugą szansę.

Lost in time jakieś 3 lata temu przeszedłem po raz pierwszy, ale nie odblokowałem śnieżnego świata. Fajny platformer, jedna z ulubionych gier kumpla który mi ją pokazał. Z tym samym kumplem zaczęliśmy przechodzić Time Busters w coopie, ale jakoś weny zabrakło i od dwóch lat wisi niedokończone.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
41 minut temu, Kmiot napisał:

@Piechota oglądałem wczoraj i byłem w ciężkim szoku. Nie potwierdzę, że chuja się znacie, ale mogę potwierdzić, że chuja w tym 2023 roku ograliście xd

Mam nadzieję, że jest Wam wstyd.


To prawda. Chłopaki to tam wiadomo, dla nich to zabawa. Ja grałem w 25 tytułów z tamtego roku i jest to najniższy wynik od wieeeelu lat. Z którego jestem bardzo dumny!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

W poprzednim miesiącu kolega @łom mnie wyręczył z wrzuceniem linka, za co dziękuję. 
Więc zaczynamy nowy rok, z adekwatnym tytułem i solidnym materiałem. Miłego oglądania / słuchania, komentowania, lajkowania, szerowania i na co tam macie ochotę ;) Może teczken online ?

 

Edytowane przez Konsolite
  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

 

W styczniu wyjątkowo bez żadnego nostalgiowania. Chciałem zarejestrować zajawkę nowym tytułem, by ni zginął mi potem w dziurawej pamięci. Warto rzucić okiem na tę Pseudoregalię, zwłaszcza że gatunkowo wychodzi jej niemała (i w zasadzie "niemożliwa") sztuczka.

 

 

Okej, ale nowy Silent Hill to jednak nowy Silent Hill. Można było z tej okazji nieco nadwyrężyć harmonogram podcastu, nawet jeśli efekt końcowy pozostawia sporo do życzenia.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, SlimShady napisał:

Spoilerujecie tego SH, czy jest bezpiecznie?

W pewnym momencie jest spoiler główny, ale o tym mówię, informuję ogłaszam i można go przeskoczyć. Rozmowa się rozwija z ogólników do detali, więc poczujesz, dokąd sam chcesz posłuchać :) 

Edytowane przez Piechota
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.10.2023 o 23:39, Piechota napisał:

 

 


 

Obejrzałem oba odcinki i aż bym zagrał ale niestety laser w PS2 padł, płyta się kurzy a tej kolekcji HD to chyba nie bardzo tykać wypada. Szczerze przyznam, że nigdy nie grałem a chciałbym przed remakiem zagrać w OG. Niestety kompa też nie mam a laptuk muli.

17072373771157413410394068920493.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
2 godziny temu, Konsolite napisał:

rzucajcie pytaniami, możecie pytać o wszystko , może nawet odpowiemy

kiedy odcinek z Kalim i ostateczne rozwiązanie kwestii kto jest większą lamą w bijatykach, proponuje strimowany/nagrany pojedynek w 3 grach: Tekken, SF i GG xd

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...