Skocz do zawartości

Assassin's Creed Mirage


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.11.2023 o 10:28, Banan91PL napisał:

Człowieku po 8h miałem dosyć szkoda czasu dla takiego bubla przy takich premierach

 

Co kto lubi. Jeden wyda 450 zł na najnowszego MW III aby zagrać szybciej w trzygodzinną kampanię, a drugi zadowoli się jednym z najkrótszych AC w historii za 70 zł ;p

Sam właśnie ogrywam w międzyczasie wszystkie gry z serii AC w kolejności w jakiej się ukazały. Teraz jestem przed AC:Syndicate ale mógłbym zrobić wyjątek i wskoczyć do najnowszej części. Bo zanim zagram w to zgodnie z chronologią, to biorąc pod uwagę długość kolejnych części, zdąży wyjść jakiś najnowszy AC. Albo i dwie części ;)

Poza tym od dawna chciałem zagrać w mniejszego i krótszego AC w klimatach pierwszej części. Spodziewałem się remaku ale nowa część/spin off też jest OK.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
 
Co kto lubi. Jeden wyda 450 zł na najnowszego MW III aby zagrać szybciej w trzygodzinną kampanię, a drugi zadowoli się jednym z najkrótszych AC w historii za 70 zł ;p
Sam właśnie ogrywam w międzyczasie wszystkie gry z serii AC w kolejności w jakiej się ukazały. Teraz jestem przed AC:Syndicate ale mógłbym zrobić wyjątek i wskoczyć do najnowszej części. Bo zanim zagram w to zgodnie z chronologią, to biorąc pod uwagę długość kolejnych części, zdąży wyjść jakiś najnowszy AC. Albo i dwie części
Poza tym od dawna chciałem zagrać w mniejszego i krótszego AC w klimatach pierwszej części. Spodziewałem się remaku ale nowa część/spin off też jest OK.

Masochizm
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Po skończeniu Spidermana 2, Alan Wake 2, Robocopa czas nadszedł na Mirage czyli powrót do klasycznych AC z małą mapką. Gra się na razie na luzie, bez większego podniecenia ale rdzeń Assassynowy o dziwo zachowany. Bardziej by to pasowało wydać na switcha jako eks ale przejdzie się i może szybko wykręci 100% - Bagdad jednak ciekawe miejsce a i Basim z Valhalli.

 

ps.

Jeszcze Baldurs Gate 3 zdążyłem dziś odpalić ale tak na szybko więc jeszcze nie ocenie.

Edytowane przez Whisker
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie dasz rady ukończyć AC na kilkanaście h xD?
No to nie świadczy dobrze o gierce.
Sam się ostatnio zastanawiałem czy tego nie kupić bo używki po 110 już latają.
No ale później sobię uświadomiłem że mam dość tej serii i jedynie valhalle mógłbym sprawdzić bo jestem fanem Vikingow i to podobno najmniej assasinowy assasin.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

https://lowcygier.pl/darmowe/zagraj-w-assassins-creed-mirage-za-darmo-dwie-godziny-rozgrywki-dostepne-na-pc-i-konsolach/

 

Dodałem sobie do biblioteki tego triala na PS5, sprawdzi się przed zakupem pełnej wersji. Można grać przez 2 godziny od wczoraj do 30 kwietnia. Progres będzie zachowany.

Edytowane przez Paolo1986
Odnośnik do komentarza

Ostatnio też widziałem tą promocję ale nie mogłem ściągnąć triala (XSX) tylko kupić grę. Teraz widzę, że jest poprawnie ale nie mogę zainstalować zdalnie pomimo tego, że mam to w konsoli aktywowane. Coś musiało się po jakiejś aktualizacji skaszanić. W każdym razie chętnie sprawdzę jak wrócę do domu i będę mieć chwilę. Ostatnio była dość dobra promocja w euro rtv, gdzie gra w wersji pudełkowej latała po 129 zł jakoś. Teraz cena wróciła do standardowej 200 zł i trzeba czekać na jakąś promocje. Po cichu liczę, że powtórzy się sytuacja z Dead Island 2, gdzie gra po darmowym weekendzie wylądowała w GP ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...