Skocz do zawartości

EXTREME PARTY 2022!


Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Shen napisał:

To niezle cie załatwili

Rodzinę i tak odwiedzę. Nie jest źle. Ale liczyłem ze uścisnę rękę obecnej załodze. Ta co była juz mnie nie interesuje. Miałem wziąć brakujący autograf Konsolki na kartce co do pisma my dostali. Jestem trochę wkurw... i rozczarowany zarazem. Hiva i tak pewnie by nie było no ale Roger, Piechota i reszta.

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.09.2022 o 12:20, Jontek80 napisał:

Rodzinę i tak odwiedzę. Nie jest źle. Ale liczyłem ze uścisnę rękę obecnej załodze. Ta co była juz mnie nie interesuje. Miałem wziąć brakujący autograf Konsolki na kartce co do pisma my dostali. Jestem trochę wkurw... i rozczarowany zarazem. Hiva i tak pewnie by nie było no ale Roger, Piechota i reszta.

Podrzuć adres, albo daj znać jak będziesz w kraju - coś się wymyśli :)

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Konsolite napisał:

Podrzuć adres, albo daj znać jak będziesz w kraju - coś się wymyśli :)

Jestem z Sosnowca. Poki co z dzicmi do teatru wymyslilem zeby zobaczyly jak to jest. Lece do Warszawki. Nie mam nic w planach wiec moze i Krakow dzieciakom pokaze. W Polsce jestem od 23 do 30 pazdziernika.

Edytowane przez Jontek80
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Jontek80 napisał:

Kacper tez proponowal. Chyba ze ktos ma plejke i duzo wodki. Moze byc fifa czy mortal kombat 2.  Albo lepiej swos niz fifa.

Wszystko rozbija się o termin jak będzie u mnie spokojniej, to można posiedzenie zorganizować jak będzie ostro, to jakieś piwo na mieście itp.
Cyber Machina ma jakieś konsole i gierki, natomiast bez gierek, to lokali mamy w wawie pod dostatkiem;)
 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Konsolite napisał:

Wszystko rozbija się o termin jak będzie u mnie spokojniej, to można posiedzenie zorganizować jak będzie ostro, to jakieś piwo na mieście itp.
Cyber Machina ma jakieś konsole i gierki, natomiast bez gierek, to lokali mamy w wawie pod dostatkiem;)
 

Znajac zycie predzej sie spotkamy gdzies na Dominikanie niz w Polsce, jak moze zona spotkala Kubackiegi w Turcji przy toaletach.

A znajomy spotkal Malysza na rejsie w Tajlandii.

Edytowane przez Jontek80
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...