Skocz do zawartości

PSX Extreme 302


Rekomendowane odpowiedzi

No te granie przez 20h, to też jednak hobby i przyjemność, więc ja bym bardziej patrzył na te 2h za 200 zł, no i przypominam że w 2011 pieniądze miały trochę inną wartość, minimalne wynagrodzeni to było ok 950 zł na rękę, a np Telepizza (teleshit) miała w poniedziałek pizzę za 5 zł XD 

 

Zresztą nie kumam jednego. Oni z gunem przy skroni kazali ci to pisać, lub zabiegali o ciebie, werbując cię na różne sposoby, obiecując bajońskie stawki, a potem tak oszukali?

No raczej podejrzewam, że sam za nimi latałeś, aby tam pisać. Zresztą na tamte czasu musiało ci to pasować jak nie rzuciłeś tego po pierwszej płatności. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Praca to praca. 2011? Mialem telefon droższy niż zarabiałem przez cały rok PPE. Z gunem przy skroni? Nope. Ziomuś, ja dostawałem kawałki typu będziesz miał 3,5 zł za newsa, bo jesteś potrzebny. Kurwa, ojciec mój jak pita zobaczył z PPE, to się za głowę złapał. Powinien mi wyjebać n a otrzeźwienie z zamkniętej. Więcej dawał mi kieszonkowego niż zarabiałem. W chuj więcej. Pamiętam kupiłem sobie RE6 i Rogerek napisz recenzje, dam ci 40 zł. Kurwa, chłopaki drogi, to jest żałosne. A zapytaniem czy skoczę po XOne do Nimiec? Za darmo, co? Jebać was kurwy. Rodzice mi sprezentowali konsole z pakietem gier za 4 koła. To co było z PPE i okazjonalnego PE szło na mandaty za chlanie, tyle. A pierdolili o pasji, zarywaj nockę za free na TGS. Przepraszam za 20 zł, tyle wpisów najebiesz. Wpadnę kiedyś na WGS to zajebie każdemu z otwartej, bo szkoda pizdy bić. Na otrzeźwienie. Na plus Monika, z którą miałem kontakt, oj lizałby dupe :banderas:

 

Nie latalłem, dostałem w czerwcu 2011 propozyjce 2,5 zł za newsa XD Ale jak mówię, powiedziałem chuj, to początek, będzie lepiej. Wstydziłbym się proponować tyle. 

Edytowane przez Psyko
  • beka z typa 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Takie macie stawki, ambicje? Spojko, ja pamiętam jak kupowałem za 3 tyś Lumie 920, jak byłem zjebem Xboksa wówczas. Matka, ojciec, mówili, że te pity to jak napluć w ryj. I to prawda. Zależy kto z jakiego środowiska się wywodzi, w 2011 to ze starym jeździliśmy do InterMarche Mesiem za 250 koła. Jakby nie rodzice, to ja miałbym bym z PPE miał ledwo na fajki. Gardzę, ha tfu. Oczywiście zero ubezpieczenia, gówno-umowa. Aż żałuje, że kolegę Michcia wciągnąłem (stary, jak to czytasz tor się odezwij, nie widzieliśmy się 8 lat :(). Kwesitia tego, co chcesz od życia. Dla mnie 200 zł to był meklanż w 2007, w 2011 zaledwie before.

 

Wypłatę z PPE to ja puszczałem w 2 dni. Nigdy nie miałem i nie będę miał szacunku do pieniędzy. To tylko środek. Sam zarabiam 5 cyfr, a do 40 będzie 5 cyfr z 2 z przodu i mam zero oszczędności. Chce bluzę za 800? Chuj, kupuje. Życie jest za krótkie. Przykład, synek zgubił mi AirPodsa 2 Pro ostatnio. Chuj, zamówiłem nowe

Edytowane przez Psyko
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Psyko napisał:

Wypłatę z PPE to ja puszczałem w 2 dni. Nigdy nie miałem i nie będę miał szacunku do pieniędzy. To tylko środek. Sam zarabiam 5 cyfr, a do 40 będzie 5 cyfr z 2 z przodu i mam zero oszczędności. Chce bluzę za 800? Chuj, kupuje. Życie jest za krótkie. Przykład, synek zgubił mi AirPodsa 2 Pro ostatnio. Chuj, zamówiłem nowe

Oho zaczyna się, drugi Shiva.

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Psyko napisał:

Nie chciałem. Nie wiedziałem, czego chce. Jak wspomniałam, jakoś zająłem głowę, w mrocznym czasach

No i co w tym było takie strasznego? Pograć w gierkę, zając czymś głowę, napisać w 2h recenzję i dostać za to 1/4 miesięcznego min krajowego. Nie brzmi to strasznie jak dla 22 czy ile tam latka. 
Chyba akurat tu trochę podkręcasz. 

Odnośnik do komentarza

Psyko, teraz to ja nie wiem czy się chwalisz czy żalisz. Skoro tak było źle to na ..uj to robiłeś? Trzeba było zająć się czymś bardziej korzystniejszym dla siebie, no chyba że nie potrafiłeś. Może gdybyś nie miał źródełka bez dna od starych to jednak bardziej doceniłbyś te 200 zeta za dwie godziny. Teraz zarabiasz 5 cyfr a wracasz do tego jak dziecko, które było traktowane jak gówno. Po co? Ciesz się tym co masz i zrób z tym co było jak z tym airpodsem. Jebaj to, olej i idź do przodu.

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, mitra napisał:

Psyko, teraz to ja nie wiem czy się chwalisz czy żalisz. Skoro tak było źle to na ..uj to robiłeś? Trzeba było zająć się czymś bardziej korzystniejszym dla siebie, no chyba że nie potrafiłeś. Może gdybyś nie miał źródełka bez dna od starych to jednak bardziej doceniłbyś te 200 zeta za dwie godziny. Teraz zarabiasz 5 cyfr a wracasz do tego jak dziecko, które było traktowane jak gówno. Po co? Ciesz się tym co masz i zrób z tym co było jak z tym airpodsem. Jebaj to, olej i idź do przodu.

Stary nie wiem, pojebany czasy to były. Ale i tak chuj w dupe na zawsze za takie płace dla kogokolwiek, zawsze. To 3 lata w pizde, żałuje w chuj. Zawsze będę jabał robienie z ludzi szmat

 

Depresja to kurwa

Edytowane przez Psyko
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Psyko napisał:

Depresja to kurwa

Już tam odrywając się od całej rozmowy o forsie, to mam nadzieję ze dzisiaj wszystko już u Ciebie we względnym porządku i że to co i jak robisz Cie uszczesliwia ;) jak siada na glowe to bardzo ciezko wrocic do pionu. Szkoda nerwow na karmienie przeszłości, na szczęście masz ja już za sobą. I autentycznie życzę powodzenia w realizacji kolejnych celów.

 

Nie nakrecaj się, szkoda karmić demony ;)

Odnośnik do komentarza

Kwestia jest taka, że nawet kilka lat temu potrafiłem sklepać w wolnej chwili "opinię" na temat aktualnego numeru, ale na pewnym etapie zdałem sobie sprawę, że ta moja pisanina pozostawała bez odzewu, bo żaden autor tutaj nie zaglądał. Więc odpuściłem z grubsza.

Teraz od jakiegoś czasu zaglądasz tutaj Ty, Adam, Konsolite, Kuba wpada, Grabarczyk czyta, Roger standardowo zerka, więc czasem się skuszę na feedback skupiając się  na konkretnych autorach, a resztę ignorując, bo po co się ścierać w ich kontekście?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Cóż, pozostaje uśmiechnąć się i podziekowac za zaangażowanie :) widzimy się zatem w recenzji 303 .

 

A samo forum traktuje jako integralną część pisma. Tutaj staje się ono dla mnie żywym organizmem a nie artefaktem włożonym w koszulkę na lata.

 

Pewnie Konsolka, Adam i reszta podpiszą się pod tym - pisanie ma sens, póki ktoś czyta.

 

Udanego halloween! (Wracam do trzezwienia po spooky-party)

20221029_171720.jpg

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...