Opublikowano 16 czerwca 20242 l Jak nas tak będą cisnąć, to ten gol Buksy będzie golem pocieszenia. Musimy zacząć grać coś piłką.
Opublikowano 16 czerwca 20242 l Szmata im Thiago Cionka i czlowiek w koncu sobie przypomina ze oglada nasze gwiazdy
Opublikowano 16 czerwca 20242 l Dokładnie, bramka z dupy i kilka wylewów ale całkiem poprawnie to wygląda
Opublikowano 16 czerwca 20242 l Więcej akcji zrobiliśmy niż przez 180 minut na mundialu w meczach z mistrzem i wicemistrzem, ale czy wynik będzie lepszy to zobaczymy, na pewno jest ładniej dla oka :).
Opublikowano 16 czerwca 20242 l No przyjemnie się nawet na nich patrzy jak teraz cisnęli pomarańczowych
Opublikowano 16 czerwca 20242 l Holendrzy opadli z sił. Czas na naszą tajna broń. Robercikk wchodzisz po hattricka
Opublikowano 16 czerwca 20242 l 1 minutę temu, benito82pl napisał(a): Holendrzy opadli z sił. Czas na naszą tajna broń. Robercikk wchodzisz po hattricka Karolek.
Opublikowano 16 czerwca 20242 l Jednak Holandią odczuwa brak de Jonga jak trzeba coś utrzymać to też nie zawsze im wychodzi.
Opublikowano 16 czerwca 20242 l Gdyby holendrom wchodziły te strzały- 12 do 4, to nie byłoby co zbierać.
Opublikowano 16 czerwca 20242 l Ech, brak kilku nazwisk "gwiazdorów", odświeżony skład i efekt jest. Świetna gra, chłopaki. Lecimy dalej.
Opublikowano 16 czerwca 20242 l Najsłabszym ogniwem w tej Holandii jest obrona i to widać, bo jak Polaczki podchodzą pod ich pole karne, to się gubią i widać słabą organizację. Tylko trzeba więcej ofensywnych akcji, a nie ciągle wybijać na oślep lub wdawać się w bezsensowne dryblingi.
Opublikowano 16 czerwca 20242 l Trochę boli stratą takiego farfocla na własne życzenie w tych okolicznościach, ale jest zajebiscie póki co. W obronie musi być 110% skupienia do końca meczu, bo ci ich napastnicy to jakby na kodach grali, z innej planety ludzie.
Opublikowano 16 czerwca 20242 l Dawno nie widziałem tak dobrej gry naszych w meczu z dużo silniejszym przeciwnikiem. Ale trzeba przyznać, że mieliśmy też sporo szczęścia.
Opublikowano 16 czerwca 20242 l Brama z dupy, ale trzeba przyznać, że mieliśmy dużo szczęścia. Fajne momenty z piłką, niezłe wyjścia Salomona. Kurna no coś tu się jeszcze może wydarzyć dobrego.
Opublikowano 16 czerwca 20242 l Iverson dzisiaj celność na poziomie. Ta główka BógSy w zwolnionym tempie kozak, skoczyl jak Ronaldo
Opublikowano 16 czerwca 20242 l Holandia wcale dobrze nie wygląda. Takie Niemcy czy wczoraj Hiszpanie wygladaja o dwie klasy lepiej niż oni.
Opublikowano 16 czerwca 20242 l nie wyobrażam sobie żebyśmy po przerwie nadal grali bez większego pressingu i czekali co robi holandia przed bramką, przecież to kwestia czasu w takim wypadku
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.