Skocz do zawartości

Akademia Pana Kleksa


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, serio! To może być największe osiągnięcie rodzimej kinematografii od lat!!

 

 

Tak, tak - Pan Kot w roli Kleksa a Fronczu jest lektorem narratorem. Mi trailer zrobił i czekam mocno na premierę jak już dawno. :wub:

 

Tak, tak - Kleks to bohater mojego dzieciństwa i nie chodzi o plame na gaciach. :cool:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...

Nie dziwi mnie taki, a nie inny dobór repertuaru jak i artystów. Od początku było wiadomo jaki jest target filmu. Na tego Kleksa pójdzie młodzież i dzieciaki. Pokolenie 2000+. Stare konie pamiętające oryginały będą w zdecydowanej mniejszości. Plus nawet pierwsze ekranizacje powieści Brzechwy były szyte pod ówczesne czasy [głównie muzycznie].

Bardziej mnie interesuje warstwa wizualna i narracyjna. Za dużo z tego jedynego trailera się nie dowiedzieliśmy. W ogóle bardzo słaba promocja filmu.

Kawulski nie ma jakiegoś dużego dorobku ani też specjalnie wybitnego więc ciężko cokolwiek wywróżyć.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Spamują tym kawałkiem w radio non stop. Bez tego teledysku z Rojkiem przebranym za dwunastoletniego kazia, Brodką ubraną i uczesaną jakby była grubo po pięćdziesiątce i zjebanym manieryzmem Kamińskiego to nawet wpada w ucho, pomijając niektóre krindżowe partie tekstu. Na czele z występem grubasa bedoesa, który wyrzuca z siebie kompletnie nie pasujące do niczego gangsterskie wysrywy do jakiegoś innego bitu w jego głowie.

 

Sam trailer straszny plastik, zero klimatu, tragiczne gówniackie aktorstwo. Wygląda jak jakieś biedny mashup Pottera, Narnii i Alicji w krainie czarów z efektami na poziomie niskobudżetowych animacji. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.12.2023 o 00:30, Tokar napisał:

Spamują tym kawałkiem w radio non stop. Bez tego teledysku z Rojkiem przebranym za dwunastoletniego kazia, Brodką ubraną i uczesaną jakby była grubo po pięćdziesiątce i zjebanym manieryzmem Kamińskiego to nawet wpada w ucho, pomijając niektóre krindżowe partie tekstu. Na czele z występem grubasa bedoesa, który wyrzuca z siebie kompletnie nie pasujące do niczego gangsterskie wysrywy do jakiegoś innego bitu w jego głowie.

 

czyli, jak wyjebie się 70% składu to da się tego słuchać? Nie zachęca. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.12.2023 o 00:30, Tokar napisał:

 Na czele z występem grubasa bedoesa, który wyrzuca z siebie kompletnie nie pasujące do niczego gangsterskie wysrywy do jakiegoś innego bitu w jego głowie.


Obydwa raperki to ja nie wiem, po chuj tam w ogóle, bo kawałek jest naprawdę udany, ale ich partie są tam tak na siłę wciśnięte, że tylko pierdolą całe dobre wrażenie na koniec.

Odnośnik do komentarza

No ale film z założenia ma przyciągnąć małolatów a nie starych :nosacz2: narzekających "ło te nowe rapery ja nie rozumie" więc wybór Bedoesa jak najbardziej trafny. 

 

Ciesze się, że mogłem Wam uzmysłowić, że nie jesteście dziadersy grupą docelową w tej akcji marketingowej. :lapka:

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...