Skocz do zawartości

Hades II


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Najebałem w to już ponad 20h od premiery, bo podobnie jak w poprzedniku śmierć nie frustruje tu aż tak bardzo, bo raz, że fajnie jest posłuchać co wszyscy dookoła mają do powiedzenia, a dwa, że w trakcie poprzedniej wyprawy zebrałeś coś (albo mało brakuje), co pozwoli ci ulepszyć swoją postać albo bronie. Gram i gram, więc oczywiście jest dobrze, a na drodze spotkałem już nie raz czy to nową postać, czy taką już powracającą, a zdecydowana większość z nich jest bardzo zabawna. Jest tu taki jeden skubaniec, który rozwala mnie jeszcze bardziej już Dionizos, no ale nie będę pisał o kogo chodzi. 

 

Wydaje mi się, że gra jest znacznie trudniejsza niż poprzednik - przeciwnicy wypluwają znacznie więcej kulek, wiec nie jeden raz można złapać na ryj niezła serię. Może to dopiero początek i jeszcze nie wszystko mam obcykane, ale trochę rozczarowały mnie bronie. Na razie największy sukces osiągam biegając z toporem i boonem od Afrodyty na atak, bo można nim kręcić po przytrzymaniu ataku i rozpierdalac wszystko dookoła (w ogóle super, że tym razem bohaterka taszczy ze sobą broń przez cały czas, a nie tylko wtedy, gdy z niej korzysta), ale tak poza tym to raczej nie korzystam z niczego innego. Pewnie się przekonam z kolejnymi godzinami, a i jeszcze nie wszystkie odblokowałem, no ale na ten moment jest jak jest. 

 

Podobnie ma się sprawa z nagrodami od bogów. No nie ukrywam, że często się powtarzają i mam wrażenie, że nie ma aż tylu możliwości co wcześniej. Może muszę coś odblokować albo po prostu powodem jest early access i wiele rzeczy jeszcze dojdzie, albo po prostu nadal średnio ogarniam, ale no często się zastanawiam, czy pomimo tej informacji, że już teraz jest tutaj więcej wszystkiego niż w pelniaku pierwszej części, to mimo wszystko powinienem podchodzić do tego jako takiego baaardzo obszernego dema. 

 

Oczywiście to nadal Hadesik i gra mi się w to po prostu fantastycznie. Bardzo szkoda, że tak mało osób tutaj pyka, bo chętnie bym już teraz napisał coś więcej, ale no nie chce niczego spoilerowac. Jeśli ktoś jednak uważa, że pierwsza część to była świetna gra, ale taki sobie rogal, i zapytałby mnie, czy jest szansa, że to się wraz z dwójką mocno zmieni, to szczerze mówiąc powiedziałbym, że nie. Tutaj jest wszystkiego dużo więcej i jeszcze sporo dojdzie, ale to po prostu taka dojebana jedynka. No ale zobaczymy pod koniec roku. 

 

Aha, niekiedy zdarza się, że chcesz użyć uniku, a postać zacina się i zamiast uciec dostajesz na ryj, a i jest tu taki jeden duży przeciwnik, który mnie niesamowicie denerwuje, bo jak się w niego wpadnie, to dostajesz obrażenia. Niekiedy, mam wrażenie, nawet wtedy, gdy nie powinienem. 

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ja na razie nic nie pisze bo nie mam za dużo info do podzielenia poza znanymi informacjami. Dopiero 2h za mną, bossa pierwszej krainy jeszcze nie pokonałem, a praktycznie co śmierć dochodzi coś nowego. 

 

Na pewno jednak na chwilę obecną to mega bezpieczny sequel jedynki. 100% rozwinięcie idei jedynki. Kto jej nie kochał tu będzie mieć to samo.

 

Też mam wrażenie że obecnie jest trudniej ale pewnie będą wszystko balansować w tym roku

Odnośnik do komentarza

Tak :) <gryzie się w język>

 

Polacy wywalczyli sobie niższą cenę - 117zł, różnica w cenie premierowej i aktualnej trafiła na moje konto Steam do wydania :) Jednak warto męczyć bułę, zwlaszcza, że akcja poniosła się trochę echem i nabrała tarcia gdy redakcje CDA i Gryonline zaczęły pisać do PRowców Valve, czemu nas w kakałko robią. Winszuję :tokar:

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Bzduras napisał:

Tak <gryzie się w język>

 

Polacy wywalczyli sobie niższą cenę - 117zł, różnica w cenie premierowej i aktualnej trafiła na moje konto Steam do wydania Jednak warto męczyć bułę, zwlaszcza, że akcja poniosła się trochę echem i nabrała tarcia gdy redakcje CDA i Gryonline zaczęły pisać do PRowców Valve, czemu nas w kakałko robią. Winszuję :tokar:

Czy to wpłynęło tylko na tą jedną grę, czy na jakieś inne też?

Odnośnik do komentarza

Kilka, poza Hadesem II cenę obniżono jeszcze dla:  Le Mans Ultimate, Hellish Quart, Felvidek, Door Kickers 2 i kilku innych ale informacje o tym widziałem w kilku miejscach więc nie pamiętam dokładnie tytułów. Wiem też że kilku twórców obiecało odezwać się do wydawcy w celu zmiany ceny ale wiadomo że wydawca ma ostateczne słowo. 

 

@edit: w newsie na CD-Action jest aktualna lista:

Jozef Pavelka (Felvidek)
KillHouse Games (Door Kickers 2)
Kubold (Hellish Quart)
Studio 397 (Le Mans Ultimate)
Lionsart (Penkura)
Zach Tsiakalis-Brown (Vertigo 2)
Far From Home (Forever Skies)
DreamWay Games (Espresso Tycoon)
Frozen Discrict, Empyrean (House Flipper 2)
Double Dagger Studio (Little Kitty, Big City)
Supergiant Games (Hades 2)

Edytowane przez suteq
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, suteq napisał:

Kilka, poza Hadesem II cenę obniżono jeszcze dla:  Le Mans Ultimate, Hellish Quart, Felvidek, Door Kickers 2 i kilku innych ale informacje o tym widziałem w kilku miejscach więc nie pamiętam dokładnie tytułów. Wiem też że kilku twórców obiecało odezwać się do wydawcy w celu zmiany ceny ale wiadomo że wydawca ma ostateczne słowo. 

 

@edit: w newsie na CD-Action jest aktualna lista:

Jozef Pavelka (Felvidek)
KillHouse Games (Door Kickers 2)
Kubold (Hellish Quart)
Studio 397 (Le Mans Ultimate)
Lionsart (Penkura)
Zach Tsiakalis-Brown (Vertigo 2)
Far From Home (Forever Skies)
DreamWay Games (Espresso Tycoon)
Frozen Discrict, Empyrean (House Flipper 2)
Double Dagger Studio (Little Kitty, Big City)
Supergiant Games (Hades 2)

No to gruba akcja, ładnie :). 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...