Skocz do zawartości

JUDAS


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Ten świat z robotami itp wygląda średnio i oklepanie. Po takim "wizjonerze" można oczekiwać dużo więcej, ale najważniejsze żeby gameplay był nastawiony na eksplorację jak w  pierwszym Bioshocku, a tutaj są obawy, bo Levine z B:Infinte zrobił zgodnie z trendami smutną kopię CODa w innej stylistyce. Po dłuższym gameplayu będzie wiadomo czy warto czekać czy zaorać.

Edytowane przez Pure Bladestone
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Pure Bladestone napisał:

…ale najważniejsze żeby gameplay był nastawiony na eksplorację jak w  pierwszym Bioshocku, a tutaj są obawy, bo Levine z B:Infinte zrobił zgodnie z trendami smutną kopię CODa w innej stylistyce.

Dla mnie Infinite jest najlepszym Bioshockiem i jedna z najlepszych gier, w które grałem w ogóle. W części pierwszej męczyło mnie ratowanie siostrzyczek na każdym poziomie. Walka z Big Daddym za pierwszym razem robiła wrażenie, za dziesiątym już raczej nudziła. A mindfuck na końcu Infinite zapamiętam do końca życia. 

  • Lubię! 1
  • This 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 9.12.2022 o 17:04, Pure Bladestone napisał:

Ten świat z robotami itp wygląda średnio i oklepanie. Po takim "wizjonerze" można oczekiwać dużo więcej, ale najważniejsze żeby gameplay był nastawiony na eksplorację jak w  pierwszym Bioshocku, a tutaj są obawy, bo Levine z B:Infinte zrobił zgodnie z trendami smutną kopię CODa w innej stylistyce. Po dłuższym gameplayu będzie wiadomo czy warto czekać czy zaorać.

Radzę poczytać trochę o procesie tworzenia Infinite.

Odnośnik do komentarza

No tak czy siak Levine to dla mnie żadna firma, bo Infinite było strasznie chujowym BioShockiem, a tym niestety swoje ostatnie wrażenie pozostawił.
Z tego trailera wręcz biła chęć pokazania "hej, kiedyś robiłem BioShocka, pamiętacie?", ale wyszło dziwnie, bez ładu i składu - ot, jakiś zlepek pomysłów i designów, żeby było w klimacie.
Chętnie zobaczę gameplay, bo póki co zero jaranka.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Wredny napisał:

 

No tak czy siak Levine to dla mnie żadna firma

 

Dla mnie to ostatni „mesjasz” tej branży. Twórca na którego grę czekam najbardziej. Zawsze mi imponowało prowadzenie fabuły w jego grach.Nigdy się nie zawiodłem na jego grze. Mam nadzieje, że tym razem tez tak będzie.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie Infinite miało bardzo leniwą fabułę, nie umywającą się do oryginalnego BioShocka z bardzo naciąganym twistem na koniec.
A oprócz tego zawiodło mnie na całej linii płyciutkim jak kałuża gameplayem, godnym Call of Duty.
Gdyby to się nazywało inaczej to pewnie nie miałbym takiego żalu, a być może i gierkę miło wspominał, ale to miał być BioShock :reggie:

Odnośnik do komentarza

Ja tam lubie infinita no ale gdzie tej grze do jedynki. Gameplay zdauniony na maxa a fabuła dla mnie zbyt pretensjonalna i tak skrojona żeby było milion plottwistów na sekunde. Fajnie się śledziło ale wole skromniejszą historie jedynki gdzie to rapture było głównym bohaterem. Już nie będzie takiej gry chyba

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, wodny1988 napisał:

Radzę poczytać trochę o procesie tworzenia Infinite.

Może poczytam. Czytałem za to kiedyś bardzo długi artykuł o pierwszym Bio i zapadło mi w pamięci jak grupa testerów nie mogła ogarnąć pierwotnej wersji gameplayu i musieli ponoć mocno zmienić i ułatwić wszystko. A i tak wyszła z tego przyzwoita strzelanina z ukrytymi ścieżkami, różnymi sekretami i kombinowaniem. Do testowania Infinite zatrudnili małpy zamiast ludzi skoro poziomy wyglądały jak smutna rynna z wojskowych strzelanin?

Pocieszam się, że DLC do Infinite było dobre, więc jest nadzieja.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
20 godzin temu, Wredny napisał:

No tak czy siak Levine to dla mnie żadna firma, bo Infinite było strasznie chujowym BioShockiem, a tym niestety swoje ostatnie wrażenie pozostawił.
Z tego trailera wręcz biła chęć pokazania "hej, kiedyś robiłem BioShocka, pamiętacie?", ale wyszło dziwnie, bez ładu i składu - ot, jakiś zlepek pomysłów i designów, żeby było w klimacie.
Chętnie zobaczę gameplay, bo póki co zero jaranka.

Mam bardzo podobne odczucia. Dla mnie właśnie ten trailer to zlepek pomysłów które były innowacyjne i fajne 15 lat temu ale kurczę, mogli zrobić dosłownie wszystko a zrobili klona BioShocka. Pójście po linii najmniejszego oporu moim zdaniem. Ja nie czekam chyba że gameplay zerwie mi beret ale jest na to raczej mała szansa, ot jedynie historia może zaskoczyć. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Cytat

After years apparently in development hell, Ghost Story Games appears to finally be ready to show us more of its mysterious FPS, Judas. We got our first real look at the next game from BioShock creator Ken Levine at The Game Awards last December, and according to Take-Two CEO Strauss Zelnick, we'll get to actually play it for ourselves...sometime before the end of March of 2025.


https://www.ign.com/articles/ghost-story-games-judas-is-currently-planned-for-release-by-march-2025

:/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.