Skocz do zawartości

PSX Extreme 306


Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się, że na łamach PSXa nie będzie testów kart graficznych ani temu podobnego contentu. Niby zawsze można ominąć takie strony, ale jeśli część ze 116 stron miałaby być o sprzęcie do PC to wolę, żeby były zapełnione inną treścią. 

 

Chyba pierwszy raz zdarza się, że prenumeratorzy otrzymają inną okładkę (?). Patrząc po wpisach na forum, niektórzy pewnie polecą też do kiosku, żeby mieć obie wersje okładek. Sprytnie Panie Roger :sapek:

Odnośnik do komentarza

O, artykuł retro o Carmageddonie. Ciekawy zbieg okoliczności, bo był też w ostatnim Pixelu. :D Bedzie można sobie utrwalić wiedzę. ;) I porównać podejście autorów do tematu.

 

Co do prenumeraty to coś czuję że to może być wazny moment w historii Szmatlawca. Jak nowa drukarnia faktycznie dotrzyma tego wcześniejszego terminu wysyłki, to pewnie dobra nowina pójdzie w świat i być może sporo nowych prenumeratorow się pojawi na fali takiej "reklamy".

Odnośnik do komentarza

Ten art z "ile kosztua gry" jest tak w ku.rwe zly na wielu plaszczyznach ze az boli. Po pierwsze ten fotoszop snejka i pienionszkow (prawie jak te nosacze u lowcow gier). Po drugie co tam robi typ z gta4? Aaa, mowa o pieniadzach a on kradl samochody i mial pieniadze. No to ma sens. Po trzecie, piszemy o kasie wiec kasa leci z nieba stad "deszcz" dolarow. Po czwarte ta czcionka "kosztuja". Czemu taki przekladaniec? I skad to zamilowanie do "pisanej" czcionki, prawie identyczna jest wyzej. Po piate ten art zajmuje ponad 1 strone i jedyne co zawiera to tytul. 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Art o Timie Burtonie, najs. Natomiast razi mnie zmarnowanie stron na grafiki przy "Ile kosztują gry" oraz Dragon Age. Niby papier taki drogi, niby szczycimy się objętością magazynu i bach - cała strona z dużym smokiem. Nie wiem, może inni Czytelnicy lubią takie graficzne bajery. Dla mnie wzorem jest kwartalnik Przekrój, gdzie na stronach jest praktycznie sam tekst.

Odnośnik do komentarza

Zniknął tekst, że magazyn tylko o konsolach... LOL.

To teraz się zaaaaaacznie ;)

17 minut temu, don LOV napisał:

Nie wiem, może inni Czytelnicy lubią takie graficzne bajery.

Nie lubią ;)

Pisać im się nie chce, to walą grafikę na całą stronę, jakby pisali referat do szkoły (kieeeedy to było).

Osobiście to nie pogardziłbym wersję o kilka stron chudszą, bez tych bzdur i tańsza o parę złotych.

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, sph! napisał:

Pisać im się nie chce, to walą grafikę na całą stronę, jakby pisali referat do szkoły (kieeeedy to było).

Troszkę nie tak to działa, umawiamy się z naczelnym na daną ilość znaków (plus/minus oczywiście). 6 stron to około 20-24k. To, jak to zostanie rozplanowane, to już kwestia grafika i tego, jakie ma wytyczne :) to raczej nie wygląda tak, że ustawiamy się na 6 stron, ja piszę na 3 i trzeba dopchać artami ;] gdzieś już to Roger pisał.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, grzybiarz napisał:

No niezupełnie. Roger już pisał na ten temat, ze np na tych 4 stronach z artworkiem na stronę, jest tyle same tekstu (znaków) co kiedyś. 

Mnie nie interesuje ile było tekstu kiedyś i czy jest tyle samo. Zamiast tego można było zrobić stronę mniej i zaoszczędzić hajsiwa przy drukowaniu kilku tys. egzemplarzy. Chyba, że koszt taki sam by był, to wtedy niech zapełniają kartki nawet instrukcją składania ludzików z kasztanów.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, LeifErikson napisał:

Eee, bez przesady, przecież magazyn to nie książka. Zwłaszcza magazyn o czymś tak wizualnym jak gry video. :) Arty i screeny są potrzebne żeby zwizualizowac o czym jest tekst. 

Nie mówię przeca o reckach, ale publicystyce. Ja tam mogę czytać o histori Silent Hill bez piramidogłowego na całą stronę obok. :no:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.