Skocz do zawartości

Miyoo mini plus - retro konsola


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pomocy. nie było łatwo dla takiej głowy jak moja ogarnąć sobie Oniona i paczki gier od tiny best set, mam te 3 pakiety do karty 128 ale nie ma tam gta2 :( może ktoś poratować romem do tej gierki? Słyszałem że jest możliwość z jeżykiem polskim,ale to już by było zbyt piękne. :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dotąd grałem na emulatorach jedynie na laptopie (SNES, NES, GBA, ePSX) i od biedy na smartfonie, ale dotykowo to jedynie da się komfortowo grać w jakieś powolne turowe rpgi, bo zręcznościówki odpadają przy przesuwaniu paluchem po ekranie.

Wpisałem w google o podróbkach Gameboya i myślałem kupić coś gównianego do odpalenia Mario gdzieś w terenie, ale natrafiłem na recenzje tego Myioo+ 3.5" i Anbernic.

Myioo jest w oficjalnym sklepie na Aliexpress za 305 zł (ponoć trudno to dostać?), wg recenzji ma wygodne przyciski z dobrym klikiem (Anbernic potrafi trochę schodzić na skosy jak nie wciśnie się idealnie).

No i jakaś taka podjarka za dzieciństwem się włączyła xD Warto to kupić, czy badziewie, co rozwali się po paru miesiącach?


edit:
no i czy faktycznie warto tylko w Myioo store? Inni chinole mają to nawet po 230-250 zł, albo i taniej z tego co widzę na pepperze, tylko bez karty pamięci. Czy na karcie producent coś przechowuje, co jest potrzebne, czy to tylko pusta karta na wgranie ROMów? Bo wtedy żadna strata.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem niedawno Anbernica rg35xx plus, wrzuciłem pierdyliard gierek i przyznam, że naprawdę mam radochę. Co prawda trochę zajęło przygotowanie wszystkiego, ale karta przygotowana tak jak chciałem. Najzabawniejsze, że gierki w które gram to H.E.R.O, Mr.Robot na Atari i układanki na snesa (dr Mario). Osobiście jestem bardzo zadowolony, świetne wykonanie konsoli, przyciski są super responsywne, nie gram jednak w bijatyki, więc w tym aspekcie się nie wypowiem. PS1 też śmiga jak ta lala, obiecałem sobie, że przejdę FFVII i IX, bo nigdy nie miałem na to czasu na emulatorach.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, _Red_ napisał:

To co lepiej do emulowania staroci? Tak by joypad/przyciski były responsywne i precyzyjne (np. krzyżak i kierunki).

Popatrz testy R36S na YT :) Prosta, tania a zarówno bardzo dobra konsolka. Na wielki plus to że się rozwija poprzez dobre FW oparte na retoarchu.
BTW, chcesz to kupuj sprzęt archeo ;) Mający swoje lata - nie wspierany poprzez nowe FW :) 

Edytowane przez Assassins_78
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Thx. Oglądałem recke R36S (chyba był najsłabszej konstrukcyjnej jakości wśród głównej piątki retrohandheldów), podpasił mi też anbernic rg35xx w wersji plus. Z drugiej strony wbiłem sobie na smartfonie 6" duckstation i Final Fantasy Tactics oraz Chrono Cross z PSX i chyba na razie zapał do kolejnego sprzętu minął xD Poczekam na jakieś promki.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Assassins_78 napisał:


BTW, chcesz to kupuj sprzęt archeo ;) Mający swoje lata - nie wspierany poprzez nowe FW :) 


Nie rozumiem tego argumentu. Jeśli mam sprzęt, który ma dobry ekran, trzymającą baterię i na którym śmiga GBA, SNES, MegaDrive, GBC czy PS1 to po kiego mi potrzebne wsparcie, aktualizacje i inne czarymary? Jeśli coś działa to po co to zmieniać?

Doświadczenie zawodowe z aktualizacjami i „wsparciem” mam takie że najpierw szukam co spieprzyli, a potem dopiero patrzę czym się chwalą.

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza

Racja, w sumie przypomniało mi się jak kiedyś mowilem kumplowi ze mam nero 6 pełna wersja jaką dostałem do nagrywarki.  A on mówi: - szóstka? Taka stara? Teraz już jest dziesiątka.

 No i może se być, ale płytki dalej tak samo nagrywa. Tu podobnie. Pewnie chodzi o drobne poprawki, jakieś nieznaczące bugi. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, friedrich napisał:


BTW, chcesz to kupuj sprzęt archeo ;) Mający swoje lata - nie wspierany poprzez nowe FW :) 


Nie rozumiem tego argumentu. Jeśli mam sprzęt, który ma dobry ekran, trzymającą baterię i na którym śmiga GBA, SNES, MegaDrive, GBC czy PS1 to po kiego mi potrzebne wsparcie, aktualizacje i inne czarymary? Jeśli coś działa to po co to zmieniać?

Doświadczenie zawodowe z aktualizacjami i „wsparciem” mam takie że najpierw szukam co spieprzyli, a potem dopiero patrzę czym się chwalą.

Mi chodziło o to że mozna kupić coś co jest na rynku nowe (poprawiono to co poprzednikom brakowało), za niższą cenę niz tematyczny Miyoo ;)  Po co kupować coś co zaraz będzie miało koniec wsparcia, lub ma jego brak.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...