Skocz do zawartości

EA Sports WRC


Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda jak upośledzona wersja Dirt Rally 2.0.

Grafika na poziomie PS4/XBO, na tym etapie trudno powiedzieć czy to jest arcade czy sim, to wygląda jak gra do abonamentu, z 5 (sic!, pięcioma) przepustkami sezonowymi. No ale, co kto lubi.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Bo WRC od wcześniejszych developerów wcale nie wyglądały jak "upośledzone", z grafiką, która zatrzymała się ładnych parę lat temu. xd Jeszcze jakby grafika miała definiować dobre rajdy, no ale takie czasy, że bez graficzki ani rusz. Grafika gorsza = upośledzony Dirt 2, okej. No i szacun, że ty na podstawie tej zajawki jesteś w stanie ocenić model jazdy.:hi:

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bartg napisał:

Bardzo bym się zdziwił, jakby to nie był rozwinięty model jazdy z Dirt Rally - przecież to by nie miało żadnego sensu. Chyba, że EA kazała im zrobić coś bardziej user friendly i arkadowo będzie.

Nie ma sensu wydawać dwóch luźnych rajdów od tego jest seria Dirt. Dirt Rally a teraz EA WRC będzie "simem" 

Odnośnik do komentarza

Pojawiły się pierwsze szczegóły: 

Graficznie moim zdaniem bardzo podobnie do DR 2.0 z tego skompresowanego materiału. Tak bez szału bym powiedział.

Ale super, że będą dłuższe odcinki o każdej porze roku. Ciekawe czy wszystkie czy tylko w niektórych krajach. 

 

Edytowane przez MGStarter
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie nastawiam się na jakąś miazgę totalną, raczej na bardziej dopracowany tytuł pod względem podstaw i detali, niż od poprzedniego producenta, ale i tak mam wielką ochotę pojeździć, więc już zaklepane. Sama cena sugeruje, że nie jest to bezkompromisowe podnoszenie poprzeczki w temacie gier rajdowych, cena jest niższa od FIFA, czy nawet F1.

Odnośnik do komentarza

Na razie bardzo mi się podoba to co widzę, w kolejnym filmiku mają pokazać karierę i rozwój, a to mnie najbardziej ciekawi. Bardzo chcę, żebyśmy zaczynali jakimś złomkiem z przednim napędem i przebijać się po drabince, ale też nie za szybko, żeby po 2 godzinach nie latać już potworem 4x4. Jak zobaczyłem klasyki typu Citroen Xsara czy Imprezę to gębą mi się uśmiechnęła, oby tylko zostały dobrze wykorzystane w grze, a nie tak jak klasyki w F1, które bardziej robiły za zapchajdziurę. 

 

Z tego co mówią, to celują w jak najszersze grono odbiorców (nie ma się co dziwić), więc pewnie model jazdy będzie nieco łatwiejszy niż ten w DR 2.0. O poziomie DR 1 można raczej zapomnieć, chociaż liczę, że suwaczkami będzie się dało to zbliżyć do tego. 

Odnośnik do komentarza

Z tego co mówią to celują szeroko ilością asyst i ułatwień (faktycznie lista była długa w jednym momencie pokazana), jednocześnie mówią, że to najbardziej realistyczny model jazdy ever od Codies. Także zobaczymy. 

Kariera myślę będzie podobna jak poprzednio, startujesz czymś słabym i ciśniesz upgrady kase itd, przy tej ilości odcinków jeden sezon powinien trwać dobre kilka-kilkanaście godzin.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...