Skocz do zawartości

EA Sports WRC


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, krzysiek923 napisał:

Nie chcę oceniać zanim sam nie zagram, ale trochę się czerwona lampka pali, jak się widzi na jaką kwotę ją wycenili. EA FC 24 350 zł, F1 2023 350 zł, to dlaczego WRC 

Wrc w porownaniu do tych dwóch to gra niszowa, wiec walczą ceną żeby sobie za kilka msc odbić na płatnym dlc z mapami

Odnośnik do komentarza

Perfekcyjny symulator rajdów powstał ponad 20 lat temu, nadal jest rozwijany przez fanów i nic nie stoi na przeszkodzie ściągnąć za darmo i pograć. Teraz nikt takiej gry już nie wyda, bo kupi ja pare tysięcy osób w porywach. 

Każdy kto grał w DR wie czego oczekiwać i zapewne to dostaniemy. 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Czekałem z wypiekami na twarzy na jakiś gameplay zza zderzaka Cordobą WRC no i jest :D :D :D 

 

Wspominałem parę stron wcześniej o grafice i tak:
- wiadomo, że kompresja z YT 

- grafa nie jest najważniejsza

- to kosztuje 229 a nie 349 zł 

 

ale to naprawdę wygląda słabo graficznie jak na 2023. Ten efekt deszczu no nie wiem... lepiej to wyglądało w Rally 2.0... 

 

Pewnie graficznie reszta to będzie na poziomie Rally 2.0 -/+ w zależności od mocniejszych/słabszych stron Unreala i Ego Engine. NIektóe rzeczy wyglądały lepiej w DR 2.0, a niektóre tu. 

 

Poprawcie mnie, jeśli się mylę ale Ego to chyba jest 2007 rok i pierwszy DIRT, prawda? ehh :/ 

 

Mimo wszystko i tak mega się jaram Cordobą WRC z CMR 2.0, zupełnie nowymi trasami, trybem Moments, szkołą jazdy, na pewno będzie kupa zabawy. 

 

Co do modelu jazdy widać, że z trójcy DR, DR 2.0 i EA WRC, ta ostatnia wybacza najwięcej. W Rally 2.0 wybaczał więcej niż w Dirt Rally, ale w WRC naprawdę widać, że samochód dużo stabilniej się zachowuje i nie trzeba przykładać aż tyle uwagi co do toru jazdy jak wcześniej. 

 

 

Odnośnik do komentarza
9 hours ago, MGStarter said:

Czekałem z wypiekami na twarzy na jakiś gameplay zza zderzaka Cordobą WRC no i jest :D :D :D

 

 

 

Seat Cordoba WRC to ty chyba masz mokre sny z Colina McRae Rally 2.0 Gdzie ten samochód byl w choy OP ... Over Powered :dunno: 

 

Podoba mi sie to podejscie do zbudowania wlasnego auta. Fajna opcja, alenz klasykow to bede ganial Lancerem Evo :macek:

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, darkos napisał:

 

Seat Cordoba WRC to ty chyba masz mokre sny z Colina McRae Rally 2.0 Gdzie ten samochód byl w choy OP ... Over Powered :dunno: 

 

Podoba mi sie to podejscie do zbudowania wlasnego auta. Fajna opcja, alenz klasykow to bede ganial Lancerem Evo :macek:

Za to w realu był do dupy, więc tyle mu dobrze w grze mogli zrobić :D Kwestia gustu ale imo jeden z najładniejszych wurców razem z przedliftem :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 15.10.2023 o 01:30, Tommy Dee napisał:

Co tu duzo gadac jest arcadowo I tak, mozna wysnuc przypuszczenia co do modelu jazdy patrzac na nagranie. 

Kilku z tych "recenzentow" wspomina o duzej przyczepnosci na wszystkich nawierzchniach I to widac.

Blotnista Indonezja, 90% czasu pedal gazu w podlodze, zwroccie uwage jak bezkarnie mozna kosic pobocza.

 

 

 

No kwesta tego czy tak jest rzeczywiście, że auta WRC powinny mieć jakaś nie wiadomo jak słabą przyczepność na błocie

 

 

Jakoś nie widać tutaj żeby oszczędzał gaz z powodu błota.

 

A co do cięcia zakrętów to chyba przez większość dotychczasowych gier rajdowych przez słabą fizykę wytworzyło się mylne przekonanie, że wyjazd na pobocze to od razu coś się z autem powinno stać, stracić całkowicie panowanie, wylot z trasy itd.

 

 

 

Wiadomo, że to tylko gra i nikt w prawdziwych rajdach nie ciął by tak często jak ten koleś na filmie, bo to zbyt ryzykowne, tam nie zrestartujesz odcinka jak się nie uda, ale te auta połykają pobocze jak płatki z mlekiem na śniadanie.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Ale tu nie chodzi o samo ścianie zakrętów tylko ogólnie wygląda to sterylnie. Fizyka jak i sama grafika wygląda poprawnie i tyle.

 

Sprawdzi sie w praniu oczywiście ale jak codemasters bedzie teraz trzymać tą markę przez kolejne lata to będą szlifować bardziej swojego nowego dirta.

 

 

Dirt 2 - rok 2009.

Gra wygląda ciekawie, nawet ten samochód się rusza bardziej naturalnie, jak bierze zakręty (mimo ze tam był bardzie arcade niby). Prezentacja cała, otoczka, ranndomowe dzwony nawet wpadały, bo jakis kamyk wystawiał i koło podbijało. Kupe radości miałem z tego tytułu.

 

 

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, tjery napisał:

A co do cięcia zakrętów to chyba przez większość dotychczasowych gier rajdowych przez słabą fizykę wytworzyło się mylne przekonanie, że wyjazd na pobocze to od razu coś się z autem powinno stać, stracić całkowicie panowanie, wylot z trasy itd.


Ogólnie jest takie głupie przeświadczenie, że im gra trudniejsza tym bardziej realistyczna, na czele z całkowicie skopanym Project CARS 1. 

Edytowane przez Chmielinski
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...