Skocz do zawartości

EA Sports WRC


Rekomendowane odpowiedzi

Masz jakieś dziwne zakrzywienie wizji jeśli Twoim zdaniem te WRC zjaca cokolwiek. Podobnie jak Nordschleife w AC zjada te z Forzy czy GT7.

Ale, że tak powiem... good for you ;)

 

E: Żeby nie było... Oczywiście modele drzew są bardzo dobre, ale oświetlenie i to jak prezentuje się całość ma się nijak do najładniejszych samochodówek na rynku.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Emet napisał:

Masz jakieś dziwne zakrzywienie wizji jeśli Twoim zdaniem te WRC zjaca cokolwiek. Podobnie jak Nordschleife w AC zjada te z Forzy czy GT7.

Ale, że tak powiem... good for you ;)

 

E: Żeby nie było... Oczywiście modele drzew są bardzo dobre, ale oświetlenie i to jak prezentuje się całość ma się nijak do najładniejszych samochodówek na rynku.

 

No grałem i w GT7 i w Forzę i to jak prezentuje się otoczenie w WRC to inna liga. Zresztą wystarczy spojrzeć na screeny (i są to przede wszystkim screeny bezpośrednio z gry, bo takie GT7 na tych screenach z photomode vs to jak to wygląda podczas jazdy to zupełnie inna bajka), o których pisałem, jak tam wg Ciebie to ma się nijak do najładniejszych samochodówek na rynku to raczej Ty masz dziwne zakrzywienie wizji ;)

 

Co do AC i Norda to oczywiście nie pisałem o wersji z podstawki, którą zapewne widziałeś w necie, skoro piszesz, że "nie zjada" tych z GT i Forzy. AC z modami to zupełnie inna gierka, zupełnie nowe oświetlenie, niebo, chmury, drzewa 3D, tekstury w 8K, trawa, która wciąga nosem każdą inną ścigałkę, przy okazji zrobię screeny i wrzucę ;)

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza

Chętnie zobaczę wersję Nordschleife AC zjadajacą tę z GT7 bo szukałem różnych wersji z modów i żadna, którą widziałem nawet nie stała obok tego, jak wygląda Nurb w GT7.

Mogę patrzeć godzinami na screeny o gameplaye z WRC z PC, no i sorry... ale serio uważasz, że te WRC wygląda lepiej niż właśnie GT7 czy nawet Forza?

Jeśli tak to.. ponownie "good for you" ale masz totalnie zakrzywioną rzeczywistość. 

To trochę jak kiedyś ludzie mówiący, że CMR 2.0 czy NFS Porsche na PC wyglądają lepiej niż np. Gran Turismo 3 z PS2.

Mam wrażenie, że prowadzisz jakąś "krucjatę RTXową" i na każdym kroku starasz się udowodnić, że nic "na tych plebejskich" konsolach nie ma prawa wyglądać lepiej niż cokolwiek na PC.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Emet napisał:

Mogę patrzeć godzinami na screeny o gameplaye z WRC z PC, no i sorry... ale serio uważasz, że te WRC wygląda lepiej niż właśnie GT7 czy nawet Forza?

Jeśli tak to.. ponownie "good for you" ale masz totalnie zakrzywioną rzeczywistość.

 

Pod względem otoczenia i roślinności tak, wygląda lepiej, szczególnie biorąc pod uwagę skalę, tj. krótkie zamknięte tory vs setki kilometrów otwartych i zróżnicowanych przestrzeni. A i pod kątem modeli aut WRC też nie ma się czego wstydzić. No i oświetlenie + niebo i chmury w WRC to też bardzo wysoki poziom. Plus na PC nic się nie doczytuje.

Pozwolę sobie ponownie wrzucić screeny, bo głupio dyskutować odnosząc się cały czas do strony X. No sorki, ale dla mojej zakrzywionej rzeczywistości nie wygląda to na grę z 2014 roku (polecam odpalić na normalnym ekranie, a nie na komórce).

 

CLllDen.jpg

 

kZxTY49.jpg

 

7nRMYrA.jpg

 

 

 

Ce3zvxe.jpg

 

XCKa6L4.jpg

 

El6YONH.jpg

 

QJAZ4FF.jpg

 

KlD88XL.jpg

 

GSckIBP.jpg

 

h4iaFsj.jpg

 

36f2LK0.jpg

 

Uloil23.jpg

 

mciTf5j.jpg

 

Co do "krucjaty" to przede wszystkim różni nas to, że ja te gry widziałem na żywo, Ty te z PC tylko na skompresowanych filmikach z YT. Co do Norda i GT7 to tu widać bardzo Twoją miłość do tej gry, bo w GT7 Nord jest taki se ;) ale tu już starczy o tym, później wrzucę coś to jakiegoś tematu, co się nadaje do takich dywagacji ;)

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza

No jeśli w GT7 Nord jest taki se to... :turned:

I te screeny tak, wyglądają na grę z 2014 roku.. lub może bardziej jak remaster gry z 2014 roku. Oczywiście możesz to ruszyć w 4k lub więcej i w 120fps, ale to nie zmienia samego wyglądu gry, marnego oświetlenia, materiałów itp.

Odnośnie jeszcze skali.. i tych "setek kilometrów".. powiedz jeszcze, że otoczenie wygląda w tym WRC lepiej niż np. w Forzy Horizon 5, gdzie też masz "setki kilometrów" przestrzeni.

Weź pod uwagę też, że np. w GT7 czy FM na trasie masz ok 20 samochodów vs 1 w WRC.

A moja "miłość" do GT7, które besztam rzeczowo chyba najbardziej na forum za różne jej wady nie ma nic do faktu, że ten "taki se" Nurb tam jest na chwilę obecną najlepszą wersją Nordschleife w grach. Jednocześnie mam nadzieję, że w GT8 zostanie poprawiony bo w GT7 poza gęściejszą trawą jest on przeniesiony z GT Sport z 2017 roku.

 

Zresztą... ja nie przyszedłem się tu  z Tobą kłócić. Podoba Ci się jak ta gra wygląda, to spoko. Bez sensu jest tylko próba udowodnienia światu, że jest to nagle najładniejsza samochodówka na świecie, bo nie jest... i jest jej do tego daleko ;)

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Emet napisał:

No jeśli w GT7 Nord jest taki se to... :turned:

I te screeny tak, wyglądają na grę z 2014 roku.. lub może bardziej jak remaster gry z 2014 roku. Oczywiście możesz to ruszyć w 4k lub więcej i w 120fps, ale to nie zmienia samego wyglądu gry, marnego oświetlenia, materiałów itp.

 

Chyba widzimy co innego, bo teraz to już nie wiem czy Ty tak serio czy trollujesz. "samego wyglądu gry, marnego oświetlenia, materiałów itp." - że co? Serio se jaja robisz.

 

Aż to wrzucę, bo mnie rozbawiłeś. Przykład nowoczesnej gry pod względem roślinności (drzewa to są wręcz z przyszłości, tak dobrze wyglądają), materiałów, oświetlenia. Rzeczywiście co najmniej 10 lat różnicy między tym a tymi screenami.

 

 

36 minut temu, Emet napisał:

No jeśli w GT7 Nord jest taki se to... :turned:

 "taki se" Nurb tam jest na chwilę obecną najlepszą wersją Nordschleife w grach

 

No pewnie, ograłeś wersje z AMS2, AC z modami, rFactora 2 to wiadomo, że na luzie Twoja opinia jest wiążąca.

 

Pierwszy z brzegu filmik z rFactora 2 z Norda, tak wygląda Nord, a nie ta cukierkowa wersja z GT7 z drzewami z 2000 roku.

 

 

Dobra, bo przez te wojenki offtopuje na maxa ;)

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza

No dyskusja ogólnie odnośnie grafiki w WRC, bo gra to jednak gra, czy na PC czy na konsoli.

No a GT7 i Nurb jakoś tak przypadkiem się wdarły ;)

 

No i jeszcze odnośnie samej gry to myślę, że nadszedł moment, że można spokojnie kupować jak ktoś się wahał, jeździ się świetnie, poogarniali te największe bugi (chociaż czasy AI  w karierze wciąż do dopracowania), no jest dobrze, IMO najlepsza rajdówka na rynku obecnie.

Edytowane przez tjery
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

GT7 się wdarło bo jak napisałem, że WRC wygląda średnio to Ty wyskoczyłeś, że zjada GT7/Forzę na śniadanie, co już nawet nie jest śmieszne, czyż nie? :)

A te filmy mają coś udowodnić? Bo chyba tylko, to co mówiłem (w dodatku na tym drugim niewiele widać tak naprawdę) ;)

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, tjery napisał:

Pierwszy z brzegu filmik z rFactora 2 z Norda, tak wygląda Nord, a nie ta cukierkowa wersja z GT7 z drzewami z 2000 roku.

Nawet nie wiem co chciałeś udowodnić wrzucając filmik gdzie 50% ekranu to rig i obraz jest kompletną papą wypraną z kolorów (bo nagrywany jest przez kamerkę).

Te screeny z WRC też jakoś kosmicznie nie wyglądają (przedostatni screen i budynki po lewej i prawej to poziom PS3).

  • This 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Emet napisał:

GT7 się wdarło bo jak napisałem, że WRC wygląda średnio to Ty wyskoczyłeś, że zjada GT7/Forzę na śniadanie, co już nawet nie jest śmieszne, czyż nie? :)

 

 

Zjada pod względem roślinności, no chyba że drzewa w 2D to ta nowoczesna technologia, której mój umysł nie pojmuje.

 

23 minuty temu, łom napisał:

Te screeny z WRC też jakoś kosmicznie nie wyglądają (przedostatni screen i budynki po lewej i prawej to poziom PS3).

 

Nie no pewnie, w gierce rajdowej na 30+ kilometrowych odcinkach to te budyneczki najważniejsze i decydują o jakości grafiki, bo w GT7 na zamkniętych torach wyglądają lepiej. Ręce opadają.

 

Do Norda już się nie odnoszę, bo miałem nie offtopować :)

Odnośnik do komentarza

Racja, ręce opadają...

 

30km odcinki vs zamknięte tory... szczegół, że te 30km odcinki to.... też zamknięte tory (możesz wypaść za trasę, ale jak daleko i jak wygląda otoczenie kilkanaście metrów dalej?). Btw. Ten "zamkięty tor" Nordschleife to też ok 25km.

Płaskie drzewka to klasyczny argument osób, które GT7 chyba widziały tylko na filmach lub w wersji na PS4. Poza tym, poza samymi modelami 3D drzew (które w WRC oczywiście są lepsze), dochodzi też oświetlenie i materiały, a tutaj WRC leży (o simach na PC już nie wspominając). Uważasz inaczej? Pokaż, chętnie zobaczę (można założyć temat o wizualiach w grach samochodwych, odwzorowaniach torów, pojazdķw itp. itd. razem ze screenami, filmami, porównaniamy. Aby dyskusja trzymała jakiś poziom i nie przodziła się w kolejne CW, gdzie rządzi się patologia).

Powiedz serio, że patrzysz na ustawione obok siebie obrazy z GT7, WRC i np. Nurba z rFactora 1 czy AC (z modami) i mówisz, że te gry wyglądają lepiej niż GT7... czy dla przykładu Forza.

I na tym też kończę offtop (W sumie założę wyżej wspomniany temat. Czy się przyjmie i jak się dalej rozwinie... to się okaże).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...