Skocz do zawartości

EA Sports WRC


Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy youtuberzy związani z grami wyścigowymi dostali do testów i wszyscy zgodni, że jest to być może będzie najlepsza gra rajdowa ever. Poprawiony model jazdy z DR2.0, przede wszystkim na asfalcie, lepsza grafika, zatrzęsienie kontentu. Jedna z większych niespodzianek roku. Chyba day1 wejdzie :obama: I widze zajebiste wykorzystanie licencji WRC, w trybie Moments mamy oryginalne filmiki z sytuacji, która dany Moment odtwarza :sadkek:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 minutes ago, Tommy Dee said:

unikajac jakies glebszej analizy na przyklad modelu jazdy. 

 

Ja widziałem takie z analizą, że jest zdecydowanie lepszy głównie na asfalcie - asfalt w DR 1 i 2.0, nawet suchy był za śliski zdecydowanie, tutaj ponoć znacznie lepiej, pozostałe nawierzchnie raczej bez większych zmian ale to na plus raczej.

Odnośnik do komentarza
Niech powiedzą czy da się tu grać sensownie na padzie. 
No i wzorem ostatnich dirtów nie będzie "rewinda"

Obstawiam, że tak, dużo wspominają, że to usprawniony model jazdy z Dirt 2.0. Nie jest to typowy SIM jak Dirt 1 czy RBR. W D2 już grało się bardzo zacnie na padzie, więc obstawiam, że tutaj będzie podobnie.
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem gameplay i muszę stwierdzic że ten model jazdy wyglada na gówno.

 

Nie widać różnicy pomiędzy typem nawierzchni. Czy to śnieg czy szutr auto jedzie tak samo. Skupiłem się na widoku ze środka auta. No i dopóki jednak nie zagram to będę bardzo ostrożny w zachwytach, bo poki co to słabo. Być moze zbyt mocno porownuje do WRC Generations i WRC 9, które sa dla mnie mega zajebiste. 

Co do grafiki to się nie wypowiem, mogłaby być gorsza, mi to wisi. Aby model jazdy był jednak mocno zróżnicowany, no i te długie odcinki dające w kość. :)

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem slabo to wygląda, a koleś za glosno krzyczy na tym filmiku.

 

Statyczne to wszystko jakieś jak od poprzedniego twórcy, nie chcę tego samego co dirt rally, ktore bardzo cenie. 

 

Nie widać efektow pogodowych, walki z terenem. W dirt rally pamietam ze jak sie po tym lodzie śmigało w szwecji to czuc i widać bylo jak auto plynie, mimo kolców na oponach.

 

Jak na razie niczym mnie nie zaciekawili. Gra raczej na uber fanow wrc lub tych co dawno nie grali w serię. Ja nie widzę żadnego progresu względem dirta 2 i 4.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, maciucha napisał:

Kolego nie urodziłem się wczoraj żeby podniecać się przedpremierowymi recenzjami. 

 

To nie są przedpremierowe recenzje, tylko opinie gości co robią kontent wyścigowy od lat. Gravel w DR2 to poezja, poprawili asfalt (oby był na poziomie WRC Gen), także szykują się najlepsze rajdy ever.

Godzinę temu, darkos napisał:

Obejrzałem gameplay i muszę stwierdzic że ten model jazdy wyglada na gówno.

 

Nie widać różnicy pomiędzy typem nawierzchni. Czy to śnieg czy szutr auto jedzie tak samo. Skupiłem się na widoku ze środka auta. No i dopóki jednak nie zagram to będę bardzo ostrożny w zachwytach, bo poki co to słabo. Być moze zbyt mocno porownuje do WRC Generations i WRC 9, które sa dla mnie mega zajebiste. 

Co do grafiki to się nie wypowiem, mogłaby być gorsza, mi to wisi. Aby model jazdy był jednak mocno zróżnicowany, no i te długie odcinki dające w kość. :)

 

Grałeś kiedyś w Dirt Rally?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...