Skocz do zawartości

Helldivers 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Faka napisał:

Co ty pierdolisz Ofi? 

 

Akurat w tym przypadku sony robi duży błąd, nie robiąc z tej gry multiplatformy. Mieli by większy zysk od sprzedaży gierki. 

 

Ale przecież masz PC do tego. Ludzie wolą kupić konsolę. Sony szuka nowych graczy. Casual nie będzie zgarbiony siedzial na taborecie, kupi zestaw konsola + helldivers 2 i granko po pracy z kumplami.

 

Ten wysoki peak na pc to ludzie co kąkutry już mają. 

 

Jak sie bedzie dalej utrzymywać wysoko hd2 to sonka będzie miala wysoką sprzedaż. A patrząc na rosnący poziom trudności wraz z kolejnymi poziomami gra może przyciągnąć na setki godzin - tak jak to bylo z jedynką.

Odnośnik do komentarza

W Sony mają dobre oko do utalentowanych studiów i obiecujących gier. Szczerze to po obejrzeniu gameplayów nie widzę czemu jest taki szał, bo to zwykły co-op shooter. Najważniejsze, że gracze zadowoleni, szczegolnie ci na konsoli, bo takich gier dawno nie dostali od 1st party.

 

6 godzin temu, oFi napisał:

Jak sie bedzie dalej utrzymywać wysoko hd2 to sonka będzie miala wysoką sprzedaż.

Nie słyszałeś, że nawet gry 11/10 nie sprawiają, że ludzie chca kupic konsole? /s

Odnośnik do komentarza

Elegancko się w to gra, myślałem,że to kolejny przyglupawa strzelanka ale warunki pogodowe na mapach,kombinacja klawiszy przy zrzutach, myślenie podczas po przeładowania czynią tę gierkę naprawdę super.

No i najważniejsze strzelenie, odrywanie kończyn robalom,czy terminatorom :banderas:

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, OldMuffin napisał:

To jest najlepszy przykład, że gry na wyłączność to jak najbardziej dobry kierunek w kontekście rozwoju platformy. A to, umowny się, nie jest żaden mega-hit. Oby Sony dostarczało jak najwięcej exów na swoje platformy, bo to jest przyszłość branży. 

Obawiam się  że Sony może  wyciągnąć z tego zupełnie odwrotnie wnioski, bo Helldivers 2 nie jest grą na wyłączność, Sony zdecydowało się  wydać grę na premierę  poza własną platformą zgadzając się by Steam pozbawił ich 30 procent z każdej sprzedanej kopii, ale dzięki temu dotarli do milionów graczy bez których nie byłoby takiego hitu. Czyli wygrali w sumie wszyscy. 

Sony zarobiło, Steam zarobił, a gracze mają łatwiejszy dostęp do gry bez potrzeby  kupowania konkretnej konsoli. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Oczywiście chodziło mi o konsolowy ex. Mniejsze gry, takie jak ta, jak najbardziej mają rację bytu jako multiplatforma. Natomiast Sony wyrobiło sobie już taką markę w sektorze konsol, (Microsoft jest praktycznie w tym sektorze na kolanach i miota się jak dzika kura w agreście), że mogą sobie pozwolić na exclusivy wypuszczane wyłącznie na ich konsole, a ewentualnie potem na PC. Nie muszą się dzielić swoimi grami z innymi konsolami. I to jest bardzo dobry i przyszłościowy kierunek który gwarantuje rozwój sprzedaży hardwareu. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Beelzeboss napisał:

W Sony mają dobre oko do utalentowanych studiów i obiecujących gier. Szczerze to po obejrzeniu gameplayów nie widzę czemu jest taki szał, bo to zwykły co-op shooter. Najważniejsze, że gracze zadowoleni, szczegolnie ci na konsoli, bo takich gier dawno nie dostali od 1st party.

 

Nie słyszałeś, że nawet gry 11/10 nie sprawiają, że ludzie chca kupic konsole? /s

 

Tak bo fifa to gra 11/10 albo gta V xddd

 

Gra ma angażować na wiele godzin, angażować kolegow z twojego otoczenia by również kupili konsole. Hell divers 2 trzyma za ryj bardzo mocno jak się wkrecisz z ekipa, bo rzeczywiście daje wyzwanie na wyższych poziomach.

 

Spiderman czy ff16 nie zrobi tyle dobrego finansowo dla marki jak właśnie ten hell divers. Przypływ nowych graczy.

Odnośnik do komentarza

Celowanie w tej grze jest top,trochę przypomina mi returnal jeśli chodzi o płynność.

Na wyższych poziomach to raczej bym się martwił o towarzyszy.

Tam przychodzą więksi i opancerzeni, których trzeba strzelać z większego kalibru,

Grałem z ziomkiem ja miałem plecak z rakietami on rakietnice,myk w tym,że on klękał a ja mu musiałem wsadzić moja rakietę :sadkek::kekw:

Niby nie skomplikowane aby razem się zgrać ale z randomami to wyższa szkoła jazdy.

Osobiście trafiłem na solidnych przygłupów którzy strzelali na respie i tak stali :kekw:

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Shen napisał:

A jak to jest z poziomem trudności? Samemu się jakoś wybiera misje, czy zdobywa się rangi grając?

Odblokowujesz poziom trudności w trakcie, sam sobie później wybierasz na jakim poziomie robisz misję. Im wyższy poziom, tym musisz więcej operacji zrobić aby zaliczyć obszar + na wyższych poziomach masz surowce potrzebny do upgradów.

Ogólnie jest 9 poziomów trudności - ja obecnie biegam na 5.

Edytowane przez Faranell
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Shen napisał:

To chyba namówiłeś, nawet jak bede lamił na padzie, to sobie pogram po prostu na niższym poziomie trudnosci.

Jasne, bierze - będzie z kim grać jak ogarnął serwery:P

5 poziom też samemu ogarniesz, wydaje mi się, że jest też jakieś skalowanie - im więc osób w party, tym więcej przeciwników.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...