Skocz do zawartości

Helldivers 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko,

 

wczoraj pograłem trochę z ziomkiem - dzisiaj pewnie pogramy też od 21/22 więc jak ktoś chce się dołączyć to zapraszam.

 

Ale ogólnie, to trochę rozczarowanie - wydaje się, że w tej grze kompletnie nie ma co robić, te misje/operacje powtarzalne niesamowicie - no ale dam jeszcze grze szansę i zobaczymy, może jak się gra w 4 to faktycznie nabiera powera dopiero.

 

Nie wiem czy nie ma jakiegoś błędu z matchmakingiem? Ogólnie widziałem tylko i wyłącznie polskich graczy i zawsze jeden pokój, który był zajęty 4/4, udało mi się zagrać tylko jedną grę. @Emiel jeśli to byłeś wczoraj Ty, to wybacz, ale to była nasza pierwsza gra jak dołączyliśmy i nie wiedzieliśmy kompletnie co jest pięć, więc byliśmy zagubieni jak dzieci we mgle ;) ALe do 5 lvlu dobiliśmy i już jest git:P

 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Faranell napisał:

Ale ogólnie, to trochę rozczarowanie - wydaje się, że w tej grze kompletnie nie ma co robić, te misje/operacje powtarzalne niesamowicie - no ale dam jeszcze grze szansę i zobaczymy, może jak się gra w 4 to faktycznie nabiera powera dopiero.

 

Typowa gra do koopa - robisz misje, wbijasz XP i materiały żeby kupować nowe rzeczy, by potem walczyć na wyższych poziomach trudności. Na challenging już bywało gorąco, wyżej jeszcze nie grałem. Przy okazji w tle rozgrywa się cała wojna społeczności o sektory.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza
57 minut temu, ASX napisał:

Pierwsza chyba taka premiera gry PlayStation  Studios jednocześnie na PC i taki hit na Steam

 

To tylko jeszcze mocniej zachęci Sony do inwestycji w rynek PC

Chyba to taka premiera, która dobrze by się nie sprzedała i trzeba ją wszędzie odpalić.
To nie GoW czy inny Spider, że w pierwszej kolejności sprzedadzą się miliony na Playstation i potem można wydać na PC aby znowu ożywić sprzedasz. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

Obejrzałem recenzje i gościu wspomina,że istnieją mikropłatności.

Mam nadzieję że to nie jest żadne pay to win czy inne syfy z mobilek.

Ktoś kto gra może napisać co znajduje się w tym "battlepasie"

 

Kupujesz walutę za którą mozesz kupić skórki itp. mozna je też odblokować normalnie grając

 

W warbondy sie jeszcze nie zagłębiałem.

 

I w grze PvE ciężko o pay to win jakby co ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

14 godzin temu, ASX napisał:

Pierwsza chyba taka premiera gry PlayStation  Studios jednocześnie na PC i taki hit na Steam

myślę że swoje robi też cena ustalona na 40$, jakby z takiego pułapu startowali nawet jakiś czas po premierze na konsoli z singlówakimi też były by wykręcane większe cyfry

Odnośnik do komentarza

Helldivers jedynka nabierała rumieńców dopiero w trzech/czterech. Tutaj jest po prostu to samo, granie z randomami to granie z randomami - a z dobrymi ziomeczkami na party to zupelnie inny level wczuwki i funu jaki plynie z tej gierki.

Nie dziwi fakt, ze tak dobrze sie sprzedal w pierwszych dniach. Ludzie są zachwyceni.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj jakieś problemy były bo nie zawsze naliczało exp po misji. Z medalami i nagrodami też nie zawsze udało się je wydac. Niech dopracowują bo gra się świetnie. Dla fanów jedynki pozycja obowiązkowa. Podoba mi się pomysł ze stymulantami. No i teraz zaopatrzenie np z ckm jest na misji permanentnie a nie jednorazowo jak kiedyś.

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, genjuro napisał:

Wczoraj jakieś problemy były bo nie zawsze naliczało exp po misji. Z medalami i nagrodami też nie zawsze udało się je wydac. Niech dopracowują bo gra się świetnie. Dla fanów jedynki pozycja obowiązkowa. Podoba mi się pomysł ze stymulantami. No i teraz zaopatrzenie np z ckm jest na misji permanentnie a nie jednorazowo jak kiedyś.

tak, ale reszta nagród jak waluta, medale na szczęście były zaliczane

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...